Выбор языка
Русский
Оконный дизайн
Баннер

Теплі кредитиТеплі кредити на вікна!

Економте з нами на вікнах по програмі енергозбереження від ПриватБанку!!! Замовивши вікна Rehau (Рехау) у теплий кредит у нас, Ви отримаєте якісні німецькі вікна по ціні українських, економте з нами до 35%. В даний момент по програмі енергозбереження "Теплі кредити" працює лише ПриватБанк. Детальніше...

Акционные цены* Скидки на окна ролокассеты подоконники тканевые ролети рулонные шторы, искуственный камень во Львове

Осеннее предложение по акционным ценам во Львове.  Экономь  сейчас вместе с нами на окнах, ролокассетах, подоконниках. Скидки на окна REHAU EURO 60 (3-х камерные) - 17%, REHAU ECOSOL (5-и камерные) - 14%, на ролокассеты ALUTECH -10% на подоконники -10%    Самые низкие цены во Львове

*акция проводится с 15.10.2019 по 19.10.2019

Про Fakro

There are no translations available.


foto firmaМансардні вікна Fakro (Факро)
- являються одними з лідерів виробників дахових вікон у Європі. Фірма Fakro була заснована у 1991 році, співвласниками якої є громадяни різних країн: Англії, Австрії, Іспанії, Нідерландів, Ірландії, Німеччини, Польщі, Росії та Угорщини.
На український ринок мансардні вікна цього виробника вийшли в 1998 році, з того часу в Україні вона є незмінним лідером з продажу вікон для даху. Компанія факро піклується про здоров'я своїх клієнтів, а також про навколишнє середовище і тому виготовляє дерев'янні мансардні вікна тільки з екологічно-чистої сировини. Є декілька видів дахових вікон, серед яких найбільш поширені: стандартне з зовнішнім гартованим склом, з вентиляційною щілиною, вологостійкі та вікно яке управляється з ПДУ.
14074144311На сьогоднішній день мансардні вікна стали невід'ємним елементом сучасних будівель. Вони відкривають нові можливості в архітектурі і дизайні приміщень. Мансардні вікна FAKRO дозволяють переобладнати горище в житловий простір, забезпечуючи відмінне освітлення і всепогодную вентиляцію.Вони широко використовуються в сучасній архітектурі при реконструкції старих горищних приміщень, а також при новому будівництві житлових будинків, офісних і торгових центрів. У мансарді можна розташувати дитячу кімнату, студію, кабінет, офіс або навіть ванну кімнату.
Для виготовлення вікон для даху FAKRO використовується тільки найсучасніше, екологічно чиста сировина, яка разом з новітніми технологіями та інженерними розробками забезпечує унікальність технічних характеристик вікон FAKRO.
Мета фірми Факро– це досягнення найвищої якості продукції та задоволення потреб найвибагливіших споживачів в цілому світі. Одночасно ми піклуємося про здоров’я та безпеку наших клієнтів, а також про захист навколишнього середовища.
globus15На сьогодні фірма ФАКРО - це
•Лідер з продажу дахових вікон в Україні з часткою ринку близько 60%*, а також багатьох інших країн, і номер 2 в світі серед виробників дахових вікон.
•Одна з провідних фірм у світі серед виробників дахових вікон із 15% часткою* на світовому ринку
•Понад 3300 працівників
•понад 200 тис.м² власних виробничих цехів, 12 закладів – виробників на світі
•16 власних фірм – дистриб’юторів ФАКРО в інших країнах
(США, Англія, Франція, Іспанія, Німеччина, Голандія, Австрія, Угорщина, Італія, Україна, Чехія, Росія, Словаччина, Китай)
•30 тис.м² складських приміщень
•Розбудована дистрибуційна мережа у всіх країнах, де існує потреба в дахових вікнах
•Сучасний науково-дослідний центр (понад 100 конструкторів)
•Автор багатьох новаторських розв'язань, захищених патентами, а також кілька десятків патентних зхголошень.
ФАКРО - це виробник широкого асортименту виробів, які гарантують безпеку і комфорт проживання на піддашші, а саме:
•Дахові вікна різних конструкцій і способів відчинення: обертальні, відхильно – обертальні, карнізні та дахові вилази.
•Аксесуари до дахових вікон: жалюзі, штори, ролокасети внутрішні та зовнішні, зовнішня маркіза, системи електроуправління вікнами та аксесуарами.

okna
ФАКРО - це також відомий у світі виробник складних сходів на горище.

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Консультация специалиста и просчет стоимости заказа:

 

Консультация специалиста по тел.: +38(067)3143804, тел. / факс:  (032)2953416

Также отправляйте запросы по электронной почте: provikna@gmail.com

Наш адрес: г Львов, ул. Антоновича 138б (р-н Кульпарковской, два дома левее Чешского консульства, во дворе), офисный центр, 1-й этаж

Работаем: ПН-ПТ с 09:30 до 18:00, без перерыва на обед. В Субботу консультация по телефону +380(67)3143804, СБ-ВС офис выходной.

Внимание! Из-за колебаний курсов валют, цена на товар может отличаться от цены указанной на сайте. Уточняйте цену у наших консультантов. Извините за неудобство!