Вибір мови
Українська
Віконний дизайн
Банер

Werzalit Верцаліт

Підвіконня Werzalit

Підвіконня Werzalit робляться в Німеччині вже 60-років за унікальною запатентованою у всьому світі технологією. 

Компанія що виготовляє Верзаліт WerzalitGmbH + Co.KG – є всесвітньовідомим німецьким виробником високоякісної продукції для обробки будівельних об’єктів, житла та ресторанного бізнесу.

Сировина матеріалу Werzalit це свіжозрубана деревина високої якості з місцевих лісів Німеччини. У вересні 1956 – року Фрідріх Верца, талановитий інженер і власник фабрики, заявляє про свою розробку та патентує технологію. Тонко подрібнена деревина пресується разом з високоякісними дуропластовими смолами при високій температурі і під високим тиском – так була народжена Марка Werzalit.

Підвіконня Werzalit є цілком екологічно чистим продуктом, що підтверджено відповідним сертифікатом.

Werzalit – це неперевершена якість від 1956 року.

Якість матеріалу проста у використанні так-як поводить себе як дерево, однак за технічними характеристиками є набагато витривалішою за звичайну деревину.

Ми пропонуємо для Вас підвіконня Werzalit серії Exclusiv - популярний, класичний.

 

Для прикладу на дане підвіконня – виробник дає 25 років гарантії! Навіть при екстремальних погодних проявах – для прикладу мороз, сніг та палюче сонце – мінімальна гарантія виробника від 5 до 10 років.

ЧОМУ САМЕ Werzalit ?!

Вироби Werzalit проходять суворий та ретельний контроль якості за багатьма параметрами, це для прикладу як в лабораторіях так і на відкритих випробувальних стендах, в умовах морозу, сонця, тропічної вологості цілодобово та протягом багатьох років. Завітавши до нас – Ви будете приємно вражені, побачивши як дане підвіконня поводить себе протягом тривалого часу у воді… О так – ми також випробовуємо Верзаліт!)

 

Цей підвікоконник ми розмістили в акваріум та зазначили дату його занурення – станом на сьогодні він знаходиться у воді вже пів року.

Підвіконня у воді залишається таким же як в розмірах так і в кольорі. Ми лише раз на тиждень додаємо води до басейну нашого плавця, так як вона частково випаровується, а він тим часом продовжує своє купання.

 

 

Як бачимо переваг даного підвіконня є безліч і даний продукт з легкістю та впевненістю потрібно називати ідеальним.

ДИЗАЙН – з Верзаліт все що ми вважали нестандартним та все, що я можу собі уявити – легко втілюється в життя.

СТІЙКІСТЬ – дане підвіконня можна зрівняти лише з тим, що ми собі уявляємо найстійкішим.

ПРАКТИЧНІСТЬ – це підвіконня з легкістю встановлюється та очищується звичайними миючими засобами.

ЕКОЛОГІЧНІСТЬ – я спокійно проживатиму та спатиму в своїй оселі непереймаючись про те «чим» я дихаю – так як дане підвіконня не виділяє жодних речовин.

МІЦНІСТЬ – навіть якщо мій будинок ще на етапі будівництва, а я вже хочу встановити підвіконня – БУДЬ-ЛАСКА! Він витримує най екстремальніші навантаження.

ГАРАНТІЯ – рекомендую дане підвіконня – бо впевнена, що воно з легкістю прослужить Вам багато поколінь!

Саме тому я з тією ж легкістю та впевненістю пропоную Вам обирати дане підвіконня.

 

 

 

 

You have no rights to post comments