Підвіконники Прайс Ціни
Банер
Вибір мови
Українська
Віконний дизайн
Банер

Підвіконня Данке

Пластикові преміум підвіконня «ДАНКЕ» виробництва української компанії «Юпітер 2003» - це якісна та адекватна заміна дорогих мармурових і деревяних  підвіконь за доступною ціною та із збереженням різноманіття кольорів та фактур. Підвіконня DANKE виготовляються з використанням сучасних технологій на німецькому устаткуванні за європейськими стандартами якості, що забезпечує високу та стабільну якість підвіконня на яке виробник надає гарантію терміном 10 років за умови використання за призначенням. Глянцева мармурова поверхня вражає натуральністю матеріалу і приємним відчуттям дотику. Форма капіноса, успадкована від мармурових виробів, посилює враження натуральності мармуру. Незважаючи на мармурову концепцію, в колекції присутні й такі звичні для нас, білі дизайни в гладкому матовому і глянцевому виконанні, а також вже звичні для нас кольори золотий дуб, махонь, темний дуб, - які часто використовують клієнти при замовленні металопластикових вікон.

Підвіконня Данке виготовляється в Україні м.Одеса на сучасному обладнанні з використнанням компонентів німецького виробництва ТМ "Елєсго" (а саме покриття підвіконника - ламінаційна плівка, яка надає чудовий глянцевий вигляд і стійкість до пошкоджень). На сьогоднішній день на українському ринку підвіконники DANKE користуються стійким зростаючим попитом задяки наступним перевагам:

 • Найбільший вибір декорів, на сьогоні 11, завжди в нявності на складі - підвіконники Данке доступні для вас вже з порізкою під розміри, максимум за 3 робочі дні
 • Гарантія на підвіконники ДАНКЕ надається виробництвом терміном на 10 років ( узор, стійкість поверхні та відсутність вздуття плівки) за умови використання за призначенням, а саме, для внутрішнього оздоблення приміщень (не для зовнішнього використанння)
 • Великий асортимент бокових закінчень, які відповідають кольорам підвіконника а також наявність кутових з′єднань, які дозволяють змонтувати підвіконня під різними кутами, часто використовується в Г, П - образних лоджіях, еркерах і т.п.

Інші якості підвіконника "Данке", які демонструють чудові споживчі характеристики (Відео):

 • Термостійкість - поверхня підвіконника стійка до гарячого попілу від цигарок протягом короткого періоду часу, отже 85°С протягом півгодини, або короткочасно більш високі температури, підвіконник Данке відноситься до групи горючих матеріалів середньої займистості (згідно протоколу випрбувань МНС від 26.03.2008).
 • Поверхня підвіконня, завдяки акриловій плівці Elesgo, стійка до появи плям від харчових продуктів, стійка до ацетону, чорнил, зеленкі, до 40 секунд йоду та перманентному маркеру
 • Висока стійкість до вигорання від сонячного проміння. Стійкість до будь-яких миючих засобів, у тому числі кислотовмісних
 • Висока вологостійкість та паростійкість
 • Висока стійкість до утворення подряпин
 • Акрилове покриття не містить формальдегіду
 • Основа підвіконника виготовляється з первинного ПВХ що гарантує стабільні та передбачувані фізичні показники (твердість основи, стійкість до зламу кожної виготовленної партії, крім того використання первинного ПВХ гарантує відсутність шкідливих домішків, які ймовірно можуть бути присутні в разі використання виробниками вторинного ПВХ матеріалу.
 • Ребра жорсткості розташовані як впоперек так і по діагоналі, що забезпечує додаткову міцність основи підвіконника
  Danke ціни вибір декорів
 • Висока міцність основи підвіконника, підвіконник Данке з легкістю витримує вагу двох дорослих людей (див. відео вище), на згин підвіконник Данке витримує вагу 130-135кг
 • Перед нанесенням плівки на поверхню підвіконня, в процесі виробництва, основа пдівіконника шліфується, що забезпечує відсутність видимих полос від ребер жорсткості на поверхні підвіконника, тобто поверхня підвіконника Данке ідеально гладка.
 • Підвіконник має сертифікати відповідності
Ціни на підвіконня Данке
Ширина підвіконника
Ціна за м/пог в грн.
Ціна підвіконника однакова на всі декори,Товщина підвіконника Данке 20мм
150 мм 211
200 мм 282
250 мм 353
300 мм 424
350 мм 494
400 мм 566
450 мм 637
500 мм 707
550 мм 777
600 мм 847
700 мм, з двома капіносами 990
Торцева накладка (бокові заглушки) 30
З′єднувач кутовий 700мм (90/135) 70
З′єднувач кутовий 700мм (120/180) 50
Фотографії та опис декорів підвіконника Данке:
DANKE Декор Wenge Wenge – венге. Декор Wenge ідеально підходить для створення контрастних акцентів в інтер'єрі. Це - одна з найактуальніших тенденцій у дизайні.
DANKE Декор Lalbero Classico – світлий дуб Lalbero Classico – світлий дуб Декор Lalbero Classico дивує м'якими природними відтінками та натуральною текстурою світлого дубу.
DANKE Декор Lucido Bianco – білий глянець Lucido Bianco – білий глянець Класичний білий колір з глянцевою шовковистою фактурою поверхні - оптимальне рішення для будь-якого інтер'єру.
DANKE Декор Rojo Alicante - теракотовий мармур Rojo Alicante - теракотовий мармур Незвичайна текстура природного каменю, яку з чудовою точністю передає декор, дозволяє реалізувати нестандартні дизайнерські рішення. Підвіконник з таким декором знятий з виробництва, є на залишках на складі, якщо він вас зацікавив запитуйте про наявність.
DANKE Декор Lalbero dell'oro – золотий дуб Lalbero dell'oro – золотий дуб Декор Lalbero dell'oro, чудова імітація золотого дубу, додає особливу елегантність і благородство інтер'єру.
DANKE Декор Lalbero Bruno – коричневий дуб Lalbero Bruno – коричневий дуб Насичений відтінок і чудова текстура темного дубу, що майстерно втілені в декорі Lalbero Bruno, створюють атмосферу стабільності та комфорту.
Pidvikonny DANKE Декор Creme de Turque – світло-бежевий мармур Creme de Turque – світло-бежевий мармур Теплі кремові відтінки і тонкий малюнок турецького мармуру не залишать байдужими цінителів естетики.
DANKE Декор Grigio Azzuro - голубой мрамор Grigio Azzuro - голубий мармур Незвичайний колір і класична текстура блакитного мармуру перетворюють підвіконня Grigio Azzuro з аксесуару - в головний елемент інтер'єру. Підвіконник з таким декором знятий з виробництва, є на залишках на складі, якщо він вас зацікавив запитуйте про наявність.
DANKE Декор Mahagony - червоне дерево Mahagony - червоне дерево Червоне дерево завжди було атрибутом багатства і розкоші. Глянцева фактура ще більше підкреслює солідність декору Mahagony.
DANKE Декор Alicante de Valencia – темно-бежевий мармур Alicante de Valencia – темно-бежевий мармур Темно-бежевий відтінок і натуральний малюнок іспанського мармуру роблять декор Alicante de Valencia по-домашньому затишним і теплим.
DANKE Декор Satin Bianco – білий матовий Satin Bianco – білий матовий Гладка матова фактура поверхні білого сатину своєю скромною чарівністю створює особливо затишну атмосферу.
DANKE pidvikonnyk Marmor Classico – сірий мармур Marmor Classico – сірий мармур Класичний сірий мармур є універсальним у застосуванні, він благородний і ніколи не втрачає актуальності.
DANKE Декор Онікс – рожевий Онікс – рожевий онікс. Неповторний рожевий Onyx надає інтер'єру свіжості та витонченості. Декор дуже точно передає розкішну текстуру цього красивого каменю. Жоден ремонт не буде справжнім та європейським без витончених кольорів цього незабутнього відтінку, який передає підвіконник Данке
Підвіконня ДанкеПідвіконники DANKEДанке підвіконняДанкеДанке
Склад підвіконня «ДАНКЕ» - це пластикова основа з оригінальною комбінацією внутрішніх ребер жорсткості, що не проступають на лицьову поверхню - головна умова для нанесення глянцевого покриття. Саме покриття – це сучасний, екологічно чистий, зносостійкій ламінат ТМ «ELESGO» (Німеччина) з глянцевою фактурою поверхні. Завдяки інноваційній технології ламінату досягнута передача найдрібніших нюансів декорів природних каменю та дерева. А сама поверхня відрізняється високою стійкістю до вологи, механічного та хімічного впливу, нечутлива до ультрафіолету.
Кольорова гама представлена у широкому спектрі:
• Lucido Bianco - класичний білий колір з глянсовою поверхнею. Оптимальне рішення для будь-якого інтер'єру
• Satin Biano- білий сатин - матова фактура поверхні своєю вишуканістю створить затишну обстановку в будинку.
• Creme de Turquie - турецький мармур теплого кремового відтінку. Універсальне застосування: спальня, вітальня, їдальня або кухня
• Alicante de Valencia - італійський мармур - темно-бежевий відтінок і бездоганно-натуральний малюнок мармуру. Добре гармоніює з меблями, стінними бордюрами, підлогою і декоративними елементами
• Grigio azzuro - турецький мармур сіро-блакитного відтінку. Хороше доповнення до блакитних інтерєрів, кухонним меблям і т.д.
• Lalbero dell'oro - золотий дуб - імітація лакованого дерева. Підійде не лише до ламінованих металопластикових вікон, але і до дерев'яних вікон.
Гарантія на підвіконня Данке надається виробником терміном на 10 років.
1
1 1
2
2 2
3
3 3
4
4 4
5
5 5
6
6 6
7
7 7
8
8 8
9
9 9
10
10 10
11
11 11
12
12 12
 

Відгуки  

 
+7 #1 Levko 18.06.2014, 18:43
Хороший якісний підвіконник, вибрав його через те що Український, та абсолютно відповідає всім моїм вимогам - надійний, красивий, добре підходить до металлопластико вого вікна. Сподіваюсь мій відгук вам допоможе з вибором! Успіхів всім!
 

You have no rights to post comments