Вибір мови
Українська
Віконний дизайн
Банер

Ми працюєм. Знижки на вікна ролокасети підвіконня тканинні ролети у ЛьвовіЗимова пропозиція. Економ зараз разом з нами на вікнах, ролокасетах, підвіконнях.

ВІКНА-30% РОЛОКАСЕТИ-14% ПІДВІКОННЯ-20%

Найнижчі ціни у Львові.

*ПРОПОЗИЦІЯ ТРИВАТИМЕ З 30.01.2023 по 04.02.2023

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!  БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ І БУДЬТЕ ЖИВІ!

Як замовити Вікна

Процедура оформлення замовлення проходить в декілька етапів.Вікна ціни Львів

Все починається з Вашого дзвінка в нашу компанію. На цьому етапі можна сказати попередню ціну виробу, враховуючи вказані Вами розміри та визначену Вами комплектацію вікна.

Визначившись з умовами покупки, Ви відразу можете замовити виїзд замірника на об'єкт. Вже на місці з майстром можна обговорити остаточну конфігурацію вікон. До цього питання потрібно підійти дуже уважно. Тут є декілька важливих пунктів, з якими Вам необхідно визначитися:

Пунк перший – як саме має виглядати вікно. Враховуючи розміри конструкції, можна робити вікна повністю глухими або ділити їх на дві – три і більше частин. В стулку можна вставляти різну фурнітуру з різними функціями. Наприклад, стулка може бути поворотно-відкидною або лише відкриватися чи лише нахилятися. Все це впливає на остаточну вартість виробу.

Пункт другий – дуже відповідальний момент – вибір віконного профілю. Наша фірма виготовляє віконні конструкції з профілю REHAU – провідного лідера в цій галузі. Для виробництва використовуються 4 основні системи – Euro-60 (3х камерна), Euro-70 (5ти камерна), Brillant-Design (5ти камерна) та GENEO (6ти камерна). Кожна з них має ряд переваг. Найбільш популярною є трьохкамерна стандартна система  Euro-60, яка відрізняється відмінною якістю та доступною ціною, а також цілком задовольняє потреби теплоізоляції у Львові та Львівській області (доля профілю у вікні лише 15% від загальної площі, тому чи варто платити більше).

За Вашим побажанням вікна можуть виготовлятися з використанням таких елементів як круглий штапік чи кругла створка, або встановлене сіре ущільнення чи шпроси у склопакеті. Використання таких елементів збільшує ціну вікна:

Використання сірого ущільнення збільшує ціну на 4%;

Використання круглого штапіка  збільшує ціну на 4%;

Використання круглої створки збільшує ціну на 4%.

Пункт третій - це колір вікна. Більша частина вікон виготовляється в білому кольорі. Та Ви можете замовити вікно і в інших кольорах, зокрема таких як махагон, темний дуб, золотий дуб – все залежить від Ваших вподобань та смаку. Це може бути як одностороння так і двостороння ламінація. Та слід знати, що ламіновані вікна є дорожчими за білі на 22%, якщо ламінується лише одна строна і на 40%, якщо все вікно ламіноване.

Пункт четвертий – обираємо склопакет. Тут головне знати, що склопакет є головним елементом у вікні, адже його площа складає основну частину виробу і саме склопакет забезпечує основіні показники тепло- та звуоізоляції. За нормами ДСТУ на території України можна встановлювати склопакети з опором теплопровідності не меньше R=0,46м² °C/Bт. Саме тому наша компанія рекомендує встановлювати енергозберігаючі однокамерні склопакети 4-16-4Elow з показниками опору R=0,58² °С/Вт або ж двокамерні  4-12-4-8-4(R=0,58²°С/Вт). Поєднання двокамерного склопакету і енергозберігаючого скла 4-12-4-8-4Elow дають нам склопакет з високими показниками теплозбереження (R=0,68² °С/Вт) та звукоізоляції.

Пункт п’ятий – комплектуючі та аксесуари до вікна. Після встановлення нового вікна, яке значно вужче за старе, підвіконня, що стояли раніше вже не підійдуть, бо будуть завузькі. Тому слід подумати про замовлення нових. В нас Ви знайдете широкий вибір внутрішніх та зовнішніх підвіконь. Це і підвіконня німецьких виробників, таких як Moller чи Rehau, українських Данке, OPENTECK та підвіконня з штучного каменю.

ПРИМІТКА: Внутрішні підвіконня не монтуються разом з вікном. Цю послугу можна замовити в нас за окрему оплату.

вартість встановлення підвіконника на цементний розчин становить 50 грн. за метр пагоний.

А також, наша компанія пропонує Вам широкій вибір тканинних ролетів, ролокасети та жалюзі – все, що може зробити  інтер'єр унікальним.

Визначившись та узгодивши конфігурацію вікна, його зовнішній вигляд та склопакет можна укладати договір, на підставі якого віконні конструкції Вікна ціни Львівбудуть виготовлятися.

Щодо терміну виробництва виробів, то він залежать в першу чергу від конструкції вікна та його кольору. Отож, білі стандартні вікна виготовляють на протязі 10-12 робочих днів, а ламіновані (колір вінка "під дерево") або вікна з складною конфігурацією на протязі 18-20 робочих днів відповідно.

В погоджений з Вами час, готові вироби доставляються на об’єкт за повної оплати замовлення.

Потім демонтується старе вікно (якщо є потреба) та проводиться монтаж нових металопластикових вікон. Час встановлення одного виробу залежить від його розміру, конструкції і складності демонтажу та може займати від двох до трьох годин.

Після того, як всі роботи будуть закінчені, оформляється акт про виконання робіт і стають чинними гарантійні зобов'язання.

Що стосується робіт по відновленню укосів (відкосів) та встановлення внутрішнього підвіконня – це потрібно обговорювати окремо. Такі послуги надаються нашою компанією за окрему плату.

 

Більш повну інформацію Ви можете отримати за телефонами відділу продажу:

(032)295-34-16

(067) 314-38-04

Або за адресою:

м. Львів, вул. Антоновича 138в

 

You have no rights to post comments