Вибір мови
Українська
Віконний дизайн
Банер

Акційні ціни* Знижки на вікна ролокасети підвіконня тканинні ролети у Львові

Осіння пропозиція за акційними цінами у Львові. Економ зараз разом з нами на вікнах, ролокасетах, підвіконниках.

ВІКНА-30% РОЛОКАСЕТИ-14% ПІДВІКОННЯ-20%

Найнижчі ціни у Львові.

*акція триватиме з 28.09.2021 по 08.10.2021

Бережіть себе і будьте здорові!

 

 

Мансардні дахові вікна - вилази Факро


logoP20fakro.jpg.pagespeed.ce.KJBsdak IeДахові вилази виробництва фірми FAKRO
дають можливість легко і безпечно вийти на дах для проведення ремонтних або консерваційних робіт, а також дозволяє ефективно освітлювати приміщення піддашшя.
Вікно-вилаз термоізоляційний FW призначене для житлових опалювальних приміщень, може відчинятися направо чи наліво. Вилази WS i WG використовуються в неопалювальних приміщеннях.
fwp-r-fwp-lВікно –вилаз термоізоляційний FWP-R, FWP-L – це вікно з відхильною рамою, яке відкривається набік. Після розблокування ручки, рама відкривається на 90º . Вмонтований у верхній частині вікна – вилазу пневматичний привід полегшує відкривання вікна, тримає стабільно раму вікна, забезпечує від випадкового закриття вікна.
Вікно має дві версії відкривання:
FWP-R - направо
FWP-L – наліво
Великий розмір вікна дозволяє легко і безпечно вийти на дах.
Вікно –вилаз термоізоляційний поєднує якості дахового вікна і дахового вилазу. Завдяки застосуванню безпечних термоізоляційних склопакетів вікно можна використовувати для усіх опалювальних житлових приміщень.
fwp-r-fwp-l 2Дахові вилази виробництва фірми FAKRO дають можливість легко і безпечно вийти на дах для проведення ремонтних або консерваційних робіт, а також дозволяє ефективно освітлювати приміщення піддашшя.
Вікно-вилаз термоізоляційний FW призначене для житлових опалювальних приміщень, може відчинятися направо чи наліво. Вилази WS i WG використовуються в неопалювальних приміщеннях.
Характеристика:

•виготовлене з соснової деревини, просочена антисептиком у вакуумній камері і двічі покрита акриловим лаком,
•конструкція ручки дозволяє щільно зачинити вікно або розмістити раму у двох позиціях, залишивши більшу чи меншу щілину між нею і віконною коробкою для доступу свіжого повітря у приміщення,
•монтується в даху з кутом нахилу від 15° до 55° за допомогою ущільнюючого коміра ESW, EZW, EHW i ELW,
•обладнане термоізоляційним однокамерним склопакетом,
•вікно доповнює широка гама аксесуарів
wss-wsz-wshДахові вилази WSS, WSZ, WSH - Стандартний даховий вилаз дозволяє безпечно вийти на дах з метою проведення ремонтних робіт.
Даховий вилаз має підйомну випуклу прозору кришку яка відкривається до гори на 180º і забезпечує легкий вихід на дах. Через кришку ефективно освітлюється приміщення горища. Кришка виготовлена з матеріалу, стійкого до дії атмосферних чинників.
Металева ручка в нижній частині вилазу дозволяє відхилити кришку для провітрювання приміщення. З огляду на низькі теплотехнічні показники даховий вилаз призначений виключно для неопалюваних приміщень.
wss-wsz-wsh 1Характеристика:
•коробка виготовлена з соснової деревини, просочена антисептиком у вакуумній камері і двічі покрита акриловим лаком,
•металева ручка дахового вилазу дозволяє щільно замкнути або заблокувати кришку привідкритою, залишивши більшу чи меншу щілину для доступу свіжого повітря у приміщення,
•монтується в дахи з кутом нахилу від 15° дo 55°,
•легко монтується на латах, не вимагаючи додаткових дерев'яних конструкцій і можна його пересувати в горизонтальній площині під час монтажу з метою кращого допасування до дахового покриття,
•монтажний комплект, який стандартно додається до вилазу спростить його встановлення.
Ущільнюючий комір є невід’ємною частиною дахового вилазу для поєднання з плоским (тип WSS), профільним (тип WSZ) або високопрофільним (тип WSH) даховим покриттям.
wgi 3Даховий вилаз WGI призначений для неопалювальних приміщень. Забезпечує легкий вихід на дах, а також дозволяє провітрювати і освітлювати піддашшя.
Даховий вилаз WGI відкривається способом відхиляння по верхній осі.
Обладнаний склопакетом 4H-10-4H.
wgi 4Характеристика:

•коробка виготовлена з соснової деревини, просочена антисептиком у вакуумній камері,
•рама виготовлена з алюмінієвого профілю сіро–коричневого кольору, з внутрішнього боку обладнана контурним ущільнювачем,
•ручка дає можливість зафіксувати раму в трьох позиціях,
•монтується в даху з кутом нахилу від 15° дo 60°,
•з'єднаний з універсальним ущільнюючим коміром для будь – якого дахового покриття.
•обладнаний склопакетом з двома гартованими шибами,
•до кожного вилазу додається монтажний комплект, з допомогою якого можна легко і швидко вмонтувати вікно на латах.

 

 

 

 

You have no rights to post comments