Skip to main content

Доставка

Ми гарантуємо своєчасну та акуратну доставку вашого замовлення. У нашому розпорядженні є автотранспорт та спеціалізоване обладнання, а також фіксатори. Таким чином, виріб у дорозі захищений від можливих пошкоджень.

Вартість

Вартість доставки по Львову – 500 грн., по Львівській області обговорюється окремо.

Час доставки

Умовний час доставки – з 9:00 до 18:00 залежно від заторів та маршруту. Менеджер за день до передбачуваної доставки зв'яжеться з вами та повідомить двогодинний інтервал прибуття машини. Якщо вказаний час вам не підходить, ми погодимо з вами більш зручну дату.

За день до монтажу зв'яжуться з вами монтажники і узгодять точний час початку робіт.

Самовивіз

Ви можете самостійно забрати виріб зі складу за адресою: м. Львів, Антоновича 138б

Час роботи:
понеділок - п'ятниця з 9:00 до 18:00
субота з 10:00 до 14:00
неділя вихідний

Способи оплати

Мінімальна передплата складає 50% від суми замовлення. Відразу після її отримання ми розпочнемо роботу за вашим договором. Ви можете зробити оплату кількома способами.

Готівкою - оформити та сплатити замовлення можна вдома відразу після проведення безкоштовного заміру. Наш спеціаліст на місці оформить усі необхідні документи. Або в офісі компанії за адресою м. Львів, Антоновича 138б:

ПН-ПТ з 09:00 до 18:00
СБ з 10:00 до 14:00

Банківський переказ
Фізичні особи можуть здійснити переказ в онлайн-банку, мобільному додатку або у відділенні будь-якого банку за нашими реквізитами на розрахунковий рахунок. У призначенні платежу необхідно буде зазначити номер договору.

Юридичним особам ми виставляємо рахунок одразу після підписання договору.

 

Повернення

Ми гарантуємо якість на всі вироби, а ви згідно із законодавством, у відведений термін, маєте право повернути виріб у тому вигляді, в якому ви його отримували. Гарантія повернення не поширюється на вироби виготовлені під замовлення.

On-line замовлення

Для Вас персональний менеджер здійснить візит в будь-який зручний для Вас час, проведе всі необхідні виміри і зможе повністю оформити замовлення відразу ж, позбавивши Вас від необхідності відвідувати офіс. Більш того, сплативши замовлення в день виміру, Ви заощадите гроші, отримавши додаткову знижку - 3%

  Компанія "Віконний дизайн"   м.Львів вул. Антоновича 138 Б

+380931704730   +380673143804

Віконний дизайн