Skip to main content

Чому REHAU

10 ПРИЧИН, ЧОМУ МИ ОБИРАЄМО ВІКНА З ПРОФІЛЮ REHAU

Львів вікна Rehau1. Свобода вибору на будь-який смак!

REHAU пропонує як економічні, так і елітні системи профілів. Система REHAU Basic-Design задовольнить усі стандартні вимоги по тепло- та звукоізоляції. Система REHAU Euro-Design 70 має підвищений рівень теплоізоляції. У елітного профілю REHAU Brillant-Design прекрасний дизайн і відмінні показники тепло- і звукоізоляції.

 

 

 

Львів вікна Rehau2. Величезний асортимент додаткових програм!

Ви зможете оформити Ваше житло в єдиному стилі: системи підвіконь, вхідних дверей, зимових садів і балконних засклень. Вам потрібна кваліфікована допомога при оформленні Вашого житла? Звертайтеся до кваліфікованих виробників вікон з профілю REHAU.

 

 

 

 

 

Львів вікна Rehau3. Компетентність понад усе!

Партнерами REHAU є тільки досвідчені виробники вікон. Звертаючись до них, Ви завжди в надійних руках і можете розраховувати на професійні консультації. Навіть після монтажу фірма-виробник піклуватиметься про експлуатацію Ваших вікон.

 

 

 

 

 

Львів вікна Rehau4. Досвід створює якість!

3 1958 року REHAU розробляє та виготовляє профільні системи для вікон, фасадів та дверей. При цьому експерти REHAU використовують безцінний досвід з інших галузей діяльності глобального концерну REHAU.

 

 

 

 

 

Львів вікна Rehau5. У Вас буде тепло!

Багатокамерна будова профілів і кілька контурів ущільнення забезпечують оптимальний рівень теплоізоляції. У холодну пору року у Вас вдома буде тепло, і з вікон не буде дути. Крім того, вікна із профілів REHAU допомагають заощаджувати. Якщо Ви живете у власному будинку й опалюєте його за свій рахунок, то за короткий строк Ви відчуєте, як вікна із профілів REHAU допоможуть знизити витрати на опалення.

 

 

Львів вікна Rehau6. У Вас вдома буде тихо!

Вікна із профілів REHAU допоможуть Вам знизити рівень шуму у Вашій квартирі або будинку. Ваш сон і Ваш домашній комфорт будуть надійно захищені від сторонніх звуків, гулу машин і вулиці. А при використанні спеціальних склопакетів Ви отримаєте просто чудові результати.

 

 

 

 

7. Мінімум догляду за Вашими вікнами із профілів REHAU!

Їх не треба фарбувати, і вони не будуть руйнуватися від впливів зовнішнього середовища. Віконний профіль завжди буде залишатися таким, яким Ви його обрали в момент покупки. Поверхня профілів абсолютно гладка, бруд легко видаляється звичайними домашніми засобами. У Вас з'явиться більше вільного часу!

8. Ваша оселя виглядатиме стильно!

Вікно - це той предмет в інтер'єрі та екстер'єрі, який привертає до себе найбільше уваги. Колір, форма й дизайн вікон дозволять Вам підкреслити індивідуальність Вашого житла, акцентувати увагу на тих деталях, які прикрашають Ваш будинок. Профілі REHAU бувають не тільки білого кольору. Різноманіття кольорів та декорів "під дерево" дозволить додати Вашому будинку індивідуальності.

Львів вікна Rehau9. Цей знак означає якість REHAU!

 

 

 

 

 

 

Львів вікна Rehau10. 10 років REHAU в Україні!

Записатися на замір

Для запису на замір, заповніть контактну форму, або напишіть нам на viber

Виїзд фахівця – безкоштовно!

Тільки після проведення професійного вимірювання можна розрахувати точну вартість виробів. Залишіть заявку на безкоштовний замір зараз. Ми передзвонимо Вам для узгодження часу приїзду майстра.

Від правильного виміру залежатиме якість встановлення та термін подальшої служби виробів. За рахунок впевненості у високій кваліфікації наших фахівців, ми можемо гарантувати точність здійснених вимірів. Для вас це означає, що всі можливі нюанси будуть враховані. Це і конструктивні особливості будови, і кліматичні умови, і ваші побажання.

Для Вас персональний менеджер здійснить візит в будь-який зручний для Вас час, проведе всі необхідні виміри і зможе повністю оформити замовлення відразу ж, позбавивши Вас від необхідності відвідувати офіс. Більш того, сплативши замовлення в день виміру, Ви заощадите гроші, отримавши додаткову знижку - 3%

Компанія "Віконний дизайн" м.Львів вул. Антоновича 138 Б

+380931704730 +380673143804

Віконний дизайн

Я буду радий допомогти Вам із будь-яким питанням.

+380978713180