Skip to main content

Підвіконня, які перетворюють ваше вікно на шедевр

Підвіконня з Агломармуру

Агломармур – це матеріал, що складається з відбірного натурального сланцю каміння, який становить 95%, решту 5% поліефірні смоли як елемент який поєднує камінь. Це відбувається в повній кольоровій гамі, а однорідність кольору дозволяє використовувати його на великих площах. Крім того, з агломерату мармуру Ви можете створювати та дублювати візерунки й кольори, що є однією з основних сильних сторін у галузі дизайну та оздоблення. Підвіконня внутрішні з мармур конгломерату призначені для установки з вікнами із ПВХ, дерева та алюмінію. Через відмінності в структурі матеріалу конгломерати дрібнозернисті в порівнянні з грубозернистими, мають в три рази менше водопоглинання (поглинання води), у два рази міцніша на вигин, приблизно на 30% вища міцність на стиск. Фізико-механічні властивості агломерату мармуру, часто перевищують ті, які характерні для природного каменю. Цей матеріал стійкий до ударів і стирання, стійкий до екстремальних температур і легший, ніж натуральний камінь. Низьке водопоглинання агломерат мармуру захищає від плям.

Зразки підвіконня з Агломармуру ви можете переглянути у розділі - Підвіконня Штучний камінь.

Підвіконня, підвіконня з штучного каменю, Вибір підвіконників

Конгломерат використовується скрізь, де є традиційне застосування природного каменю, керамічної плитки або мозаїки. Їх відмінна альтернатива поєднує естетичну привабливість з необмеженими можливостями використання, багатством кольорів і легкості в одержанні бажаних форм. Широке застосування конгломерату завдячуємо його винятковій міцності та стійкості. Він може бути використаний на підлоги, сходи, стільниці, підвіконня та інші елементи обробки. Конгломерат не поглинає води, тому не ламається і легко чиститься. Широка гамма кольорів у поєднанні з професійною обробкою, дає широкий спектр рішень та програм, призначених для задоволення вимог архітектурних і функціональних.

Компанія «Віконний дизайн» пропонує широкий вибір підвіконня у Львові. Підвіконня преміум класу: з каменю Агломармур; з дерева Верзаліт (Werzalit), Топаліт (Topalit); з пластику (ПВХ) Данке (DANKE), Мюллер (Moller), підвіконня середнього цінового сегменту: Данке Стандарт (STANDARD), Кристалі (Crystalit), Пластоліт (Plastolit) також пропонуємо дешеві підвіконня з  пластику:  Данке Комфорт (KOMFORT), Крафт (KRAFT). Кожне з представлених нами підвіконь характеризується унікальними фізико механічними властивостями.

Обслуговування Агломармуру

Методи догляду конгломерат продуктів, такі самі, як натурального каменю, слід використовувати препарати тільки з нейтральним рН. Спосіб догляду залежить від типу матеріалів (наприклад, конгломерат на основі мармуру або граніту).

Головний ворог конгломерату - це забруднювачі, які якщо їх не видалити, вони залишають небезпечну павутину, яка призводить до втрати блиску і пошкодження поверхні.

З незначним поглинанням води, компоненти конгломерат володіють високою стійкістю до утворення плям і легко чистяться.

Для поточного догляду рекомендується використовувати натуральних восків і силіконів для підтримки мармуру і кристалізованих продуктів, які реагують з першого шару і зміцнюють його поверхню.

Не можна використовувати активно корозійні хімічні засоби для очищення підвіконня, таких як ”камінь та іржа” - вони часто викликають пошкодження, корозії, матовість і зміни в структурі каменю.

Конгломерат, з якого зроблені підвіконня, чутливі до кислот, секрецію кислоти плодів (лимон), чутливі до тривалих активних пігментів (наприклад, харчові барвники, кола, червоне вино і т.д.). Для захисту від плям, що виникають в результаті вище вказаних речовин, можна застосувати консервування підвіконня. Для цього повинні бути використані консерванти для натурального мармуру відповідно до їх інструкції. Ці речовини широко доступні у продажі в магазинах будівельної хімії або будівельних матеріалів.

У зв’язку з фізико – механічними властивостями та безпеки користувачів, заборонено класти на них надмірний тягар (ставати або ходити по них).

Монтаж внутрішніх підвіконь з конгломерат мармуру (агломармур)

 

Перед монтажем, стіни на які буде спиратися підвіконня повинні бути підготовлені. Монтажна площа повинна бути рівномірна, осушена, а при необхідності знежирена. Для установки підвіконня потрібно використовувати поліуретановий клей швидкого схоплювання. Через ризик тріщин підвіконня з надмірної дози не повинно використовуватися для встановлення поліуретанових пінок. Тонкий шар клею за допомогою шпателя потрібно нанести на обидві поверхні. Поверхні допасувати й відразу дотиснути. Для того, щоб добре дотиснути потрібно між верхньою і нижньою поверхнею підвіконня розташувати дерев’яні клини, а також рівномірно навантажити (наприклад, мішки з цементом).

Середня витрата клею становить 0,3 кг/м2. Поліуретановий клей твердіє завдяки вологості з повітря. У разі низької вологості, з метою прискорення процесу затвердіння, одну з поверхонь можна змочити водою, а клей перед використанням трохи підігріти. Через 20 - 30 хв клей перетворюється в гель. При нормальних умовах клей твердіє через 2 - 4 години, у випадку обмеженої вологості повітря, час затвердіння може бути продовжений до 24 годин.

Навантаження на підвіконня має продовжуватися до повного висихання клею. Для установки підвіконня можна також використовувати цементні розчини. При установці підвіконь з використанням цементних розчинів, потрібно звернути увагу на:

• Площа для монтажу повинна бути сухою, рівною і сильною, очищена від шарів, які можуть послабити адгезію розчину, особливо від пилу, бруду, вапна, олій, жирів, воску, сміття і масляних фарб емульсії.

• Нерівності поверхні, що перешкоджає застосуванню відповідної товщини шару розчину (2-5 мм) повинна бути скоригована вирівнюючим розчином.

• При установці конгломерат підвіконня в темних кольорах, тобто Verde Alpi i Rasotica, які можуть викликати зміну кольору під час використання розчину на основі сірого цементу, краще використовувати цементні розчини, що містять білий цемент.

• Дані про споживання розчину, час схоплювання клею вказані в інформаційних листах через виробників.

Якщо площа, на якій встановлюємо підвіконня становить менш як 40% від ширини підвіконня, потрібно використовувати кутові дужки для монтажу. Кронштейни повинні бути встановлені приблизно кожні 0,5 метра, які кріпляться до нижньої частини підвіконня силіконом. Будь ласка, зверніть увагу, що на встановлене підвіконня і на такий, що виходить за рамки контакту площини зі стіною не можна ставати.

З міркувань, що підвіконня з Агломармура, параметрами схожі на мармур конгломерат, рекомендуємо для монтажу внутрішнього. Погодні умови можуть викликати блідий колір і матовість матеріалу.

  Записатися на замір

  Для запису на замір, заповніть контактну форму, або напишіть нам на viber

  Виїзд фахівця – безкоштовно!

  Тільки після проведення професійного вимірювання можна розрахувати точну вартість виробів. Залишіть заявку на безкоштовний замір зараз. Ми передзвонимо Вам для узгодження часу приїзду майстра.

  Від правильного виміру залежатиме якість встановлення та термін подальшої служби виробів. За рахунок впевненості у високій кваліфікації наших фахівців, ми можемо гарантувати точність здійснених вимірів. Для вас це означає, що всі можливі нюанси будуть враховані. Це і конструктивні особливості будови, і кліматичні умови, і ваші побажання.

  Для Вас персональний менеджер здійснить візит в будь-який зручний для Вас час, проведе всі необхідні виміри і зможе повністю оформити замовлення відразу ж, позбавивши Вас від необхідності відвідувати офіс. Більш того, сплативши замовлення в день виміру, Ви заощадите гроші, отримавши додаткову знижку - 3%

  Компанія "Віконний дизайн" м.Львів вул. Антоновича 138 Б

  +380931704730 +380673143804

  Віконний дизайн

  Я буду радий допомогти Вам із будь-яким питанням.

  +380978713180