Вибір мови
Українська
Віконний дизайн
Банер

Акційні ціни* Знижки на вікна ролокасети підвіконня тканинні ролети у Львові

Осіння пропозиція за акційними цінами у Львові. Економ зараз разом з нами на вікнах, ролокасетах, підвіконниках.

ВІКНА-30% РОЛОКАСЕТИ-14% ПІДВІКОННЯ-20%

Найнижчі ціни у Львові.

*акція триватиме з 25.11.2021 по 30.11.2021

Бережіть себе і будьте здорові!

 

 

Гаражні ворота

Секційні ворота АлютехГаражні ворота Алютех

Секційні ворота є одним з найбільш поширених типів воріт в Європі. Їх конструкція являє собою з'єднані петлями панелі, що пересуваються по напрямних шин , які надійно прикріплені до країв отвору і заведені під перекриття будови. При відкриванні воріт панелі одна за одною розміщуються під стелею , не вимагаючи додаткового простору перед воротами.

Секційні ворота « Алютех » мають широке застосування. Вони можуть встановлюватися в приватних будинках , підземних гаражах і паркінгах , на промислових об'єктах , автомийках і автосервісах . При цьому вони чудово доповнюють і підкреслюють архітектуру будь-якої будівлі .

 

 

УправлінняВорота Алютех

Управляти секційними воротами можна вручну або за допомогою електроприводу з використанням пульта стаціонарного або дистанційного керування.

За запитом клієнта встановлені раніше ворота можуть бути додатково оснащені системою автоматичного управління . На випадок відключення електроенергії передбачений спеціальний механізм для розблокування електроприводу.

 

 

 

Ресурс експлуатації Ворота Гаражні Алютех

Секційні ворота розраховані на 25 тисяч циклів підйомів - опускань . При використанні воріт до семи разів на день їх гарантійний ресурс буде вичерпаний після 10 років . Після цього термін служби конструкції секційних воріт можна продовжити просто замінивши пружини.

При необхідності більш інтенсивної експлуатації воріт можна оснастити їх пружинами з ресурсом до 100 тисяч циклів .

 

 

 

Конструкція і матеріалиВорота Алютех у Львові

Сендвіч - панелі секційних воріт « Алютех» виготовляються з листової сталі , спеціальним чином обробленої і стійкою до різних впливів. Панель заповнена екологічно чистим пінополіуретаном , що робить її використання безпечним для людини і озонового шару Землі . Лицьова поверхня панелі має тиснення woodgrain ( текстура дерева) , яке приховує на полотні воріт дрібні подряпини, що з'являються в процесі експлуатації. Спеціальне несмінаемой ущільнення з EPDM - полімеру зберігає еластичність панелей при низьких температурах , підвищує їх стійкість до атмосферних впливів , забезпечує надійну повітронепроникність полотна воріт і додаткову теплоізоляцію . Конфігурація панелей « Алютех » забезпечує їх самоцентруванню і виключає люфт відносно один одного , що істотно спрощує монтаж секційних воріт , на швидкість і простоту якого впливають також заздалегідь підготовлені при виробництві отвори під деталі.

По всьому периметру секційні ворота оснащені гумовими ущільнювачами , які перекривають стики і в поєднанні з направляючими забезпечують надійну герметизацію отвору .

Секційні ворота легко протистоять вітровим і ударних навантажень . При установці секційних воріт у приміщеннях з підвищеною вологістю стійкі до корозії матеріали і покриття продовжують термін служби воріт.

Безпека використанняНадійні ворота Алютех у Львові

Компанія «Алютех » приділяє велику увагу безпеці випускається. Секційні ворота « Алютех » відповідають всім вимогам Європейських стандартів безпеки (EN 12604 , EN 12453 ) .

Особлива форма сендвіч - панелей і шарнірів виключає будь-яку можливість потрапляння пальців між панелями , а також між полотном воріт і вертикальною направляє .

Кожні ворота оснащені спеціальним механізмом, що забезпечує захист від поломки пружини.

Промислові секційні ворота додатково оснащені спеціальними кронштейнами , які блокують полотно воріт при обриві троса.

Для захисту від несанкціонованого проникнення можлива установка системи захисту від піддомкрачування .Також ворота обладнані особливою системою безпеки. У разі зіткнення з перешкодою відбудеться їх повна автоматична зупинка.

Стандарти якостіЯкісні ворота цу Алютех

Передові конструкторські розробки , використання сучасного високотехнологічного обладнання та постійний контроль якості на всіх стадіях виробництва дозволяють випускати секційні ворота , що відповідають світовим стандартам.

ТОВ « Алютех Воротні Системи» сертифікувало систему менеджменту якості в області проектування , розробки , виробництва захисних і огороджувальних конструкцій і комплектуючих до них на відповідність вимогам Міжнародного стандарту ISO 9001:2008 в системі TUV CERT , що підтверджується відповідними сертифікатами. Даний стандарт визнаний більш ніж у 120 країнах світу.

 

Пропонований асортиментВорота для гаражних воріт Алютех у Львові

За бажанням замовника секційні ворота « Алютех » можуть бути виготовлені з панелей з малюнками «мікрохвиль » , «горизонтальний гофр » , « фільонка ».
Широка палітра пропонованих кольорів дає можливість зберегти і підкреслити стиль як приватного будинку , так і промислового підприємства . Ворота « Алютех » можна забарвити в будь-який колір , що має близьке відповідність шкалою RAL ​​.
Для зручності використання секційні ворота можуть поставлятися з вбудованою хвірткою або бічними дверима , дизайн якої відповідає дизайну основної конструкції . У всі ворота з хвірткою встановлені вбудовані датчики її положення . Вони відключають електропривод , якщо хвіртка відкрита.
Для додаткового освітлення приміщення в секційних воротах і хвіртки можуть розташовуватися акрилові вікна .
Секційні ворота від «Алютех» - це зручно , надійно , безпечно і довговічно !
 
 

Ключеві слова тега
для цієї сторінки сайту:

гаражні ворота, ворота Алютех, ворота Львів, ціни на ворота, ворота, замовити ворота, Алютех, Львів, секційні ворота, ворота для гаражу.

 

You have no rights to post comments