Тканинні ролети
Тканеві Ролети
Вам заважає яскраве сонячне світло? Рішення є! Тканеві ролети які встановлюються на внутрішній частині вікна.
Відповідно до ваших побажань є різні варіанти встановлення та управління. Від економних рішень з ручним управлінням та недорогою тканиною, до зручних в експлуатації, тканинних ролет з автоматичними управлінням та тканинами, які будуть естетично доповнювати цікаві та продумані дизайни інтер'єрів!
В нашій компанії "Віконний дизайн" Ви можете придбати аксесуари до ПВХ вікон Rehau та вікон інших систем, зокрема тканинні ролети. Це оригінальний і функціональний спосіб оформлення вікна, що з'явився відносно недавно і став дуже популярним завдяки своїм чудовим естетичним та практичним якостям.
Не конфліктуючи з іншими елементами віконного дизайну, такими як гардини або штори, тканинні ролети створюють приємну м'яку атмосферу у вітальні, в дитячій кімнаті або спальні. Вони також прекрасно вписуються в такі приміщення як засклена лоджія, балкон, кухня або спальня.
Асортимент тканинних ролет багатий як по фактурі тканини, так і по її забарвленню. Зразки тканин представлені в каталозі який налічує понад 200 видів.
Якщо для вас в пріоритеті:
- економія часу
- зручність та наявність великого вибору в одному місті
- якісна консультація
- комплексне обслуговування (замір, оформлення замовлення по каталогах у вас дома чи в офісі, встановлення)
- легке та доступне гарантійне обслуговування
- оптимальний підбір цінової категорії
Тоді вам до нас!
ЧОМУ ТКАНИННІ РОЛЕТИ?
Зараз тканинні ролети знаходяться на піку популярності. По суті рулонні штори відмінно виглядають практично в будь-якій кімнаті: кухні, спальні або дитячій. Рулонна штора — це полотно, яке в розправленому стані повністю закриває віконний проєм, а при відкритті змотується в щільний валик який закріплюється зверху вікна. Управління рулонною шторою здійснюється спеціальним ланцюжком, який дозволяє підіймати та опускати ролету, а також фіксувати її на певній висоті.
Ролети (ролетки тканеві) — це цілісне тканинне полотно, яке намотується на вал. Ролети виробляють переважно з натуральних матеріалів. Їх обробляють антиалергенним просоченням, так що небезпеки для здоров'я вони не становлять. Тканинні ролети не вигоряють на сонці, не збирають пил і підходять для монтажу на будь-яке металопластикове вікно чи балконні двері.
Це виріб, який наші фахівці виготовляють для кожного клієнта індивідуально в залежності від особливостей вікна та розмірів. У кожного вікна є свої нюанси та тільки майстер зможе виявити їх та врахувати при виготовленні тканевих ролетів. Тому радимо не викидати гроші на так звані "стандартні" готові ролети в гіпермаркетах чи на промислових ринках. Як правило, там представлені декілька "стандартних" розмірів із дешевої сировини.Є багато випадків, коли люди, які придбали ці дешеві вироби (не в останню чергу через надто низьку ціну чи необізнаність) просять спеціалістів переробити, чи зремонтувати ці неякісні, а іноді й небезпечні вироби.
Декоративні тканини не здатні захистити від сильного сонячного світла, а у вечірній час не приховують кімнату від поглядів з вулиці. Вони більше прикрашають приміщення і використовуються в той час, коли нема потреби в захисті від сонця.
Напівпрозорі тканини добре справляються з прямими сонячними променями та сторонніми поглядами.
Зазвичай їх ставлять на вікна в кабінетах, їдальнях, вітальнях, зимових садах, балконах. Тобто, скрізь, де є необхідність, щоб вдень навіть при опущених ролетах було достатньо світло. Якщо вибрати цей тип тканин, то ролети не потрібно буде підіймати.
А ось для спалень найкраще підійдуть ролети з тканини середньої щільності або непрозорі. Тканини середньої щільності не просвічуються і здатні врятувати вас навіть від яскравого ранкового сонця, а непрозорий тип виконується в прогумованому варіанті та взагалі не пропускає світло. Такі ролети використовують в кінотеатрах і спальних кімнатах, іноді у вітальнях, кухнях.
Купити тканинні ролети можна для всієї квартири або окремої кімнати, підібравши для решти приміщень інші види жалюзі.
Існують декілька типів тканинних ролет – відкритого і закритого типу, кожна з яких має ряд переваг.
В тканинних ролетах відкритого типу тканина намотується на вал. За допомогою намистинки, її можна підіймати та опускати – тканина намотується на вал в рулончик. До ролет відкритого типу можуть іти додаткові елементи: магнітик або ліска. Магнітик або ліска кріпиться до стулки яка ухиляється для фіксації тканини. Ролета кріпиться як до рами вікна, так і до стіни. Перевага даної системи полягає в її економічності.
Ролети закритого типу — дана система цікава тим, що тканина ховається в алюмінієвий короб, а до віконних штапиків на двосторонній стрічці кріпляться алюмінієві направляючи. Тип системи вибирається в залежності від того, яка у Вас віконна система. Роль відіграє форма штапика (штапик – Г — подібний профіль, який замикається склопакет по периметру, з боку приміщення). Якщо штапик буде фігурний, то напрявляючі не прикріпляться, а кріплення до стулки або рами буде не естетичним. Слід звернути увагу на глибину штапика, якщо він глибокий 8 мм і більше, можна застосувати систему з плоскими напрявляючими, тоді тканина буде рухатися між склом і плоскими напрявляючими, а відстань у 8 мм потрібно для розміщення балочки-противаги, якою прикріплена внизу тканина. Якщо штапик не глибокий, то самою функціональною системою є система з П — подібними напрявляючими. За рахунок того, що напрявляючі мають П — подібну форму, тканина з противагою рухається по цих напрявляючих.
Короб та напрявляючі ролети можуть бути декоровані під дерево, це актуально коли вікна ламіновані, а також білими. Кольори декору максимально відповідають кольорам профільних віконних систем, найбільш поширені золотий дуб, натуральний дуб і махагон.
Отже, якщо ви вже встановлювали собі металопластикові вікна чи москітні сітки, то маєте знати, що однакових вікон не існує, навіть в одному будинку чи квартирі розміри вікон можуть відрізнятися (від декількох мм до декількох см). Тому найкращий варіант купити тканинні ролети та зекономити гроші — викликати додому майстра-замірника, який з точністю до міліметра заміряє ваші вікна та порадить яку вибрати тканину, тип ролетних штор чи варіант управління. Зрозуміло що якісні вироби прослужать довше однотипних "штамповок", бо в різних приміщеннях (кухня, ванна кімната, спальня, дитяча чи гараж) вам будуть практичніші різні класи тканин.
Для тканинних ролет використовуються різні типи тканин. Вони бувають декоративними, напівпрозорими, середньої щільності та повністю непрозорими.
Догляд за тканинними ролетами
Тканини, що використовуються у ролетах, є антистатичними та призначені для використання всередині приміщень з кімнатною температурою (+30С±4С) та помірною вологістю (65%).
Тканини покриті акрилатом, тому мають пиловідштовхуючі та брудовідштовхуючі властивості. Таких характеристик зазвичай достатньо для експлуатації у звичайних житлових умовах. А для використання в умовах підвищеної вологості та ризику забруднення ми рекомендуємо такі тканини як AquaPerl та Iceland BO – зі спеціальним вологовідштовхуючим покриттям.
Для чищення можна використовувати легкий неагресивний миючий засіб. Ніякому разі не можна застосовувати агресивні миючі засоби з абразивними частинками. Сильні хімічні засоби можуть пошкодити тканину. Тканинні ролети не можна прати звичайним способом, їх можна лише чистити.
Основні переваги тканинної ролети це:
• Практичність
• Привабливий дизайн
• Практичний і простий спосіб оформлення вікна
• Високий ступінь захисту від сонячних променів
• Легко поєднуються з гардинами і портьєрами
• Вигідно розміщуються у місцях, де використання портьєр неможливе
• Легко регулюють інтенсивність освітлення в кімнаті від добре освітленого до напівтемряви.
• Можливість підбору тканини під будь-який інтер'єр.
• Пиловідштовхуюча тканина легка у догляді.
Чищення:
• Обережно протерти губкою з легким миючим засобом.
• Не замочувати.
• Не використовувати розчинників.
• Не терти.
• Не зминати.
• Не викручувати. Сушити в опущеному вигляді
*Для миття вікон бажано використовувати миючі засоби без аміаковмісних речовин, ролету необхідно повністю підняти. Користуватися нею можна тільки після повного висихання вікна.
Увага!
В процесі експлуатації тканини можуть давати усадку (PES – 0,5-1%, тканини на натуральній основі – до 2%). Це зумовлено природніми властивотями компонентів тканини.