Вибір мови
Українська
Віконний дизайн
Банер

Ми працюєм. Знижки на вікна ролокасети підвіконня тканинні ролети у ЛьвовіЗимова пропозиція. Економ зараз разом з нами на вікнах, ролокасетах, підвіконнях.

ВІКНА-30% РОЛОКАСЕТИ-14% ПІДВІКОННЯ-20%

Найнижчі ціни у Львові.

*ПРОПОЗИЦІЯ ТРИВАТИМЕ З 30.01.2023 по 04.02.2023

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!  БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ І БУДЬТЕ ЖИВІ!

Ручка з ключиком

Безпечне вікно для дитини. Як цього досягти

Поява дитини в сім'ї – це завжди велика радіть для батьків і нові турботи, піклування про те, щоб їх дитина росла здоровою фізично і морально. Маленькі діти прагнуть пізнавати нове, вони допитливі та рухливі - це, в поєднанні з відсутністю життєвого досвіду, нерідко призводить до виникнення травм. Доведено, що більшість нещасних випадків з малюками відбувається саме вдома, як це не дивно. Тому так важливо приділяти увагу облаштуванню дитячої кімнати, а особливо продумувати елементи її інтер'єру. Чи не найважливіше місце тут займає вибір вікна та його комплектації, адже воно є не тільки джрелом сонячного світла, а й джерелом підвищеної небезпеки. І тут постає питання – як попередити відкривання вікна дитиною? Почати боротьбу за безпеку малюка потрібно з вибору фурнітури, а саме з встановлення у вікні ручки з ключем.

Ручка дуже проста у використанні – одне просте натискання на кнопку блокування і Ви легко зафіксуєте вікно у потрібному положенні (закрите вікно або в режимі провітрювання), ручку не можна буде повернути, а відповідно, і не можна буде відкрити вікно. Щоб ручка знову запрацювала у звичному режимі потрібно використати ключ, його поворот знімає блокування.

Ціна на таку ручку може коливатися від  150 грн до 200 грн у порівнянні з ціною на звичайну ручку, що становить 25 грн. У комплект входить безпосередньо ручка і два ключі.

Таку ручку ви можете замовити в нашій компанії, її заміну може провести як наш майстр або, за бажанням, це можете зробити Ви самі.

Якщо Ви вирішите проводити online casino australia заміну самі, то вам потрібно ознайомитися з інструкцією по заміні звичайної ручки на ручку з ключем (для ПВХ-вікон).

 

 

 

 

1. Припідняти декоративну кришку за кінці.

 

2. Повернути кришку.

 

3. Відкрутити хрестовою викруткою два шурупи.

 

4. Обережно зняти ручку.

 

5. Поставити ручку з ключем, відкрити декоративну кришку.

 

6. Закрутити хрестовою викруткою два шурупи.

 

7. Повернути декоративну кришку.

 

Принципи використання ручки з ключем наступні - коли блокіратор виступає з ручки, то ручка знаходиться у вільному оложенні – її можна відкривати і нахиляти як це показано на фото ліворуч. Якщо блокіратор ніби втоплений всередину ручки, то вона заблокована для відкривання (фото праворуч). Блокування ручки відбувається без ключа, а от повернення її у вільне положення відбувається тільки з допомогою ключа – для цього вставляємо ключ в замок ручки та провертаємо.

 

Отож, приділивши небагато часу для вирішення цього питання, Ви не тільки забезпечите своєму малюку безхмарне дитинство, а й позбавите себе зайвих хвилювань.

 

You have no rights to post comments