Skip to main content

Регулювання вікна

Як відрегулювати вікно самостійно

Досить велика частка звернень до компаній, що виготовляють ПВХ вікна, складають прохання про відрегулюванн або заміну ручки, встановлення обмежувачів та т.і.

Значна частина цих звернень не завжди потребує втручання спеціаліста, незначні порушення Ви можете усунути і самі, наприклад заміна ручки чи відрегулявати фурнітуру. Розглянемо такі моменти більш докладно.

ВікнаНе порібно сильно турбуватися, якщо вікно відкрилося у двох положеннях – верхня петля відділилася від рами у відкритому положенні, як при режимі провітрювання. Це не спрацював блокатор - мікроліфт. Такі системи встановлюють, щоб уберегти власника вікон від ненавмисного механічного пошкодження фурнітури. Але інколи блокатор не спрацьовує при швидкому відкриванні. Це порушення легко усунути – потрібно поставити ручку в положення «Вертикально», притиснути стулку до рами  і повільно провернути ручку у режим «Закрито». Або ж проблема виникла через випадковий поворот ручку до низу, коли вікно було у відкритому положенні. Ручку заклинило, вона не повертається – це спрацював блокатор і це також легко усунути. Потрібно знайти пластину блокатора, що знаходиться на рівні ручки, притиснути її до ущільнювача і повернути ручку у положення «Відкрито», при цьому стулка повинна стояти строго вертикально, після чого Ви спокійно можете закрити вікно

Ще одна проблема, що часто турбує власників ПВХ вікон – це погіршення повороту ручки. Вона досить важко повердається, навіть, інколи, не до кінця. Причинами цього можуть стати – провисання стулки або висихання мастила в фурнітурі. Друга проблема вирішується змазуванням

Вікна

 

фурнітури звичайним автомобільним проникаючим мастилом. А якщо проблема у провисанні стулки – то Вам потрібно провести операцюю по підтягуванню гвинтів віконних петель. Потрібно пам'ятати, що металопластикові вікна регулюються  по двох осях обертання – вертикальній і горизонтальній.

Отож, по-перше, Вам потрібно зняти декоративні заглушки з петель. Для підкручавання петель використовується шестигранній ключ (4 мм), такий ключ можна придбати в любому будівельному магазині.

По-друге, втавити ключ у регулювальний гвинт, що зміщує стулку по горизонталі або по вертикалі.

Вертикальне регулювання -  обертаючи ключ за годинниковою стрілкою, Ви піднімаєте стулку, а обертаючи ключ проти годинникової стрілки, стулка опускається.

При горизонтальному регулюванні обертаючи ключ за годинниковою стрілкою, Ви досягнете зміщення стулки праворуч і невеликого її підняття. Якщо крутити проти годинникової стрілки – стулка зміститься ліворуч, а її нижній кут – опуститься.  Проводячи регулювання фурнітури принаймні раз в рік – Ви  суттєво збільшите термін експлуатації вікон.

Заміна ручки у металопластиковому вікні відбувається за 5 хвилин і це Ви також взмозі зробити самостіно. Для цього потрібно лише зняти декоративну кришку з ручки, відкрутити шурупи. Обережно зняти стару ручку і замінити її новою, закрутити шурупи і закрити декоративну кришку.

Та якщо Ви сумніваєтеся, чи зможете самостійно виконати ці роботи, не хвилюйтеся – спеціалісти компанії «Віконний дизайн» з легкістю допоможуть вам в цьому.

Доглядайте за Вашими вікнами і вони довго будуть радувати Вас своєю бездоганною роботою.

Записатися на замір

Для запису на замір, заповніть контактну форму, або напишіть нам на viber

Виїзд фахівця – безкоштовно!

Тільки після проведення професійного вимірювання можна розрахувати точну вартість виробів. Залишіть заявку на безкоштовний замір зараз. Ми передзвонимо Вам для узгодження часу приїзду майстра.

Від правильного виміру залежатиме якість встановлення та термін подальшої служби виробів. За рахунок впевненості у високій кваліфікації наших фахівців, ми можемо гарантувати точність здійснених вимірів. Для вас це означає, що всі можливі нюанси будуть враховані. Це і конструктивні особливості будови, і кліматичні умови, і ваші побажання.

Для Вас персональний менеджер здійснить візит в будь-який зручний для Вас час, проведе всі необхідні виміри і зможе повністю оформити замовлення відразу ж, позбавивши Вас від необхідності відвідувати офіс. Більш того, сплативши замовлення в день виміру, Ви заощадите гроші, отримавши додаткову знижку - 3%

Компанія "Віконний дизайн" м.Львів вул. Антоновича 138 Б

+380931704730 +380673143804

Віконний дизайн

Я буду радий допомогти Вам із будь-яким питанням.

+380978713180