Skip to main content

Про Fakro


foto firmaМансардні вікна Fakro (Факро)
- являються одними з лідерів виробників дахових вікон у Європі. Фірма Fakro була заснована у 1991 році, співвласниками якої є громадяни різних країн: Англії, Австрії, Іспанії, Нідерландів, Ірландії, Німеччини, Польщі, Росії та Угорщини.
На український ринок мансардні вікна цього виробника вийшли в 1998 році, з того часу в Україні вона є незмінним лідером з продажу вікон для даху. Компанія факро піклується про здоров'я своїх клієнтів, а також про навколишнє середовище і тому виготовляє дерев'янні мансардні вікна тільки з екологічно-чистої сировини. Є декілька видів дахових вікон, серед яких найбільш поширені: стандартне з зовнішнім гартованим склом, з вентиляційною щілиною, вологостійкі та вікно яке управляється з ПДУ.
14074144311На сьогоднішній день мансардні вікна стали невід'ємним елементом сучасних будівель. Вони відкривають нові можливості в архітектурі і дизайні приміщень. Мансардні вікна FAKRO дозволяють переобладнати горище в житловий простір, забезпечуючи відмінне освітлення і всепогодную вентиляцію.Вони широко використовуються в сучасній архітектурі при реконструкції старих горищних приміщень, а також при новому будівництві житлових будинків, офісних і торгових центрів. У мансарді можна розташувати дитячу кімнату, студію, кабінет, офіс або навіть ванну кімнату.
Для виготовлення вікон для даху FAKRO використовується тільки найсучасніше, екологічно чиста сировина, яка разом з новітніми технологіями та інженерними розробками забезпечує унікальність технічних характеристик вікон FAKRO.
Мета фірми Факро– це досягнення найвищої якості продукції та задоволення потреб найвибагливіших споживачів в цілому світі. Одночасно ми піклуємося про здоров’я та безпеку наших клієнтів, а також про захист навколишнього середовища.
globus15На сьогодні фірма ФАКРО - це
•Лідер з продажу дахових вікон в Україні з часткою ринку близько 60%*, а також багатьох інших країн, і номер 2 в світі серед виробників дахових вікон.
•Одна з провідних фірм у світі серед виробників дахових вікон із 15% часткою* на світовому ринку
•Понад 3300 працівників
•понад 200 тис.м² власних виробничих цехів, 12 закладів – виробників на світі
•16 власних фірм – дистриб’юторів ФАКРО в інших країнах
(США, Англія, Франція, Іспанія, Німеччина, Голандія, Австрія, Угорщина, Італія, Україна, Чехія, Росія, Словаччина, Китай)
•30 тис.м² складських приміщень
•Розбудована дистрибуційна мережа у всіх країнах, де існує потреба в дахових вікнах
•Сучасний науково-дослідний центр (понад 100 конструкторів)
•Автор багатьох новаторських розв'язань, захищених патентами, а також кілька десятків патентних зхголошень.
ФАКРО - це виробник широкого асортименту виробів, які гарантують безпеку і комфорт проживання на піддашші, а саме:
•Дахові вікна різних конструкцій і способів відчинення: обертальні, відхильно – обертальні, карнізні та дахові вилази.
•Аксесуари до дахових вікон: жалюзі, штори, ролокасети внутрішні та зовнішні, зовнішня маркіза, системи електроуправління вікнами та аксесуарами.

okna
ФАКРО - це також відомий у світі виробник складних сходів на горище.

 
On-line замовлення

Для Вас персональний менеджер здійснить візит в будь-який зручний для Вас час, проведе всі необхідні виміри і зможе повністю оформити замовлення відразу ж, позбавивши Вас від необхідності відвідувати офіс. Більш того, сплативши замовлення в день виміру, Ви заощадите гроші, отримавши додаткову знижку - 3%

  Компанія "Віконний дизайн"   м.Львів вул. Антоновича 138 Б

+380931704730   +380673143804

Віконний дизайн