Вибір мови
Українська
Віконний дизайн
Банер

Ми працюєм. Знижки на вікна ролокасети підвіконня тканинні ролети у ЛьвовіЗимова пропозиція. Економ зараз разом з нами на вікнах, ролокасетах, підвіконнях.

ВІКНА-30% РОЛОКАСЕТИ-14% ПІДВІКОННЯ-20%

Найнижчі ціни у Львові.

*ПРОПОЗИЦІЯ ТРИВАТИМЕ З 30.01.2023 по 04.02.2023

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!  БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ І БУДЬТЕ ЖИВІ!

Ролокасети Ролети Львів

Ролокасети ролети ЛьвівРОЛЕТНІ СИСТЕМИ РОЛОКАСЕТИ, РОЛЕТИ ЛЬВІВ

* ПРИЗНАЧЕННЯ І ФУНКЦІОНАЛЬНІ ПЕРЕВАГИ

* РОЛЕТНІ ПРОФІЛІ

* ВАРІАНТИ УПРАВЛІННЯ

* КОЛІРНІ РІШЕННЯ

ВЕСНЯНА ЗНИЖКА -14%

Рольставні ( ролокасети ) є візитною карткою сучасних будівель, побудованих з урахуванням європейських норм і нових тенденцій в архітектурі. Завдяки функціональним можливостям, привабливому зовнішньому вигляду і широкій колірній гамі ролокасети ідеально впишуться у фасад будь-якої будівлі, підкресливши його унікальність і оригінальний стиль.

 Асортимент включає віконні та дверні ролокасети, ролетні ворота і грати.

Основний матеріал для їх виготовлення - алюміній. Використання цього легкого і міцного металу забезпечує високу корозійну стійкість, екологічну чистоту і стійкість до UV-випромінювання і атмосферних впливів.

Ролетні системи ( ролокасети )

Профіля та комплектуючі для ролокасет

 

ПРИЗНАЧЕННЯ І ФУНКЦІОНАЛЬНІ ПЕРЕВАГИ

ЗАХИСНИХ РОЛОКАСЕТРолокасети ролети Львів

Сучасні ролокасети надають значні переваги їх використання.

1. Захист від злому і сторонніх очей.

2. Захист від погодних умов.

3. Захист від шуму і пилу.

4. Енергозбереження.

5. Комфорт і зручність.

6. Естетичність.

 

 

 

 

 

РОЛЕТНІ ПРОФІЛІРолокасети ролети Львів

Ми пропонуємо профілі екструдовані і роликової прокатки для отворів різних розмірів, що дозволяє підібрати рольставні до будь-якого типу будівлі.

 Профілі роликового плющення виконані з високоякісної алюмінієвої стрічки, що відрізняється високою зносостійкістю. Завдяки пенному наповненню, вони мають тепло-і звукоізоляційні характеристики. Ідеально підходять для приватних квартир, котеджів, офісів.

 Екструдовані профілі виходять з розплаву алюмінію, відрізняються підвищеною стійкістю до негативних зовнішніх факторів, що дозволяє їм зберігати зовнішній вигляд і функціональність на тривалий період.

 Ролокасети використовуються для різних цілей і встановлюються в різних типах споруд, тому представлені в широкому асортименті.

 Профілі для віконних і дверних ролокасет.

роликової прокатки

(37 ... 55 мм) екструдовані

(42 ... 55 мм)

Профілі роликового плющення для віконних і дверних ролет Профілі пресовані для віконних і дверних ролокасет .

 Профілі для ролетних воріт

роликової прокатки

(77 мм) екструдовані

(77 мм)

Профілі роликового плющення для ролетних воріт Профілі пресовані для ролетних воріт

Профілі для ролетних решіток

грати екструдовані

(56 ... 84 мм) посилені двостінні екструдовані

(30 ... 45 мм)

Профілі грати екструдовані для ролетних решіток Профілі посилені двостінні екструдовані для ролетних решіток

 Власне виробництво алюмінієвих профілів дає можливість пропонувати надійні і міцні ролокасети, так як особлива увага приділяється в першу чергу контролю якості продукції і її довговічності.

ВАРІАНТИ МОНТАЖУ РОЛОКАСЕТ

Фахівці компанії «Віконний дизайн» можуть запропонувати Вам різні варіанти монтажу. Ролокасет можна встановлювати на віконні і дверні прорізи як зовні, так і всередині приміщень, що дозволяє врахувати архітектурні та дизайнерські особливості фасаду будівлі.

Монтаж зі

вбудованим коробом Накладний

зовнішній монтаж Вбудований

зовнішній монтаж Вбудований

внутрішній монтаж

Монтаж з вбудованим коробом Накладний зовнішній монтаж Вбудований зовнішній монтаж Вбудований внутрішній монтаж

Ролокасети з вбудованим коробом - це сучасне рішення для фасадів будівель. Вони гармонійно вписуються в екстер'єр споруди, не перевантажуючи його додатковими конструкціями. Ролокасети з вбудованим коробом призначені як для споруджуваних, так і для реконструйованих об'єктів.

Ролети з вбудованим коробом

ВАРІАНТИ УПРАВЛІННЯ РОЛОКАСЕТАМИ

Компанія «Віконний дизайн» пропонує великий вибір систем управління: від класичних ручних приводів до сучасної автоматики.

Ролокасети з ручним приводом оптимальні для приміщень з декількома вікнами, з невеликими або середніми прорізами.

Леткових привід інерційного типу. Вантажопідйомність до 15 кг.

Шнурової привід інерційного типу. Вантажопідйомність до 15 кг. Шнурової привід редукторний. Вантажопідйомність до 20 кг.

Леткових привід інерційного типу. Вантажопідйомність до 15 кг. Шнурової привід інерційного типу. Вантажопідйомність до 15 кг. Шнурової привід редукторний. Вантажопідйомність до 20 кг.

Воротковий привід. Вантажопідйомність до 35 кг. Кордовий привід. Вантажопідйомність до 80 кг. Пружинно-інерційний механізм (ПІМ). Вантажопідйомність від 6 до 100 кг.

Воротковий привід. Вантажопідйомність до 35 кг. Кордовий привід. Вантажопідйомність до 80 кг. Пружинно-інерційний механізм (ПІМ). Вантажопідйомність від 6 до 100 кг.

Ролети з автоматичним управлінням - це найбільш зручний варіант. Вони діють за допомогою електроприводів з механічними або електронними кінцевими вимикачами, з вбудованим радіоуправлінням, системою аварійного ручного підйому і системою розпізнавання перешкод.

Ми пропонуємо різні типи вимикачів, що дозволяє клієнту вибрати найбільш зручний для себе варіант виходячи з власних критеріїв комфорту. Таймери відкриють і закриють рольставні в заданий час і забезпечать оптимальний рівень освітленості для кожного приміщення. Розумні датчики, якими обладнано наша продукція, візьмуть на себе контроль за зміною погоди і захистять Ваші вікна і двері в разі потреби.

РОЛОКАСЕТИ РОЛЕТНІ РЕШІТКИ ЛЬВІВРолокасети ролети Львів

Ролетні грати - елегантний захист Ваших інтересів!

Ролетні грати є ідеальним рішенням для:

* Магазинів та бутиків;

* Торгових центрів і павільйонів;

* Офісів і банків;

* Кафе і ресторанів;

* Підземних гаражів і паркінгів.

Будь-який сучасний торговий центр, магазин, бутік - це не тільки місце продажу товару, але й місце, в якому зосереджені чималі матеріальні цінності. А цінності потрібно охороняти. Замки, сигналізації і масивні металеві грати - справа, звичайно, хороше. Але ж магазину необхідно ще зберегти привабливість вітрин, причому демонструвати виставлений у вітрині товар бажано цілодобово - у вечірні години, вихідні дні та свята. Найкращий варіант - ролетні решітки. Елегантний зовнішній вигляд ролетних решіток гармонійно поєднується з будь-якою архітектурою будівлі, інтер'єром сучасних торгових центрів, ринків, супермаркетів, універмагів.

РОЛЕТНІ РЕШІТКИ

Функціональні переваги

* Mаксімальний розмір роллетной решітки

o серії AEG56: ширина - 4,5 м, площа - 13,5 кв. м

o серії AEG84: ширина - 7,0 м, площа - 21,0 кв. м

* Цілодобова демонстрація вітрин магазинів, торгових центрів і т.д.

* Висока захист від злому

* Світлопроникність: серія AEG56 - до 42%, серія AEG84 - до 47%

* Додаткова вентиляція при внутрішній установці

* Пожежна безпека

Ролетні решітки

Технічні особливості

* Основний матеріал для виготовлення ролетних решіток - алюміній. У порівнянні зі сталевими конструкціями його характеризує:

o екологічна чистота,

o висока корозійна стійкість,

o стійкість до UV-випромінювання і атмосферних впливів.

* Можливість застосування разом з граткових профілем двостінного підсилюючого профілю. Це забезпечує:

o підвищену міцність і додаткову стабільність полотна грати на великих отворах;

o індивідуальний дизайн за рахунок різноманіття варіантів конструктивного виконання роллетной решітки.

* Збереження єдиного стилю на одному об'єкті з різними прорізами завдяки встановлення в малих отворах решітки серії AEG56 і на великих - серії AEG84.

* Спеціальний алюмінієвий екструдований профіль для з'єднання вала й полотна забезпечує захист від несанкціонованого підйому решітки в закритому стані.

* Компактна намотування.

* Можливість виготовлення граткових профілів з анодованим покриттям.

Варіанти монтажу

Установка ролетних решіток можлива з захисним коробом або без короба на консолях. Монтаж з захисним коробом може бути проведений як зі звичайними бічними кришками, так і з бічними кришками з вбудованими каретками.

Із захисним коробом

Ролетні решітки

Основна перевага монтажу роллетної решітки на консолях або з бічними кришками з каретками - плавне і безпечне переміщення по напрямних шин, зниження згинаючих навантажень на елементи підвісу, що істотно збільшує термін експлуатації роллетной решітки

Варіанти управління

Фахівці компанії «Віконний дизайн» рекомендують такі приводи для управління ролетними решітками:Ролокасети ролети Львів

Ручне управління - воротковий привід

Ручне управління Пружинно-інерційний механізм (ПІМ)

Пружинно-інерційний механізм Двигуни

Електро Двигуни

Комфорт обслуговування роллетной решітки з електроприводом забезпечується широким вибором елементів управління: від стандартних вимикачів до дистанційного радіоуправління, індивідуальних і групових пристроїв управління та ін

Одне натискання кнопки - і автоматика відкриє або закриє одну або кілька ролетних решіток в приміщенні, на окремому поверсі або вікнах цілої будівлі.

 

 

 

Ключеві слова тега
для цієї сторінки сайту:
ролокасети замовити Львів ролети захисні жалюзі у Львові роло ставні ролетка Львівська купити ролрешітка грати решітки автоматика пружина монтаж гаражні ворота захист ролетні системи двигун Львов
 

Відгуки  

 
+3 #8 Володя 05.06.2017, 14:38
Намагались влісти у магазин, погнули але не змогли проникнути був потрібен терміновий ремонт... На фірмі у якої купував дану ролету сказали чекати тиждень часу, хлопці з Віконного Дизайну за день все зробили. Місяць тому замовив у них три ролокасети і буду замовляти лише у них і вам рекомендую! дуже дякую за сервіс!!!
 
 
+1 #7 Тарас 05.06.2017, 10:47
Терміново потрібні були захисні ролети оскільки відкривав магазин, зроби за три дні але дали не цю якийсь елемент на наступний день привезли, ролети добре працюють! В будь якому випадку я дуже вдячний оскільки інші фірми називали 7-10 днів, щиро вдячний ви врятували моє становище, дякую!!!
 
 
+1 #6 Юля 05.06.2017, 10:42
Дуже добрі білоруські захисні жалюзі, швидко зробили та поставили!
 
 
0 #5 Павло 01.06.2017, 15:39
Брали ролокасети. Найдешевші ціни, та за найкоротший термін зробили та змонтували.Дяку ємо всьому колективу!
 
 
+1 #4 Юрій 01.06.2017, 15:00
Потрібно було розділити офіс на дві частини, порадився приїхав замірник, всановили ролокасету, працює ідеально, ДЯКУЮ!
 
 
+2 #3 Артур 01.06.2017, 14:38
Добрі Білоруські рольставні, швидко зробили, якісно встановили!
 
 
+3 #2 Анна 01.06.2017, 14:34
Дуже добі захисні ролети, дякую
 
 
0 #1 Андрій 31.05.2017, 16:12
Місяць тому встановили мені ролокасети Алютех, у мене був дуже складний монтаж, боявся, що взагалі не можливо поставити захисні жалюзі. А район такий, що захист потрібен. Хлопці приїхали поміряли, замовив, три дні монтували. Вийшло все дуже гарно, все працює! Я задоволений, дякую Вам!!!
 

You have no rights to post comments