Вибір мови
Українська
Віконний дизайн
Банер

Теплі кредитиТеплі кредити на вікна!

Економте з нами на вікнах по програмі енергозбереження від ПриватБанку!!! Замовивши вікна Rehau (Рехау) у теплий кредит у нас, Ви отримаєте якісні німецькі вікна по ціні українських, економте з нами до 35%. В даний момент по програмі енергозбереження "Теплі кредити" працює лише ПриватБанк. Детальніше...

Акційні ціни* Знижки на вікна ролокасети підвіконня тканинні ролети у Львові

Осіння пропозиція за акційними цінами у Львові. Економ зараз разом з нами на вікнах, ролокасетах, підвіконниках. Знижки на вікна REHAU EURO 60 (3-х камерний) - 17%, REHAU ECOSOL (5-и камерний) - 14% на ролокасети ALUTECH -10% на підвіконня -10% Найнижчі ціни у Львові.

*акція триватиме з 15.10.2019 по 19.10.2019

Теплі кредити UKRSIBBANK відновив кредитування енергоефективних заходів для населення Консультація по телефону kyivstar (067) 314-38-04 life:) 073 174-75-58 тел/факс (032) 295-34-16

 

Утворення конденсату на вікнах та як його уникнути

Як запобігти утворенню конденсату на вікнах ПВХ?

Віконні фірми часто стикаються з точкою роси - вічна проблема зимового конденсату (вікна "течуть", "плачуть" в мороз, рясно випадає конденсат на склі, на рамах) нікому не дає спокою. Особливо сильно ця проблема хвилює тих, хто ще не поставив собі вікна і дуже боїться зіткнутися з цією проблемою в майбутньому.

Точка роси – це температура, до якої повинно охолонути повітря, щоб водяна пара, що міститься в ньому, досягнувши стану насичення, почала конденсуватися в росу. Справа в тому, що в будь-якому випадку поверхня шибок і самих вікон - це найхолодніша поверхня в квартирі, тому при підвищеній вологості (а вона має становити не більше 45%) конденсат буде неминуче випадати і на вікнах, і на всіх внесених з вулиці холодних предметах. А при сильних морозах, можливе навіть замерзання води, що стікає із склопакету, на стику скла з ущільнювачем. І якщо на точку роси впливають два фактори (температура і вологість), то і способів боротьби з запотіванням вікон - два.

По-перше потрібно перевірити витяжку і переконатися, в її справності,  а також що вологість в приміщенні не перевищує допустимі 45%. Крім того, добре провітрюване приміщення і для здоров'я людини набагато корисніше, ніж задушливе повітря.

По-друге підвищувати температуру внутрішньої поверхні вікон. Можливо, ви невдало заощадили, і поставили собі тонкий холодний однокамерний склопакет, не рекомендований до використання в житлових приміщеннях нашого кліматичного поясу (Львів і Львівська область знаходяться в другому кліматичному поясі України). На жаль, тут допоможе тільки заміна склопакета на двокамерний. Заміну, до речі, можна зробити без демонтажу вікон. Ще - перевірте ваші батареї. Вони повинні бути під вікнами! І вони не повинні бути відділені широкими підвіконнями, екранами та іншими речами, що перешкоджає прямому надходженню теплого повітря до скла.

Якщо причина запотівання пов'язана з фурнітурою пластикового вікна або поганим ущільнювачем, то усунути дану проблему зможе тільки фірма, яка встановлювала вікна.

І пам'ятайте, при правильный експлуатації, вікна не повинні запотівати.

 

 

Консультація спеціаліста та прорахунок вартості замовлення:

Hrystyna foto

Консультація спеціаліста тел.:

kyivstar:      +38 (067) 314-38-04

life:)             +38 (093) 170-47-30

тел./факс:  +38 (032) 242-75-27

Viber +380673143804

Також відправляйте запити електронною поштою: provikna@gmail.com 

наша адреса: м Львів, вул. Антоновича 138б (р-н Кульпарківської, два будинку зліва від Чеського консульства, ворота з написом АВТОСЕРВІС) у подвір′ї офісний центр 1 поверх магазин №5

працюємо ПН-ПТ з 09:30 по 18:00, без перерви. В Суботу з 10:00 по 14:00 консультація за телефоном +380(067)314-38-04, НД офіс вихідний

Увага, через коливання курсів валют ціни на день продажу можуть відрізнятись від вказаних на сайті, уточнюйте ціну в наших косультантів! Вибачте за незручності!