Skip to main content

Підвіконня, які говорять самі за себе

Підвіконня ДАНКЕ-СТАНДАРТ

Підвіконня з шершавою поверхнею - забудьте про це!  Підвіконня які швидко втрачають зовнішній вигляд, розсихаються і стають непридатними через подряпини та плями. Підвіконня економкласу може служити довго, якщо це - DANKE STANDARD.

Підвіконня, підвіконня з штучного каменю, Вибір підвіконників

Компанія «Віконний дизайн» пропонує широкий вибір підвіконня у Львові. Підвіконня преміум класу: з каменю Агломармур; з дерева Верзаліт (Werzalit), Топаліт (Topalit); з пластику (ПВХ) Данке (DANKE), Мюллер (Moller), підвіконня середнього цінового сегменту: Данке Стандарт (STANDARD), Кристалі (Crystalit), Пластоліт (Plastolit) також пропонуємо дешеві підвіконня з  пластику:  Данке Комфорт (KOMFORT), Крафт (KRAFT). Кожне з представлених нами підвіконь характеризується унікальними фізико механічними властивостями.

Стандарт підвіконня DANKE - є унікальним інноваційним продуктом, широко представленим на ринку Європи. Підвіконня DANKE-STANDARD є оригінальною запатентованою конструкцією.

Інноваційна концепція підвіконня DANKE-STANDARD є оригінальним елементом дизайну сучасного інтер'єру, а надсучасне покриття підвіконня ДАНКЕ СТАНДАРТ не має аналогів у світі.

Конструкція підвіконня розроблена спільно з фахівцями з Німеччини з метою одержання гармонійного та бездоганного зовнішнього вигляду при використанні різноманітних декорів. Колекція підвіконь ДАНКЕ СТАНДАРТ представлена 13 варіантами кольорової гами, які зможуть ідеально підійти до будь-якого інтер'єру.

Підвіконня ДАНКЕ СТАНДАРТ - виготовляється на німецькому обладнанні з використанням сировини та матеріалів, що постачаються з Німеччини. Якість підвіконь відповідає всім європейським нормам.

Наша компанія "Віконний Дизайн" пропонує: придбати підвіконня ДАНКЕ СТАНДАРТ, за низькою та вигідною ціною з доставкою по Львові та області. Продукція, що пропонується до реалізації, з даного підрозділу (підвіконня DANKE STANDARD) має сертифікати якості та відповідає стандартам.

Більше 10-років компанія Danke займається переробкою ПВХ та використовує новітні технології і матеріали, а ми пропонуємо  Вам якісний інноваційний продукт - підвіконня з акриловим покриттям STANDARD.

Для створення пластикової дошки використовується виключно імпортна сировина. Дошка виробляється на високотехнологічному німецькому обладнанні,а фахівці компанії контролюють якість і параметри виробу на всіх етапах виробництва.


Ми рекомендуємо Вам підвіконня DANKE-STANDARD – тому, що воно поєднує в собі як простоту так і елегантність яка довго прослужить для Вас!

Ви мрієте про підвіконня, які будуть служити вам довго і надавати максимальний комфорт?

Не шукайте далі - DANKE-STANDARD - це підвіконня, яке ви завжди мріяли! Вони вироблені з екологічно чистого матеріалу, мають оптимальну ширину та глибину. Купуйте пiдвiконня DANKE-STANDARD в нашiй компанiї та відчуйте привабливість ваших вікон!

DANKE-STANDARD - це не просто підвіконня, це інвестиція в ваше майбутнє!

Які ж переваги підвіконня DANKE-STANDARD?!

МІЦНІСТЬ - її забезпечує оригінальна запатентована конструкція ребер жорсткості підвіконня витримає вантаження навіть якщо ви з друзями присядете на нього та милуватиметесь видом з вікна.
 

ЕКОЛОГІЧНІСТЬ – виробник піклуючись про Ваше здоров’я – використовує для виготовлення підвіконня Стандард – лише первинну сировину – яка відповідає всім стандартам якості та має відповідну сертифікацію.
 

ВОЛОГОСТІЙКІСТЬ – абсолютна витривалість до вологи та води.

 
СТІЙКІСТЬ – її забезпечує нанесення на підвіконня Німецької плівки Elesgo, яка не боїться подряпин та УФ-променів.

Колірна гама матових відтінків

Записатися на замір

Для запису на замір, заповніть контактну форму, або напишіть нам на viber

Виїзд фахівця – безкоштовно!

Тільки після проведення професійного вимірювання можна розрахувати точну вартість виробів. Залишіть заявку на безкоштовний замір зараз. Ми передзвонимо Вам для узгодження часу приїзду майстра.

Від правильного виміру залежатиме якість встановлення та термін подальшої служби виробів. За рахунок впевненості у високій кваліфікації наших фахівців, ми можемо гарантувати точність здійснених вимірів. Для вас це означає, що всі можливі нюанси будуть враховані. Це і конструктивні особливості будови, і кліматичні умови, і ваші побажання.

Для Вас персональний менеджер здійснить візит в будь-який зручний для Вас час, проведе всі необхідні виміри і зможе повністю оформити замовлення відразу ж, позбавивши Вас від необхідності відвідувати офіс. Більш того, сплативши замовлення в день виміру, Ви заощадите гроші, отримавши додаткову знижку - 3%

Компанія "Віконний дизайн" м.Львів вул. Антоновича 138 Б

+380931704730 +380673143804

Віконний дизайн

Я буду радий допомогти Вам із будь-яким питанням.

+380978713180