Skip to main content

ВІКНА З ПРОФІЛЮ REHAU

ВИБІР ПРАВИЛЬНОГО ВІКНА

Ні для кого не секрет, що якісні пластикові вікна це запорука тепла і затишку у вашому домі. Сучасний ринок пропонує безліч товарів від різних виробників, але, на жаль, вони не завжди відповідають всім стандартам якості.
Якщо ви хочете забезпечити довгі роки комфорту у вашому будинку і позбавити себе від необхідності постійного ремонту і незапланованої заміни вікон, то купуйте надійні вироби, які збережуть тепло в будь-яку погоду.

Концерн Rehau вже багато років займається виробництвом пластикових профілів для вікон найвищої якості, з яких ми виготовляємо якісні віконні конструкції. Весь процес виготовлення контролюється нашими фахівцями, а період експлуатації супроводжується сервісним обслуговуванням.
Пластикові вікна Rehau мають ряд переваг, які виділяють їх на тлі інших марок.

Вікна з профілю Рехау
Якщо Ви запланували встановлення або заміну вікон та не знаєте, з чого розпочати – скористайтесь покроковою інструкцією REHAU

КРОК ПЕРШИЙ- ОБИРАЄМО ПРОФІЛЬНУ СИСТЕМУ

Враховуючи тип приміщення (квартира, будинок, нежитлове приміщення чи балкон) і клімат Вашого регіону. Для цього скористайтесь оглядом віконних систем REHAU з детальним описом їх технічних характеристик і рекомендацій по застосуванню.

Euro-Design 60

1. Системи для приміщень без особливих вимог по теплоізоляції, для засклення балконів та лоджій

Вікна Euro-Design 70, Brillant-Design
Euro-Design 70, Brillant-Design

2. Системи для житлових приміщень в I-й температурній зоні.

Вікна REHAU Synego, REHAU Geneo
REHAU Synego, REHAU Geneo

3. Системи для приватних будинків та квартир, обладнаних індивідуальними лічильниками тепла.

Варто пам’ятати!

За сучасними нормами ДСТУ для засклення приміщень, що опалюються, в І-й температурній зоні України (тобто на більшій частині території) коефіцієнт опору теплопередачі вікна має становити не менше 0,75 м²К/Вт. Цьому показнику відповідають вікна з 5-6 камерних профілів з монтажною глибиною 70-80 мм (наприклад, системи REHAU EURO-Design 70, REHAU Brillant-Design, REHAU SYNEGO та REHAU GENEO).

В ІІ-й температурній зоні (Одеська, Миколаївська, Херсонська, Запорізька, Закарпатська обл. та АР Крим) коефіцієнт опору теплопередачі віконних конструкцій може становити 0,65 м²К/Вт. Такий показник можна отримати з профільними системами REHAU Euro-Design 60 та енергозберігаючим склопакетом.

КРОК ДРУГИЙ- ОБИРАЄМО СКЛОПАКЕТ

Вибираючи склопакет, зокрема зверніть увагу на основні фактори, що впливають на його теплоізоляційні властивості: кількість камер, відстань між шарами скла, наявність енергозберігаючого (низько емісійного) напилення на поверхні скла та заповнення камер інертним газом (аргоном, криптоном або їхньою суміщу).

Склопакети одно та дво камерні

Двокамерний і однокамерний склопакет: Двокамерний склопакет складається з трьох шиб і двух дистанцій між ними які утворюють дві камери від чого і назва двох камерний. Однокамерний склопакет складається з двух шиб і однієї дистанції між ними, тобто однокамерний.

Варто пам’ятати!

За нормами ДСТУ на більшій території України в приміщеннях, що опалюються, рекомендовано застосовувати 2-камерні склопакети з щонайменш одним енергоефективним напиленням на склі і, бажано, заповнені інертним газом. Наявність інертного газу не вплине суттєво на вартість вікна, проте показники тепло заощадження зростуть на 15%. Також важливо пам’ятати, що склопакет та профіль мають відповідати одне одному по теплових характеристиках, тобто, чим ширше монтажна глибина профілю, тим теплішим має бути склопакет.

КРОК ТРЕТІЙ- ОБИРАЄМО ФУРНІТУРУ

Вибір фурнітури. Під час вибору фурнітури запитуйте продукцію європейських виробників (Австрія Maco. Німеччина G-U, Siegenia та  WINKHAUS) – така фурнітура безпроблемно функціонує багато років, навіть за умов інтенсивної експлуатації. Подбайте про декілька режимів відкривання (поворотний, відкидний, мікро провітрювання, мікро ліфт, ступневий нахил) – це дозволить підтримувати комфортний мікроклімат в приміщенні за будь-якої пору року. Якщо ж у Вас підвищенні вимоги до функціоналу вікна, запитуйте у менеджера про додаткові можливості (приховані завіси, проти зламна фурнітура, ручка із замком та ін.)

З вибором фурнітури Вам також допоможуть поради експертів нашої компанії, які докладно розкажуть про вимоги вітчизняних будівельних норм, існуючі температурні зони, способи визначення оригінальності профілю та ін. 

фурнітура wink haus вінхаус
фурнітура G-U ГУ
фурнітура maco мако
фурнітура siegenia сігенія

Відкривання вікон

Потрібно ще визначитись які вікна будуть відчинятись і як. Вікна можуть тільки відчинятись на ліву чи праву сторону, можуть відчинятись і ухилятись, та тільки ухилятись (зазвичай таке роблять на фрамузі), можуть бути глухими але треба вважати так щоб за таким вікном було зручно доглядати. Також вікна можуть бути розсувними.

відкривання вікон

КРОК ЧЕТВЕРТИЙ- ПРАВИЛЬНИЙ МОНТАЖ

Оберіть монтаж вікон за ДСТУ. Зокрема, мова йде про ДСТУ-Н Б В.2.6-146:2010 Розділ 6.8 Ізоляція примикань віконних і дверних блоків до стін будинків, ДСТУ-Н Б В.2.6-146:2010 Розділ 7. Правила виконання робіт при облаштуванні вікон та дверей. На жаль, в Україні небагато вікон встановлюється з повним дотриманням технології. Це стається через економію на якісних професійних матеріалах та відмову від кваліфікованих спеціалістів, робота яких коштує дорожче. В результаті страждає покупець, адже таке «заощадження» може легко звести нанівець всі переваги якісного вікна.

Варто пам’ятати!

При правильному монтажі вікна дуже важливо захистити монтажний шов спеціальними ізоляційними матеріалами. Пароізоляція захищає піно утеплювач зсередини приміщення, а гідроізоляція – ззовні від потрапляння вологи. Якщо не використати цей захист, піна буде набирати вологу, яка під час замерзання руйнуватиме структуру утеплювача, в результаті чого монтажний шов буде пропускати холод, а з часом з’явиться пліснява та грибок на відкосах.

Правильний монтаж- запорука якості з вікнами REHAU

Неважливо, оновлюєте Ви інтер'єр своєї квартири, робите перепланування в офісі або зводите заміський будинок - продукція Рехау і наш сервіс вирішать всі проблеми і зроблять ремонт швидким і якісним.


Вікна з профілю Rehau
монтаж вікон Рехау, піна Rehau

Замір та встановлення вікон з профіль REHAU

Наші фахівці підготують індивідуальну схему співпраці для кожного клієнта. Наші фахівці будуть супроводжувати Вас на кожному етапі. Починаючи з вибору вікон, виміру, монтажу та до вивезення сміття з Вашої квартири, а також протягом 7 гарантійних років - ми завжди будемо поруч.

Ми користуємося фурнітурою тільки перевірених постачальників – німецьких та австрійських компаній, прекрасно підходять до вікон Рехау. Офіційний сайт цих компаній підтвердить високу якість і надійність продукції.

розсувні вікна Rehau
Безмежність
зручні вікна Rehau
Зручність
Довершеність

Безпека вікон REHAU.

Ручки Rehau
ручки hoppe secustik
ручки hoppe secustik

Для власників приватних будинків і квартир на перших поверхах, що турбуються про власну безпеку та безпеку свого майна - пропонуємо комплексні заходи щодо забезпечення безпеки. Хочемо зауважити, що абсолютно протизламних віконних систем не буває, зламують навіть швейцарські сейфи. Але виконання одного або декількох пунктів заходів зазначених нижче, призведе до збільшення часу необхідного для зламу, та буде вимагати наявності дорогого інструменту, що як правило "відлякує" грабіжників і відвадить "випадкових" дрібних злодюжок в заміських будинках або порожніх, на період відпусток, квартирах.

1. Установка протизламної ручки компанії Секьюстік Хопп не дозволить відкрити ваше металопластикове вікно зовні, шляхом впливу на певні точки фурнітури і створення тиску на стулку вікна зовні.

2. Установка посилених відповідних планок. Фурнітура GU в базовій комплектації має необхідні елементарні засоби для забезпечення безпеки від зламу - грибковидний ролік, ускладнить зламування металопластикового вікна, залишеного на провітрювання в відкритому положенні. Посилена відповідна планка з кріпленням в армуючий металевий профіль посилить ці властивості фурнітури.

3. Установка захисних роллокасет, їх ще називають захисними ролетами, зовні вашого вікна, ускладнить доступ до вікна під час вашої відсутності, як додатковий бонус, роллокасети дозволяють заощадити взимку на обігріві а влітку на кондиціюванні додатково до 40% енергії.

4. Установка віконних ручок Секью Сігнал з датчиками та інформафійною панеллю при виході з приміщення - дозволить вам виявити наявність відкритих вікон у приміщенні, без необхідності бігати по всіх поверхах вашого будинку або по всіх кімнатах вашої квартири. Ця система добра тим, що не потребує наявності дротів, і може бути інстальована у вже відремонтоване помешкання без необхідності робити штроби та вкладати в них дроти, а значить псути коштовний ремонт.

ручки Рехау hoppe secustik

Ручку REHAU Linea Design оснащено технологією Secustik®

Цей елемент забезпечує нормальне функціонування віконної ручки зсередини, та водночас блокує її за будь-якої спроби задіяти фурнітуру ззовні. Завдяки цьому віконна ручка REHAU Linea Design відповідає класу зламостійкості AhS згідно до стандартів RAL-RG 607/13.

Ручку REHAU Linea Design оснащено технологією Secustik

REHAU Linea-Design KISI

Віконні ручки з системою KISI успішно пройшли міжнародну сертифікацію та відповідають навіть найжорсткішим вимогам європейських стандартів SS 3587, Nordtest Method NT CONS 018. Такі ручки забезпечують неможливість самостійного відкривання дітьми до 5-ти років, адже відкрити вікно з такою системою можна лише двома руками одночасно.

REHAU Linea-Design з замком

REHAU Linea-Design з замком

Віконна ручка із вбудованим замком допоможе попередити несанкціоноване відкриття дитиною вікна або балконних дверей.  Стулка відчиниться тільки за допомогою ключа.

Доцільно використовувати подібні віконні аксесуари у кімнатах, де дитина найчастіше знаходиться сама, наприклад дитяча.

Якщо пріоритетним критерієм при виборі вікон є ціна - кращим вибором буде профільна система REHAU Euro-Design 60.

Якщо Ви шукаєте краще співвідношення ціни і якості - профільна система REHAU Euro-Design 70.

Якщо для Вас не так важлива вартість як вишуканий дизайн вікон - REHAU Brillant-Design.

Якщо Вам потрібно оптимальне рішення для засклення, тоді обирайте REHAU SYNEGO

Якщо Ви готові платити за найвищі показники теплоізоляції - для Вас існує профільна система REHAU Geneo.

В цілому, відмінна якість продукції, кращі показники тепло- і шумоізоляції, гарантія захисту від підробок, доступна цінова політика - все це дає підстави стверджувати, що вибираючи вікна з профільних систем Rehau, Ви робите правильний вибір!

Михайло Мись
Користуюсь послугами Віконного Дизайну більше 10 років
Єва Андрусик
Надійна компанія- рекомендую
Олег Ставінський
Кваліфіковані монтажні бригади
Аліна А
Гнучкий підхід роботи з дизайнером
Оксана Бура
Хороший підхід до виконання своєї роботи
Тарас Левченко
Rehau- надійні вікна
Кирил D
Хороший вибір як для мене
Андрій Марк
Безпечні та довговічні вікна

"Віконний Дизайн"

Пн – Пт  9:00 – 18:00
Субота 10:00 –14:00

Україна м. Львів

вул. Антоновича 138б

Записатися на замір

Для запису на замір, заповніть контактну форму, або напишіть нам на viber

Виїзд фахівця – безкоштовно!

Тільки після проведення професійного вимірювання можна розрахувати точну вартість виробів. Залишіть заявку на безкоштовний замір зараз. Ми передзвонимо Вам для узгодження часу приїзду майстра.

Від правильного виміру залежатиме якість встановлення та термін подальшої служби виробів. За рахунок впевненості у високій кваліфікації наших фахівців, ми можемо гарантувати точність здійснених вимірів. Для вас це означає, що всі можливі нюанси будуть враховані. Це і конструктивні особливості будови, і кліматичні умови, і ваші побажання.

Для Вас персональний менеджер здійснить візит в будь-який зручний для Вас час, проведе всі необхідні виміри і зможе повністю оформити замовлення відразу ж, позбавивши Вас від необхідності відвідувати офіс. Більш того, сплативши замовлення в день виміру, Ви заощадите гроші, отримавши додаткову знижку - 3%

Компанія "Віконний дизайн" м.Львів вул. Антоновича 138 Б

+380931704730 +380673143804

Віконний дизайн

Я буду радий допомогти Вам із будь-яким питанням.

+380978713180