Заявка на дзвінок

Наші телефони:

kyivstar     (067)314-38-04 life:)           (093)170-47-30 тел/факс: (032)242-75-27

Вибір мови
Українська
Віконний дизайн
Банер

Теплі кредитиТеплі кредити на вікна!

Економте з нами на вікнах по програмі енергозбереження від ПриватБанку!!! Замовивши вікна Rehau (Рехау) у теплий кредит у нас, Ви отримаєте якісні німецькі вікна по ціні українських, економте з нами до 35%. В даний момент по програмі енергозбереження "Теплі кредити" працює лише ПриватБанк. Детальніше...

Акційні ціни* Акція на вікна ролокасети підвіконня у Львові

Літня пропозиція за акційними цінами у Львові. Економ зараз разом з нами на вікнах, ролокасетах, підвіконниках. Знижки на вікна REHAU EURO 60 (3-х камерний) - 17%, REHAU ECOSOL (5-и камерний) - 14% на ролокасети ALUTECH -10% на підвіконня -10% Найнижчі ціни у Львові.

*акція триватиме з 19.08.2019 по 24.08.2019

Теплі кредити UKRSIBBANK відновив кредитування енергоефективних заходів для населення Консультація по телефону kyivstar (067) 314-38-04 life:) 073 174-75-58 тел/факс (032) 295-34-16

 

Ущільнюючі коміри Факро

Монтаж-гидроизоляционного-фартука-на-мансардное-окно Ущільнюючий комір – це необхідний елемент правильного монтажу вікна. Запроектована система елементу коміра дозволяє правильно монтувати вікна з будь – яким типом дахового покриття. Функцією коміра є відведення води , захист від снігу та вітру. 

7877Стандартно всі ущільнюючі коміри виготовлені з алюмінієвої бляхи, покритої поліестеровим лаком сіро –коричневого кольору, близького до RAL 7022, що добре поєднується з типовими кольорами дахових покриттів.
Види ущільнюючих комірів
Ущільнюючі коміри для дахових вікон ФАКРО можуть бути кількох видів, залежно від типу дахового покриття. В стандартній пропозиції коміри для плоского, профільного чи високопрофільного покрівельного матеріалу.
Дахові вікна можна монтувати в площині даху на трьох різних глибинах: N (+3см), V (0), J (-3см). Відповідно до цього ущільнюючі коміри діляться ще на типи. Остання буква в позначенні комірів означає глибину монтажу вікна.
Для прикладу, ущільнюючий комір EZV :
E – ущільнюючий комір,
Z – тип дахового покриття,
V – глибина монтажу.
Складається з чотирьох основних елементів (нижній елемент, два бокові і верхній елемент). Нижній елемент оснащений приклеєною знизу бутиловою масою, за допомогою якої комір щільно прикріплюється до дахового покриття.
ESV ESJ sУщільнюючий комір для плоского покрівельного матеріалу ESV, ESJ
Коміри ES дозволяють щільно з'єднати вікно з плоским покрівельним матеріалом таким як: руберойд, бітумні гонти, плоска черепиця товщиною покриття до 10 мм (два шари по 5мм).
Стандартно використовується для монтажу одинарного вікна в площині даху. Також є версія ущільнюючих комірів для модульної системи сполучень вікон:
ESV ESJ b- для монтажу на глибині V сполучення горизонтальне, вертикальне та блочне,
- для монтажу на глибині J сполучення горизонтальне.
Будова коміра:

Складається з чотирьох основних елементів (нижній елемент, два бокові і верхній елемент). Нижній елемент оснащений приклеєною знизу бутиловою масою, за допомогою якої комір щільно прикріплюється до дахового покриття.
Eлементи коміра:
1 – нижній елемент коміра
2 – бокові елементи
3 – верхній елемент коміра
4 – алюмінієві смужки для закріплення коміра
Ущільнюючий комір для профільного покриття EZN, EZV, EZJ
Коміри EZ дозволяють щільно з’єднати вікно з профільним покрівельним матеріалом таким як: черепиця, металочерепиця.
Це є універсальний комір, який можна використовувати не тільки для профільного покриття але і для усіх покрівельних матеріалів висота профілю яких не перевищує 45 мм.
Стандартно використовується для монтажу одинарного вікна в площині даху. Також є версія ущільнюючих комірів для модульного сполучення вікон:
- для монтажу на глибині N і V сполучення горизонтальне, вертикальне і блочне,
- для монтажу на глибині J сполучення горизонтальне.
Цей комір доступний в трьох типах і дозволяє монтувати вікно на трьох глибинах в конструкції даху: N (+3см), V (0), J (-3 см).
Ущільнюючі коміри версії EZV стандартно монтуються на глибині V.
EZV EZN bБудова коміра:
Складається з чотирьох основних елементів (нижній елемент, два бокові і верхній елемент). Нижній елемент, закінчений еластичним фартухом, оснащений приклеєною знизу бутиловою масою, за допомогою якої комір щільно приклеюється до дахового покриття. Додатково доповнений ринвою для відведення сконденсованих крапель води з дахової плівки, а також ущільнюючими клинами, які захищають від задування пороху, листя і снігу.
Eлементи коміра:
1 – нижній елемент коміра з еластичним фартухом довжиною 165 мм
2 – бокові елементи
EHN s3 – верхній елемент коміра
4 – алюмінієві смужки для закріплення коміра
5 – ринва для відведення води
6 – ущільнюючі клини
Ущільнюючий комір для високопрофільного покриття EHN
Коміри EН дозволяють щільно з’єднати вікно з високопрофільним покрівельним матеріалом таким як: черепиця, профнастил.
Цей комір можна використовувати для високопрофільного дахового покриття з товщиною профілю до 90 мм.
Стандартно використовується для монтажу одинарного вікна в площині даху. Також є версія ущільнюючих комірів для модульного сполучення вікон горизонтально, вертикально і групами.
Цей комір буває одного типу і дозволяє монтувати вікно на глибині N (+3см) – версія EHN.
Допускається монтаж вікна на даху з кутом нахилу від 15º до 90º.
EHN bБудова коміра:
Складається з чотирьох основних елементів (нижній елемент, два бокові і верхній елемент). Нижній елемент, закінчений довгим і широким еластичним фартухом, який дозволяє легко поєднати комір з високим профілем дахового покриття. Оснащений приклеєною знизу бутиловою масою, за допомогою якої комір щільно приклеюється до дахового покриття. Додатково доповнений ринвою для відведення сконденсованих крапель води з дахової плівки, а також ущільнюючими клинами, які захищають від задування пороху, листя і снігу.
Eлементи коміра:
1 – нижній елемент коміра з еластичним фартухом довжиною 220 мм
2 – бокові елементи
3 – верхній елемент коміра
4 – алюмінієві смужки для закріплення коміра
5 – ринва для відведення води
6 – ущільнюючі клини

 

 

 

 

 

 

 

Замовити дзвінок для консультаціїКонсультація спеціаліста та прорахунок вартості замовлення:

Hrystyna foto

Консультація спеціаліста тел.:

kyivstar:      +38 (067) 314-38-04

life:)             +38 (093) 170-47-30

тел./факс:  +38 (032) 242-75-27

Viber +380673143804

Також відправляйте запити електронною поштою: provikna@gmail.com 

наша адреса: м Львів, вул. Антоновича 138б (р-н Кульпарківської, два будинку зліва від Чеського консульства, ворота з написом АВТОСЕРВІС) у подвір′ї офісний центр 1 поверх магазин №5

працюємо ПН-ПТ з 09:30 по 18:00, без перерви. В Суботу з 10:00 по 14:00 консультація за телефоном +380(067)314-38-04, НД офіс вихідний

Увага, через коливання курсів валют ціни на день продажу можуть відрізнятись від вказаних на сайті, уточнюйте ціну в наших косультантів! Вибачте за незручності!