Вибір мови
Українська
Віконний дизайн
Банер

Ми працюєм. Знижки на вікна ролокасети підвіконня тканинні ролети у ЛьвовіЗимова пропозиція. Економ зараз разом з нами на вікнах, ролокасетах, підвіконнях.

ВІКНА-30% РОЛОКАСЕТИ-14% ПІДВІКОННЯ-20%

Найнижчі ціни у Львові.

*ПРОПОЗИЦІЯ ТРИВАТИМЕ З 07.02.2023 по 14.02.2023

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!  БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ І БУДЬТЕ ЖИВІ!

Розпашні ворота Алютех

Розпашні ворота Alutech                   

Розпашні ворота Alutech ADS400 відносяться до класу розпашних. Ця модель робить в'їзд на ділянку не тільки зручним і красивим, але і надійним. При виготовленні даних воріт є можливість використовувати профілі різних кольорів і ширини. Ви можете вибрати будь-який колір - від класичних коричневого і білого до вельми оригінальних «зелений мох» або «червоний рубін». Крім того, є можливість вибрати різні текстури для сендвіч-панелей. Естетам особливо підійдуть колірні рішення модних на сьогоднішній день відтінків вишні або золотого дуба. Таке різноманіття дозволить створити неповторний дизайн вашої ділянки. 

rozpashni vorota

Розпашні ворота серії ADS400 представлені в широкому асортименті, що дозволяє підібрати вироби практично під будь-який рівень достатку і вимоги. Ціна на ворота Alutech в залежності від тих чи інших характеристик значно відрізняється, а різноманітність дизайнів точно не залишить байдужим навіть найвибагливішого покупця.

Призначення та застосування                     

 Секційні ворота Alutech ADS400 можна встановити будь-яким із двох способів: вбудованим або накладним монтажем. За бажанням можна виготовити полотно з різними типами заповнення: суцільним, розрідженим або комбінованим. Заповнення можуть встановлюватися по горизонтальній або вертикальній спрямованості. Автоматичні розсувні ворота цінують за їх надійність і довговічність. Такі характеристики їм забезпечує використання якісних комплектуючих від європейських виробників і застосування високоміцних профілів, а також продумана геометрія. Розпашні автоматичні ворота монтуються двома способами - накладним вбудованим. Перший варіант забезпечує відкривання стулок всередину ділянки, тоді як другий дозволяє відкривати їх в двох напрямках на вибір. 

vudu rozpashnyh vorit

Розпашні автоматичні ворота - стандартна комплектація:

• Каркас орних воріт (профілі з'єднувальні та кутові, профіль штапика, профіль рами, імпост).

• Заповнення воріт (сендвіч-панель, ролетний або алюмінієвий профіль)

• Комплектація воріт (бічні упори, центральний упор, засув, сталеві стовпи для кріплення, комплект петель, ручка для відкривання вручну)

• Упаковка

Для надійного замикання воріт застосовується засув, який включений в стандартну комплектацію. Крім того, в стандартний комплект поставки входять бічні і центральний упори. Автоматизує розсувні ворота серії ADS400, жорсткості їм додає профіль імпоста, який також поставляється в комплекті.

Розпашні автоматичні ворота - конструкція: 

konstrukciya rozpashnyh vorit

1. Стовп прорізу

2. Забір

3. Стулка воріт

4. Стулка воріт

5. Наголос бічній

6. Упор центральний

7. Кронштейн кріплення електроприводу до стулки

8. Електропривід

9. Засов

10. Кронштейн кріплення електроприводу до стовпа прорізу

 

Додаткові опції розпашних воріт

Автоматичні розсувні ворота Alutech ADS400 оснащуються автоматикою виробництва фірми " NICE ". За допомогою простого натискання на кнопку пульта стулки відкриються, або ж, навпаки, закриються.

Найпоширенішим в нашій країні видом воріт є розпашні ворота, тому автоматика для них представлена в нашій фірмі кількома різними моделями, що дають можливість врахувати не тільки технічні характеристики автоматизуються воріт (масу, ширину, особливості конструкції), а й індивідуальні дизайнерські переваги споживача.

Автоматизація розпашних воріт не представляє особливої складності, оскільки має мало технічних обмежень для її проведення. Зазвичай для автоматизації цього типу воріт використовується лінійний привід, проте в разі неможливості його застосування, може бути використаний важільний привід, за допомогою якого можна автоматизувати навіть одностулкові хвіртку.

У приватному секторі, промисловості, в складських приміщеннях цей тип воріт використовують для регулювання в'їзду / виїзду. Розпашні ворота встановлюють на відкритих просторах, у порівнянні з іншими типами воріт вони найпростіше монтуються і зручні в обслуговуванні. Стулки воріт можуть бути закритого типу (з суцільного металевого листа), а також гратчасті або комбіновані. Для складських приміщень стулки розпашних воріт можуть бути утеплені. Залежно від функціонального призначення полотна стулок можуть бути прикрашені декоративними ковальськими елементами.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

You have no rights to post comments