Skip to main content

Радіус

MARCO вражає своєю радіусною моделлю вертикальних дверей, яка визначається вишуканою естетикою. Кожна деталь ретельно продумана з метою створення враження легкості та сучасності. Радіусні двері від MARCO не лише привертають увагу своєю естетикою, але й гарантують найвищий рівень зручності та надійності. Унікальний дизайн інтегрується з передовими технологіями, утворюючи ідеальний баланс між стилем і практичністю.


Особливості радіусної моделі дверей MACKO

ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ

Сучасні двері складаються з конструктивних елементів, які забезпечують стабільність виробу, та декоративних компонентів. Конструктивні складові включають раму, що фіксує двері у стіні, та стулку, яка рухається при кожному відчиненні чи зачиненні. Декоративне заповнення є ключовим елементом, визначаючим зовнішній вигляд конструкції. Проте, дверні полотна MACKO не тільки естетично привабливі, вони також суттєво покращують функціональність вхідних дверей.

ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ

Для нас, енергоефективність починається з вхідних дверей. Розпочніть із встановлення добре ізольованих вхідних дверей. Встановивши двері із теплозберігаючим заповненням, широким профілем та правильним "теплим" порогом, ви отримаєте значну економію на енерговитратах. Вхідні двері із полотнами MACKO вже сьогодні відповідають стандартам енергоефективності, які будуть актуальними у майбутньому, тому це розумне вкладення у власний комфорт та економію ресурсів.

ДОВГОВІЧНІСТЬ

Дверне заповнення важить в 4-5 разів менше, ніж двокамерний склопакет. Використання панелей MACKO зменшує тиск на стулку і петлі, збільшуючи тим самим тривалість служби дверей. Використання технології вклеювання заповнення в стулку сприяє покращенню статичних параметрів конструкції та запобігає можливості провисання. Зовнішній шар представлений HPL-панеллю, що стійка до теплового впливу, тому не піддається деформаціям.


МОДЕЛІ СЕРІЇ

R 01

R 02

R 01

R 02

R 03

R 04

R 05

R 06

R 07


  Техніка заповнення дверей

  Вставне дверне заповнення

  Vikna Conceptsystem 59 Pa

  Заповнення дверей вставляється у фальцеву частину рами дверей. Це заповнення оточене дверним профілем з обох сторін. Поверхня з INOX служить опорою для контуру склопакету.

  Характеристики заповнення

  Параметр Значення
  Ширина заповнення 40 мм
  Склопакет 34 мм
  Показник теплопровідності 0,8 W/m2K
  Вага 7 кг/м2

  Односторонньо-накладне дверне заповнення

  Vikna Conceptsystem 59 Pa

  Сполучення елегантності зовні та функціональності всередині: у варіанті з одностороннім накладним дверним заповненням декоративна панель вкриває зовнішню сторону на всій площі. В той час як всередині, дверна стулка облямовує заповнення, де як стулка та заповнення залишаються видимими.

  Характеристики заповнення

  Параметр Значення
  Ширина заповнення 54 мм
  Склопакет 48 мм
  Показник теплопровідності 0,62 W/m2K
  Вага 8 кг/м2

  Кольорова палітра

  HPL

  Антік

  Антрацит структурний

  Антрацит піщаний

  Бетон

  Темний дуб/Монтана

  Темний бетон

  Чорний Ulti-Matt

  Золотий дуб

  Горіх

  Сірий Matt

  Дуб Шеффілд сірий

  Кварц 7039

  Чорно-коричневий структ

  Дуб Тернер toffee

  Дуб Тернер

  Білий

  Умбра Matt


   Алюмінієвий лист

   Антрацитно-сірий

   Графітово-сірий

   Чорний бурштин

   Шоколадно-коричневий

   Хромовий зелений

   Антрацитно-сірий

   Чорно-коричневий

   Сіро-коричневий

   Кварцовий-сірий

   Базальтно-сірий

   Сіра умбра

   Білий

   Винно-червоний


    Склопакет

    Склопакети з підвищеними показниками енергоефективності - наш стандарт.

    Параметр Характеристика
    Панель 32 40 44 54 76
    Склопакет 24 34 38 48 68
    Камер в пакеті 1 2 2 2 3


    У випадку з панелями 54 мм і 76 мм, ми використовуємо "теплу" дистанційну рамку чорного кольору, а не звичайну. Простір у склопакеті заповнений аргоном (90%), що додатково зменшує коефіцієнт теплопередачі Ug.


    Варіанти скла

    Прозоре

    Прозоре

    Сатин

    Сатин

    Кризет

    Кризет

    Бронза

    Бронза

    Срібло

    Срібло


     Декор INOX

     Без декору

     INOX фарбований

     INOX накладний


     Двері від MARCO вражають не лише естетикою та сучасним дизайном, але й високим рівнем функціональності та технічної якості. Це робить їх винятковим вибором для будь-якого будівельного проекту.

     Записатися на замір

     Для запису на замір, заповніть контактну форму, або напишіть нам на viber

     Виїзд фахівця – безкоштовно!

     Тільки після проведення професійного вимірювання можна розрахувати точну вартість виробів. Залишіть заявку на безкоштовний замір зараз. Ми передзвонимо Вам для узгодження часу приїзду майстра.

     Від правильного виміру залежатиме якість встановлення та термін подальшої служби виробів. За рахунок впевненості у високій кваліфікації наших фахівців, ми можемо гарантувати точність здійснених вимірів. Для вас це означає, що всі можливі нюанси будуть враховані. Це і конструктивні особливості будови, і кліматичні умови, і ваші побажання.

     Для Вас персональний менеджер здійснить візит в будь-який зручний для Вас час, проведе всі необхідні виміри і зможе повністю оформити замовлення відразу ж, позбавивши Вас від необхідності відвідувати офіс. Більш того, сплативши замовлення в день виміру, Ви заощадите гроші, отримавши додаткову знижку - 3%

     Компанія "Віконний дизайн" м.Львів вул. Антоновича 138 Б

     +380931704730 +380673143804

     Віконний дизайн

     Я буду радий допомогти Вам із будь-яким питанням.

     +380978713180