Вибір мови
Українська
Віконний дизайн
Банер

Ми працюєм. Знижки на вікна ролокасети підвіконня тканинні ролети у ЛьвовіЗимова пропозиція. Економ зараз разом з нами на вікнах, ролокасетах, підвіконнях.

ВІКНА-30% РОЛОКАСЕТИ-14% ПІДВІКОННЯ-20%

Найнижчі ціни у Львові.

*ПРОПОЗИЦІЯ ТРИВАТИМЕ З 30.01.2023 по 04.02.2023

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!  БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ І БУДЬТЕ ЖИВІ!

Конструкція вікна

Конструкція вікна

Вікна з профілю REHAU і з чого вони зкладаються:

Вікна REHAU

З чого складається вікно?

1. Профіль: основа тепла.
Профіль - несуча основа вікна. Від профілю залежать головні якості конструкції - зовнішній вигляд, довговічність, міцність, термоізоляція. Профілі розрізняються за кількістю камер: чим більше камер, тим краще властивості вікна. Хороший профіль протягом багатьох років зберігає первинний колір і естетичний вигляд - не темніє, не тріскається і не потребує фарбування навіть після кількох десятків років експлуатації. Тому ми обираємо вікна з профілю REHAU.

2. Армування: сталевий характер вікна.
Армуванням називають посилення віконної конструкції за допомогою жорсткого оцинкованого сталевого профілю, що знаходиться усередині ПВХ-профілю. Тип армування і його товщина підбираються фахівцем в залежності від поверховості і передбачуваних вітрових навантажень. При правильному розрахунку вікно не буде «гуляти» навіть на останніх поверхах при сильних вітрах, що трапляються в нашій смузі все частіше. Ми використовуємо армувальний профіль який рекомендує REHAU товщиною 1,5 мм. Вітчизняного виробництва .

3. Склопакет: прозорі істини.
Склопакет являє собою два або три міцних скла, склеєних між собою через дистанційні рамки. Нарівні з профілем склопакет відповідає за термоізоляцію. безпеку і звуконепроникність вікна. Виготовлення, складання склопакетів за сучасною технологією , що забезпечує виняткову ударостійкість вікна.

4. Фурнітура: зручно і надійно.
Фурнітура - це всі рухомі механізми вікна: петлі, ручки, замки, клямки, а також інші деталі, приховані від очей усередині профілю. У сучасних вікнах фурнітура відповідає за безпеку і надійність віконної конструкції - адже на фурнітурі лежить замикаюча функція. Крім того, можливості фурнітури використовуються для створення певних режимів вентиляції. Ось уже багато років у компанії «Віконний дизайн» використовують німецьку фурнітуру визнаного лідера GU і застосовують її у властному виробництві металопластикових вікон з профілю REHAU .


5. Відплив: відвід від вод, і стіни не мокріють.
Відплив - це елемент вікна, що відповідає за вільний відвід води із зовнішнього боку вікна. Нижня частина вікна надійно захищена від вологи - на підвіконні і укосах не з'являться загадкові темні плями і калюжки. Відливи бувать металеві і пластикові.

6. Підвіконня: надійна опора.
Пластикові підвіконня REHAU і MULLER покриваються спеціальною меламіновою плівкою - це додає поверхні підвищену стійкість до подряпин і високих температур.

7. Москитна сітка: ворог не пройде.
Це найкращий спосіб для захисту приміщень від настирливих комах і проникнення тополиного пуху. Вони володіють великою міцністю і не перешкоджають доступу свіжого повітря і сонячного світла в приміщення. Москітні сітки монтуються на вікна і двері. Віконні сітки можуть бути рамочні ( які легко монтуються і знімаються, чистяться під душем ), рулонні ( зкручоються в гору та опускаються ) та розсувні (відкриваються та закриваються ліворуч або праворуч - рухаючись по направляючих)  Дверні москітні сітки монтуються на завісах і відчиняються як звичайні двері, та обладнані защіпками та ручками для закривання відкривання.

 

You have no rights to post comments