Skip to main content
Вікна з профілю REHAU GENEO

REHAU GENEO

Система Geneo від Rehau є революцією в області енергозберігаючих технологій і не має аналогів, які могли б наблизитися за показниками теплоізоляції. Основною відмінністю профілю Geneo від всіх інших віконних профільних систем є те, що в структурі пластика знаходяться армуючі волокна (інноваційний матеріал на основі фіброволокна - RAUFIPRO). Для порівняння даний матеріал широко застосовується в авіабудуванні і конструюванні болідів "Формули-1". Вікна Rehau Geneo - це вершина інженерної думки, яка завершує лінійку віконних профілів Rehau. Являє собою поєднання рішень втілив все найкраще і передове; виражена в можливості виготовлення віконних конструкцій без застосування армування в більшості стандартних конструкцій завдяки стійкій структурі стінок профілю. За рахунок відсутності армування конструкція відносно легша.

Крім цього, інженери компанії вирішили зробити акцент на трьох контурах ущільнення, що дозволило досягти більш високих показників в лабораторних випробуваннях по частині тепло збереження і шумозаглушення.

Преміум клас вікон з профілю REHAU

REHAU GENEO PHZ

Віконна система REHAU GENEO PHZ стала наступною розробкою системи GENEО, яка сертифікована за стандартами passive-house та рекомендована для використання в будинках з пасивним опаленням.*

Завдяки використанню термомодулів та спеціально вмонтованого середнього ущільнення, система REHAU GENEO PHZ стає одним з най інновативніших та найкращих енергоефективних рішень для віконного ринку України.

* Для опалення будівлі вистачає пасивного використання сонячного випромінювання, що надходить через вікна, а також віддачі тепла від побутових приладів та самих мешканців. Це стає можливим завдяки значному скороченню теплових втрат споруди.

вікна REHAU GENEO PHZ

Переваги REHAU GENEO PHZ

Рівень теплоізоляції

Система сертифікована для використання в будинках з пасивним опаленням. Показники енергоефективності комбінації профілів системи REHAU GENEO PHZ знаходяться на неймовірному для подібних рішень рівні – 0,77-0,78 м2К/Вт.

Серцевина профілю RAU-FIPRO

Надзвичайна міцність без додаткових містків холоду. Можливість відмовитися від додаткового металевого армування у 90% випадків. Дозволяє виконувати засклення пройомів розміром 10 м х 2,7 м. Варто зауважити, що розмір стулки може досягати 3м х 2,7м (ВхН), а маса сягати до 400 кг.

Висока звукоізоляція до 46 дБ

Вікна REHAU GENEO PHZ дозволять Вам насолоджуватися тишею, навіть якщо за вікном автомагістраль.

вікна REHAU GENEO

Середнє ущільнення

Три контури ущільнення з вулканізованими кутами забезпечують відмінні ізоляційні властивості вікон. Високо еластичний та стійкий до навантажень матеріал RAU-PREN гарантує тривалий термін експлуатації, захист від протягів, пилу, води та тепловтрат. А це особливо важливо, коли поруч є діти.

Висока інвестиційна привабливість

Досягається завдяки дотриманню стандартів з економії енергії EnEV і, як наслідок, довгостроковому збереженню вартості Вашої нерухомості.

Характеристики REHAU GENEO PHZ
Конструктивна глибина

86 мм

Кількість камер

6 камер

Максимальна товщина склопакету

до 53 мм

Товщина пакету профілів (рама+стулка)

стандарт = 115 мм

Коефіцієнт теплопередачі*

Uf =0,77-0,78 Вт/м²K

Коефіцієнт опору теплопередачі**

Rf =1,29-1,28 м²K/Вт

Звукоізоляція*

без сталевого армування до Rw,P = 47 дБ (зі склом Rw,P= 50 дБ)

Зламобезпека

до класу RC3, до класу RC2 без сталевого армування

Повітропроникність

клас 4 згідно з EN 12207

Водопроникність

до клау 9A згідно з EN 12208

Ущільнення

RAU-PREN

Кількість контурів

3 контури ущільнення

*  Дані отримані з експертного висновку ift Rosenheim.

** Коефіцієнт опору теплопередачі профілю Rf отримано розрахунковим шляхом як величину, зворотно пропорційну до Uf.


REHAU GENEO
Різноманіття колірних рішень
Надійний захист від протягів, пилу і води завдяки трьом контурам ущільнення
Двох камерний склопакет товщиною до 53 мм.
6 камерний профіль, товщиною 86 мм.
Серцевина профілю RAU-FIPRO

Застосування REHAU GENEO PHZ

Ідеально підходить для будинків з низьким споживанням енергії та для заміни вікон в приміщеннях з індивідуальною системою опалення або обладнаних лічильниками тепла.

Відповідає стандартам будинків з пасивним опаленням (passive house).

Рекомендована для виготовлення вікон складної геометричної форми, яку неможливо армувати, зберігаючи при цьому повноцінний функціонал конструкції.

вікна rehau

Дизайн

Поверхня High Definition Finishing (HDF): Блискучий вигляд, легке та швидке усунення забруднень за допомогою звичайних миючих засобів. Скошений дизайн стулки, висота непрозорої частини профілю 155 мм. забезпечує оптимальне світло пропускання.

Необмежені дизайнерські можливості: З REHAU GENEO PHZ можна втілити необмежені архітектурні рішення – вперше з повністю армованого профілю можна виготовити круглі, трикутні, трапецієвидні вікна. Доступні різноманітні кольорові рішення: кашування, лакування, алюмінієві накладки.

REHAU
Сертифікат відповідності на профільну систему REHAU Geneo
19.10.2020

Якщо пріоритетним критерієм при виборі вікон є ціна - кращим вибором буде профільна система REHAU Euro-Design 60.

Якщо Ви шукаєте краще співвідношення ціни і якості - профільна система REHAU Euro-Design 70.

Якщо для Вас не так важлива вартість як вишуканий дизайн вікон - REHAU Brillant-Design.

Якщо Вам потрібно оптимальне рішення для засклення, тоді обирайте REHAU SYNEGO

Якщо Ви готові платити за найвищі показники теплоізоляції - для Вас існує профільна система REHAU Geneo.

В цілому, відмінна якість продукції, кращі показники тепло- і шумоізоляції, гарантія захисту від підробок, доступна цінова політика - все це дає підстави стверджувати, що вибираючи вікна з профільних систем Rehau, Ви робите правильний вибір!

Як замовити вікна?

Ми здійснюємо весь комплекс послуг: від виміру до сервісного обслуговування. Досвідчені консультанти і замірники допоможуть Вам вибрати оптимальну модель вікна з профілю Рехау для вашого інтер'єру і бюджету. Ви можете приїхати до нас в офіс, щоб ознайомитися з усім асортиментом віконних профілів, або замовити безкоштовний виклик замірника з каталогами матеріалів і фурнітури.

Ваше замовлення буде готове і встановлене в стислі терміни. Гарантія на матеріали і роботу становить до 12 років.

Авторизований партнер REHAU
Як замовити вікна

Записатися на замір

Для запису на замір, заповніть контактну форму, або напишіть нам на viber

Виїзд фахівця – безкоштовно!

Тільки після проведення професійного вимірювання можна розрахувати точну вартість виробів. Залишіть заявку на безкоштовний замір зараз. Ми передзвонимо Вам для узгодження часу приїзду майстра.

Від правильного виміру залежатиме якість встановлення та термін подальшої служби виробів. За рахунок впевненості у високій кваліфікації наших фахівців, ми можемо гарантувати точність здійснених вимірів. Для вас це означає, що всі можливі нюанси будуть враховані. Це і конструктивні особливості будови, і кліматичні умови, і ваші побажання.

Для Вас персональний менеджер здійснить візит в будь-який зручний для Вас час, проведе всі необхідні виміри і зможе повністю оформити замовлення відразу ж, позбавивши Вас від необхідності відвідувати офіс. Більш того, сплативши замовлення в день виміру, Ви заощадите гроші, отримавши додаткову знижку - 3%

Компанія "Віконний дизайн" м.Львів вул. Антоновича 138 Б

+380931704730 +380673143804

Віконний дизайн

Я буду радий допомогти Вам із будь-яким питанням.

+380978713180