Вибір мови
Українська
Віконний дизайн
Банер

Ми працюєм. Знижки на вікна ролокасети підвіконня тканинні ролети у ЛьвовіЗимова пропозиція. Економ зараз разом з нами на вікнах, ролокасетах, підвіконнях.

ВІКНА-30% РОЛОКАСЕТИ-14% ПІДВІКОННЯ-20%

Найнижчі ціни у Львові.

*ПРОПОЗИЦІЯ ТРИВАТИМЕ З 30.01.2023 по 04.02.2023

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!  БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ І БУДЬТЕ ЖИВІ!

Жалюзі Львів

Жалюзі Львів.

жалюзі горизонт...
жалюзі горизонтальні жалюзі горизонтальні
жалюзі горизонт...
жалюзі горизонтальні стенд жалюзі горизонтальні стенд
жалюзі вертикал...
жалюзі вертикальні жалюзі вертикальні
жалюзі інтер′єр
жалюзі інтер′єр жалюзі інтер′єр

 

 Вартість горизонтальних жалюзів: від 180 грн.за м2

 Вартість вертикальних жалюзів : від 125 грн. за м2 

Жалюзі – чудовий елемент інтер'єру, який допомагає приховати Вас від сторонніх очей, але не заважає денному світлу проникати і освітлювати Вашу кімнату, квартиру чи офіс.

Батьківщиною сучасних жалюзі є Італія. Хто і коли їх вигадав достаменно не відомо. Але існує думка, що такий вигадливий механізм придумали ревниві чоловіки, щоб закрити своїх коханих жінок від очей сторонніх. Саме так, адже слово «жалюзі» з італійського і французького перекладається як «ревнощі». Звичайно, це не єдине значення, проте вельми характерне.

В сучасному світі існує декілька видів жалюзі, кожна з яких має свої переваги і особливості. Смужки, з яких складаються сучасні жалюзі, називають ламелі. З'єднуючись послідовно, ламелі утворюєть суцільне полотно і ці смужки можна повертати в різні боки. Для цього використовують спеціальні механізми з ручним або дистанційним керуванням. Щоб контролювати рівень освітлення в кімнаті, можна відрегулювати жалюзі і встановити певну ширину між ламелями.

Незважаючи на те, що жалюзі - близький родич гардин і штор, не завжди просто уявити собі, як вони будуть виглядати в інтер'єрі. Для початку необхідно визначити який тип жалюзі Ви хотіли б бачити у своєму домі: горизонтальні або вертикальні.

Горизонтальні жалюзі

Горизонтальні жалюзі

 

Горизонтальні жалюзі отримали широке поширення завдяки своїм чудовим якостям. Повертаючи горизонтальні полотна навколо осі можна легко відрегулювати величину освітлення в кімнаті і їх можна повністю відкрити, піднявши полотно вгору. До переваг таких жалюзі можна віднести простоту у догляді і експлуатації, вони володіють прекрасними сонцезахистними властивостями та не ускладнюють притік свіжого повітря. Компанія "Віконний дизайн" пропонує Вашій увазі широкий вибір барвистих покриттів, стійких до впливу різних температур і сонячних променів.

У нашому асортименті - алюмінієві горизонтальні жалюзі з шириною ламелей 25 мм, матеріал виготовлення – дюралюминий.

Особливості горизонтальних жалюзі:

• Широкий вибір кольорів

• Стандартне кріплення входить у вартість вироби

• Мінімальна ширина - 0,3 м

• Максимальна ширина - 2,85 м

• Максимальна висота - 3,0 м

• Термін виконання жалюзі – 3 - 4 робочих дні

• Безкоштовний замір при подальшій установці!

 

 

Вертикальні жалюзі

Вертикальні жалюзі складаються з вертикально з'єднаних ламелей. Такі жалюзі мають декілька положень відкривання – їх можна рухати вправо і вліво, збирати по средині або з обох сторін. Такі жалюзі підходять як для вікон так і для дверей, тим самим заміняючи їх.

При виробництві вертикальних жалюзі використовують екологічно чисті складові, які оброблені для захисту від деформації та втрат кольору, а також забезпечують пиловідштовхуючі, зміцнюючі та антистатичні властивості. Задяки такій обробці жалюзі можуть використовуватися навіть при високих вимогах до санітарних норм. Їх беззаперечною перевагою є здатність розсіювати світло, що створює ефект мягкого освітлення. Компанія «Віконний дизайн» пропонує Вам широкий вибір фактур і забарвлень з найновіших якісних матеріалів.

• Широкий вибір складається більш ніж з 48 фактур і забарвлень

• При необхідності замовлення комплектується подовжувачами для стінових кронштейнів або стельовими кріпленнями ("жабами")

• Можливість замовлення як карниза окремо від тканини, так і тканини окремо від карниза

• Виріб необмежений по ширині, мінімальна ширина - 0,35 м

• Безкоштовний замір при подальшій установці.

 

You have no rights to post comments