Вибір мови
Українська
Віконний дизайн
Банер

Віконна профільна система GENEO

ВІКОННА ПРОФІЛЬНА СИСТЕМА GENEO® - НАЙКРАЩА СИСТЕМА СВОГО КЛАСУ НА РИНКУ!

GENEO® ЦЕ НАЙКРАЩИЙ ШЛЯХ У МАЙБУТНЄ - ви приймете правильне рішення, встановивши пластикові вікна з цієї системи

ВІКНА REHAU-GENEO

Вікна з профілів GENEO® переконують технологічною перевагою і відмінними особливостями, що ставить існуючі до цього часу віконні системи на задній план.

- Перша повністю армована віконна профільна система

- Виготовлена з інноваційного матеріалу RAU-FIPRO®

- Найенергоефективніший профіль свого класу для вікон призначених для будинків з пасивним опаленням (напр.U = 0,73 Вт/м2К) та для будинків з низьким споживанням енергії (напр. U =1,1 м2К/Вт)

- Найкраща шумоізоляція без металевого армування з показниками, які до цього були недосяжні (скло 50 дБ = R w.p. 47 дБ) по класу шумозахисту 5 -при цьому оптимальна теплоізоляція гарантована

- Зламозахист по класу стійкості WK 3. Клас стійкості WK 2 без металевого армування - оптимальна теплоізоляція гарантована

- Висока інвестиційна привабливість завдяки відповідності до сьогоднішнього та майбутнього стандарту ЕпЕV1 ***}, завдяки чому досягається довгострокове збереження вартості Вашого будинку.

Заощаджуючі витрати енергії, Ви краще зможете використовувати енергобаланс Вашої оселі у майбутньому, та отримувати значну економію на опаленні зимою та на кондиціюванні вашого будинку літом - вже зараз!

З профілями GENEO® можлива реалізація енергоефективних вікон. Ви отримуєте необхідний клімат в приміщенні, який Ви завжди бажали.

Повністю армована конструкція профілів не потребує встановлення металу, що в свою чергу виключає утворення мостиків холоду, через які відбувається втрата енергії. Відмінна зламобезпека та рівень шумоізоляції, який до сьогодні неможливо було досягти.

Приклад розрахунку заощадження на опаленні будинку. Оскільки Rehau німецька компанія, а в Німеччині більшість приватних будинків опалюється спеціальним паливом, яке виготовляється з нафти, приклад наведений в літрах нафти. Та розрахунок заощадження на вікнах з профілю GENEO® наведений в Євро.

*Розмір вікна 1230 х 1480 мм

**Базові дані: дерев'яні-/пластикові вікна 70-х років: Uw/ ок. 3,0 Вт/м2К, загальна площа засклення 52 м2, опалення: нафта (актуальна ціна: 75 Ct/літр)

***EnEV 1.1.2009 - Постанова з енергозбереження міністерства будівництва Німеччини

GENEO® MD plus

Стандарт для будівель з пасивним опаленням  Ug - коеф. = 0,5 Вт/м К

Uf9- коеф. = 0,91 Вт/м2К

Uw- коеф. = 0,73 Вт/м2К*

GENEO® MD plus

Підходить для будівель з пасивним опаленням Ug- коеф. = 0,6 Вт/м2К

Uf9- коеф. = 0,91 Вт/м2К

Uw-коеф. = 0,80 Вт/м2К*

GENEO® MDplus

Перевищує нові норми EnEV 1.1.2009

Ug-коеф. = 1,0 Вт/м2К

Uf9-коеф. = 0,91 Вт/м2К

Uw-коеф. = 1,1 Вт/м2К*

Приклад розрахунку економії** Приклад розрахунку економії** Приклад розрахунку економії**
Економія з GENEO® MD plus на рік: Нафта: 1.341 літрів Вєвро: 1.006 євро С02-зменшення викидів: 3.621 кг Економія з GENEO® MD plus на рік: Нафта: 1.299 літрів В євро: 974 євро С02- зменшення викидів: 3.507 кг Приклад розрахунку економії** Економія з GENEO® MD plus на рік: Нафта: 1.136 літрів В євро: 852 євро С02- зменшення викидів: 3.067 кг

Vikna-GeneoОгляд основних властивостей: Віконна система GENEO®

  • будівельна глибина: 86 мм / 6-ти камерна система
  • теплоізоляція: Uf до 0,85 Вт/м2К (MD plus)*
  • звукоізоляція (VDI 2719): до класу 5**
  • (скло 50 дБ = Rwp 47 дБ)
  • зламобезпека: до класу WK З
  • до класу WK 2 (без армування) стандарт**
  • поверхня: високоякісна, глянцева, легка у догляді

  • Ідеальні вікна для будинків з низьким споживанням енергії та для заміни вікон в старих будівлях з акцентом на енергозбереження, для будинків з пассивним опаленням, для висотного будівництва

 

 

ВІКНА З ПРОФІЛІВ СЕNЕО®

ШУМОІЗОЛЯЦІЯ ТА ЗЛАМОБЕЗПЕКА - ІННОВАЦІЙНІСТЬ ВКЛЮЧЕНА

Звукоізоляція вікон GENEO

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Клас звукоізоляції 1 2 3 4 5
Інтенсивність транспортного потоку міська дорога 1 500 автомобілів на день міська дорога 1 500 автомобілів на день магістраль 30 000 автомобілів на день пожвавлена магістраль 30 000 автомобілів на день автобан 50 000 автомобілів на день
Відстань від будинку до проїзджої частини 30-12 м 12-5 м 150-80 м 80-30 м 70-40 м
Рекомендований рівень звукоізоляції* вікна 28-29 дБ 30-34 дБ 35-39 дБ 40-44 дБ 45-49 дБ
Скло 40 дБ 50 дБ
Rwp 42 дБ 47 дБ

*Рівень звуку, що перекриває вікно

Seredne-ushilnennya-vikna-rehau-geneo

 

Середнє ущільнення Віконний профіль СЕNЕО® з трьома рівнями ущільнень забезпечує відмінні ізолюючі властивості вікна. Високоеластичний та стійкий до навантажень ущільнюючий матеріал гарантує тривалий термін експлуатації.

 

 

 

 

 

 

 

Vikonny-dyzayn

 

Витончений дизайн Конструкція профілю забезпечує елегантний вигляд (115 мм) також за великих розмірів елементів. В поєднанні з інноваційною КЕНАІІ технологією вклеювання склопакетів можлива реалізація вікон для повного засклення між перекриттями.

 

 

 

 

 

 

 

Додаткова оптимізація теплоізоляції вікна Geneo за допомогою термовставок

 

Оптимізація теплоізоляції
Функціональні камери GENEO® призначені для різних сфер використання. Наприклад, в системі GENEO® MD plus для оптимізації теплоізоляційних властивостей передбачені термовставки.

 

 

 

 

 

 

 

Serdcevyna-profiliv-RAU-FIPRO

 

Серцевина профілів RAU-FIPRO®
Внутрішні камери профілів з інноваційного матеріалу RAU-FIPRO®* забезпечують максимальну стабільність віконних профільних систем GENEO®.

 

You have no rights to post comments