Вибір мови
Українська
Віконний дизайн
Банер

STANDARD-DANKE

Підвіконня STANDARD від торгової марки DANKE

DANKE - торгова марка української виробничої компанії «Юпітер-2003». Це  підприємство яке стабільно розвивається та здобуло репутацію надійного виробника ринку будівельних та оздоблювальних матеріалів.

Більше 10-роківкомпанія Danke займається переробкою ПВХ та використовує новітні технології і матеріали, а ми пропонуємо  Вам якісний інноваційний продукт - підвіконня з акриловим покриттям Standard.

Для створення пластикової дошки використовується виключно імпортна сировина. Дошка виробляється на високотехнологічному німецькому обладнанні,а фахівці компанії контролюють якість і параметри виробу на всіх етапах виробництва.

Підвіконня з шершавою поверхнею – забудьте про це!  Підвіконня які швидко втрачають зовнішній вигляд, розсихаються і стають непридатними через подряпини та плями. Підвіконня економкласу може служити довго, якщо це — STANDARD.

standardperevagy

Які ж переваги підвіконня STANDARD?!

 

МІЦНІСТЬ - її забезпечує оригінальна запатентована конструкція ребер жорсткості підвіконня витримає вантаження навіть якщо ви з друзями присядете на нього та милуватиметесь видом з вікна.

 

ЕКОЛОГІЧНІСТЬ – виробник піклуючись про Ваше здоров’я – використовує для виготовлення підвіконня Стандард – лише первинну сировину – яка відповідає всім стандартам якості та має відповідну сертифікацію.

 

ВОЛОГОСТІЙКІСТЬ – абсолютна витривалість до вологи та води.

 

СТІЙКІЙСТЬ – її забезпечує нанесення на підвіконня Німецької плівки Elesgo, яка не боїться подряпин та УФ-променів.

 

Кольорова гамма матових відтінків

standardkoljory

 

 

Також Вас приємно вразить ціна на підвіконня STANDARD

 

Підвіконня STANDARD (Стандард) ціна Львів :

 

Підвіконня Ганц

Ціна за м/п

100мм

0

150мм

199

200мм

266

250мм

332

300мм

399

350мм

451

400мм

532

450мм

598

500мм

665

600мм

731

700мм

1103

Загл 300мм

35

Загл 600мм

60

З’єднювач 600мм

80

Ціна вказана з врахуванням порізки.

 

Ми рекомендуємо Вам підвіконня STANDARD – тому, що воно поєднує в собі як простоту так і елегантність яка довго прослужить для Вас!

 

 

You have no rights to post comments