Skip to main content

Склопакети з ClimaGuard®Solar

Енергозбереження та комфорт цілий рік завдяки металопластиковим вікнам з профілю REHAU та склопакетам з ClimaGuard ® Solar

Energosberegayushiy-steklopaket-okna

Опис продукту

ClimaGuard ® Solar - це мультифункціональний скло, яке захищає від спеки влітку і від холоду взимку. Нанесені на скло надтонкі шари металів дозволяють зберегти його максимально прозорим.

Принцип роботи

Спеціальне напилення зі срібла та інших металів створюють ефект прозорого фільтра, який пропускає видиме світло, але значно знижує проникнення сонячного тепла в будинок влітку і витік тепла взимку.

Захист від сонця

ClimaGuard ® Solar вибірково пропускає або відображає електромагнітні хвилі різної довжини, з яких складається сонячне випромінювання; більша частина інфрачервоного випромінювання, яке нагрівало б приміщення, відбивається, при цьому світло проходить крізь таке скло практично так само, як і через звичайне. Таким чином, близько 58% теплової енергії не потрапляє всередину завдяки склу ClimaGuard ® Solar.

Теплоізоляція

У холодну погоду скло дозволяє зберігати тепло в приміщенні. Срібне покриття на склі ClimaGuard "Solar відображає довгохвильове теплове випромінювання, наприклад від нагрівальних приладів, всередину приміщення, не даючи йому піти назовні.

Технічні характеристики

Дані характеристикі і представлені для однокамерного склопакету з такою формулою: скло 4 мм ~ ClimaGuard Solar-повітряна камера 16мм - скло4М1 опір теплопередачі розрахований для кліматичних умов Києва.

Energosberegayushiy-steklopaket

Заповнення камери Пропускання видимого світла в % відображення видимого світла в % передача кольорів в % Сонячний фактор (EN 410) в % Коефіцієнт теплопередачі U вт/м.кв*K Опір теплопередачі Ro,м.кв.*К/Вт (Київ)
аргон* 66 26 96 42 1.1 0.66
повітря 66 26 96 42 1.3 0.59

*Заповнення Аргоном на 90%

Представлені технічні характеристики можуть змінюватися в межах допустимої похибки.

Висновки

 • Скло ClimaGuard ® Solar забезпечує ефективний захист від сонця, що допомагає істотно скоротити витрати на кондиціонування приміщення (сонячний фактор 42%).
 • Високий коефіцієнт опору теплопередачі (0.66 м2К/Вт) дозволяє зменшити витрати на обігрів приміщення в холодну пору року (заощадження тепла-до 78%).
 • Візуально прозоре скло (кольорові спотворення відсутні).
 • Скло ClimaGuard ® Solar переважно використовується у проектах,  де важливе енергозбереження, захист від сонця та хороше природне освітлення приміщень.

Заява про обмеження відповідальності: Інформація, представлена в даній статті, є загальним описом продукту ClimaGuard ® Solar. Компанія Guardian цим заявляє, що не несе будь-якої відповідальності за точність і повноту представлених матеріалів, а також за будь-які наслідки їх використання. Особи, які використовують представлену інформацію, несуть відповідальність за забезпечення належного застосування скла ClimaGuard * Solar, а також дотримання відповідних законів, правил, стандартів, нормативних актів та інших вимог. Підприємствам-переробникам скла ClimaGuard * Solar рекомендується ознайомитися із вказівками щодо правильного поводження, зберігання, обробки, переробки, використання та встановлення скла ClimaGuard, які викладені в Інструкціях з переробки, розроблених компанією Guardian. Дані інструкції поставляються з першою партією продуктів ClimaGuard ^, крім того їх можна отримати безпосередньо в компанії Guardian.

Climaguard-Solar

ClimaGuard ® є зареєстрованою торговою маркою компанії Guardian Industries Corp.

Guardian Climaguard solar

енергозбереження та комфорт цілий рік

Клімат будинку-під контролем!

Кліма Гард Солар

 • Сонячний фактор: 42%
 • Опір теплопередачі *: 0.66 м град / Вт
 • Пропущення світла: 66%
 • Для кліматичних умов м. Львів (склопакет з формулою 4 ClimaGuard * Solar - 16Ar - 4М1)
 • Надходить сонячна енергія 100%
 • Загальна кількість тепла 42%
 • Заощадження тепла 78% порівняно із звичайним склом
 • Тепловтрати взимку 22%
 • Надійний захист від сонця влітку
 • Високий ступінь теплозахисту взимку
 • Прозорість зсередини - збереження освітленості приміщення
 • Невелика дзеркальність зовні

Новітня розробка компанії Guardian - скло ClimaGuard ® Solar - дозволяє значно скоротити витрати на охолодження приміщення влітку й істотно підвищити теплозахист взимку.

Енергозбереження стало нагальним питанням для сучасного будівництва. Компанія Guardian приділяє велику увагу проблемі захисту від сонячного тепла, оскільки на охолодження повітря зазвичай витрачається 2-2.5 рази більше енергії, ніж на його нагрівання. Крім того, важливо уникнути ефекту закритих ставень - у будинку повинно бути світло.

У порівнянні з іншими продуктами на Українському ринку, склопакети з ClimaGuard ® Solar забезпечують відмінні теплозберігаючі і сонцезахисні характеристики в поєднанні з високими показниками світлопропускання. Скло ClimaGuard ® Solar розроблено спеціально для типових квартир і приватних будинків. Це доступне рішення для жителів міст або заміських будинків.

 

металопластикові, вікна, склопакети, енергозбереження

Записатися на замір

Для запису на замір, заповніть контактну форму, або напишіть нам на viber

Виїзд фахівця – безкоштовно!

Тільки після проведення професійного вимірювання можна розрахувати точну вартість виробів. Залишіть заявку на безкоштовний замір зараз. Ми передзвонимо Вам для узгодження часу приїзду майстра.

Від правильного виміру залежатиме якість встановлення та термін подальшої служби виробів. За рахунок впевненості у високій кваліфікації наших фахівців, ми можемо гарантувати точність здійснених вимірів. Для вас це означає, що всі можливі нюанси будуть враховані. Це і конструктивні особливості будови, і кліматичні умови, і ваші побажання.

Для Вас персональний менеджер здійснить візит в будь-який зручний для Вас час, проведе всі необхідні виміри і зможе повністю оформити замовлення відразу ж, позбавивши Вас від необхідності відвідувати офіс. Більш того, сплативши замовлення в день виміру, Ви заощадите гроші, отримавши додаткову знижку - 3%

Компанія "Віконний дизайн" м.Львів вул. Антоновича 138 Б

+380931704730 +380673143804

Віконний дизайн

Я буду радий допомогти Вам із будь-яким питанням.

+380978713180