Skip to main content

Ручка з ключиком

Безпечне вікно для дитини. Як цього досягти

Поява дитини в сім'ї – це завжди велика радіть для батьків і нові турботи, піклування про те, щоб їх дитина росла здоровою фізично і морально. Маленькі діти прагнуть пізнавати нове, вони допитливі та рухливі - це, в поєднанні з відсутністю життєвого досвіду, нерідко призводить до виникнення травм. Доведено, що більшість нещасних випадків з малюками відбувається саме вдома, як це не дивно. Тому так важливо приділяти увагу облаштуванню дитячої кімнати, а особливо продумувати елементи її інтер'єру. Чи не найважливіше місце тут займає вибір вікна та його комплектації, адже воно є не тільки джрелом сонячного світла, а й джерелом підвищеної небезпеки. І тут постає питання – як попередити відкривання вікна дитиною? Почати боротьбу за безпеку малюка потрібно з вибору фурнітури, а саме з встановлення у вікні ручки з ключем.

Ручка дуже проста у використанні – одне просте натискання на кнопку блокування і Ви легко зафіксуєте вікно у потрібному положенні (закрите вікно або в режимі провітрювання), ручку не можна буде повернути, а відповідно, і не можна буде відкрити вікно. Щоб ручка знову запрацювала у звичному режимі потрібно використати ключ, його поворот знімає блокування.

Ціна на таку ручку може коливатися від  150 грн до 200 грн у порівнянні з ціною на звичайну ручку, що становить 25 грн. У комплект входить безпосередньо ручка і два ключі.

Таку ручку ви можете замовити в нашій компанії, її заміну може провести як наш майстр або, за бажанням, це можете зробити Ви самі.

Якщо Ви вирішите проводити заміну самі, то вам потрібно ознайомитися з інструкцією по заміні звичайної ручки на ручку з ключем (для ПВХ-вікон).

{phocagallery view=category|categoryid=3|limitstart=0|limitcount=8|type=1}

 

 

 

 

1. Припідняти декоративну кришку за кінці.

 

2. Повернути кришку.

 

3. Відкрутити хрестовою викруткою два шурупи.

 

4. Обережно зняти ручку.

 

5. Поставити ручку з ключем, відкрити декоративну кришку.

 

6. Закрутити хрестовою викруткою два шурупи.

 

7. Повернути декоративну кришку.

 

Принципи використання ручки з ключем наступні - коли блокіратор виступає з ручки, то ручка знаходиться у вільному оложенні – її можна відкривати і нахиляти як це показано на фото ліворуч. Якщо блокіратор ніби втоплений всередину ручки, то вона заблокована для відкривання (фото праворуч). Блокування ручки відбувається без ключа, а от повернення її у вільне положення відбувається тільки з допомогою ключа – для цього вставляємо ключ в замок ручки та провертаємо.

{phocagallery view=category|categoryid=3|limitstart=8|limitcount=11|type=1}

 

Отож, приділивши небагато часу для вирішення цього питання, Ви не тільки забезпечите своєму малюку безхмарне дитинство, а й позбавите себе зайвих хвилювань.

Записатися на замір

Для запису на замір, заповніть контактну форму, або напишіть нам на viber

Виїзд фахівця – безкоштовно!

Тільки після проведення професійного вимірювання можна розрахувати точну вартість виробів. Залишіть заявку на безкоштовний замір зараз. Ми передзвонимо Вам для узгодження часу приїзду майстра.

Від правильного виміру залежатиме якість встановлення та термін подальшої служби виробів. За рахунок впевненості у високій кваліфікації наших фахівців, ми можемо гарантувати точність здійснених вимірів. Для вас це означає, що всі можливі нюанси будуть враховані. Це і конструктивні особливості будови, і кліматичні умови, і ваші побажання.

Для Вас персональний менеджер здійснить візит в будь-який зручний для Вас час, проведе всі необхідні виміри і зможе повністю оформити замовлення відразу ж, позбавивши Вас від необхідності відвідувати офіс. Більш того, сплативши замовлення в день виміру, Ви заощадите гроші, отримавши додаткову знижку - 3%

Компанія "Віконний дизайн" м.Львів вул. Антоновича 138 Б

+380931704730 +380673143804

Віконний дизайн

Я буду радий допомогти Вам із будь-яким питанням.

+380978713180