Вибір мови
Українська
Віконний дизайн
Банер

Ми працюєм. Знижки на вікна ролокасети підвіконня тканинні ролети у ЛьвовіЗимова пропозиція. Економ зараз разом з нами на вікнах, ролокасетах, підвіконнях.

ВІКНА-30% РОЛОКАСЕТИ-14% ПІДВІКОННЯ-20%

Найнижчі ціни у Львові.

*ПРОПОЗИЦІЯ ТРИВАТИМЕ З 30.01.2023 по 04.02.2023

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!  БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ І БУДЬТЕ ЖИВІ!

Ремонт та сервісне обслуговування захистних ролет

Ремонт та сервісне обслуговування захистних ролет. Наша компанія "Віконний дизайн" надає гарантію на захистні ролокасети терміном 1 рік. Протягом 1 року ми безкоштовно ремонтуємо ролокасети встановлені спеціалістами нашої компанії. Якщо ролокасети були придбані без монтажу, та встановлювались замовником самостійно - гарантія надається лише за умови правильного монтажу, див. інструкцію по монтажу захистних ролет, та відсутності пошкоджень викликаних неправильним монтажом та експлуатацією ролет.

Remont-rolokaset

Підтверджуючим документом для замовника, служить гарантійний договір, який укладає замірник під час прийому замовлення безпосередньо в замовника на об′єкті або в офісі команії. Але якщо договір не зберігся, це не є проблемою, оскільки з дозволу замовника, дані зберігаються в базі і при потребі отримати гарантійне обслуговування замовник, або його довірені особи, звертаються за телефоном в офіс компанії, повідомляє прізвище або адресу за якою встановлювались захистні ролети, металопластикові вікна, протимоскітні сітки, жалюзі, тканеві ролети та інші вироби які ми пропонуємо, - та наша ремонтна бригада в тиждневий термін, а в разі невідкладної ситуації, по можливості,  в одноденний термін виїжджає та надає гарантійні або післягарантійні ремонтні послуги.

Крім того ми здійснюємо також платне післягарантійне обслуговування, а також ремонт ролет які не купувались в нас, та не встановлювались нашою компанією.

Найчастіші випадки ремонту ролокасет.

Найчастіше, до нас звертаються замовники з проханням заміни вийшовшого з ладу замку в ролокасеті, та заміни шнура за допомогою якого ролокасета піднімається та опускається і який з роками зношується.

Zamki-dlya-rollet

Заміна замку ролокасети нашим майстром у Львові  коштуватиме 210-250 гривень в залежності від типа замку та виробника. Сам замок для ролокасети коштує 160 гривень.

Заміна шнура ролети з ручним механізмом підйому - опускання коштує 170 гривень.

В зимовий період, найчастіше до нас звертаються за допомогою у відкритті, коли на захистні ролокасети при вході в магазин або інше приміщення потрапила волога та через мороз ролета примерзла до направляючих та підлоги.

 

You have no rights to post comments