Skip to main content

РОЛОКАСЕТИ

Ролокасети Ролети Львів

Рольставні (ролокасети) є візитною карткою сучасних будівель, побудованих з урахуванням європейських норм і нових тенденцій в архітектурі. Завдяки функціональним можливостям, привабливому зовнішньому вигляду і широкій колірній гамі ролокасети ідеально впишуться у фасад будь-якої будівлі, підкресливши його унікальність і оригінальний стиль.

Ролокасети Львів

РОЛЕТНІ СИСТЕМИ (ролокасети)

Основний матеріал для їх виготовлення — алюміній. Використання цього легкого і міцного металу забезпечує високу корозійну стійкість, екологічну чистоту і стійкість до UV-випромінювання та атмосферних впливів.

Група компаній «АЛЮТЕХ» пропонує ролетні системи, відповідні вимогам директив і стандартів Європейського союзу у галузі безпеки продукції.
Якість виробів підтверджено сертифікатами та протоколами випробувань акредитованих лабораторій міжнародних компаній і науково-дослідних центрів у Бельгії, Швейцарії, Німеччини, Швеції, Чехії.

Безпека, довгий термін служби та привабливий зовнішній вигляд ролокасет багато в чому визначаються якістю складових елементів конструкції і якістю монтажу.

ХОРОШІ ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЙНІ ВЛАСТИВОСТІ

Європейська організація з використання сонцезахисних систем провела випробування ролет і встановила, що ролети можуть сприяти зменшенню споживання енергії, необхідної для обігріву, до 20% і зниження споживання енергії для охолодження до 40 кВт • ч/м2 для стандартних житлових приміщень.

КОЛІРНА ГАМА РОЛОКАСЕТ, ПОНАД 20 КОЛЬОРІВ

ПОЛОТНО ДЛЯ РОЛОКАСЕТ

Полотно ролети надійно закриває отвір вікна або двері та створює додаткові труднощі зломщикам.


Воно складається з профілів роликової прокатки або екструдованих профілів з бічними замками на торцях і кінцевого профілю (нижня планка) з ущільнювальної вставки.


Найбільший захист забезпечують ролокасети із потужного екструдованого профілю з коробом, вбудованим у стіну будівлі, а висота профілів - від 37-77 мм, товщина від 8,5-19 мм.

РОЛЕТНІ ПРОФІЛІ

Ми пропонуємо профілі екструдовані та роликової прокатки для отворів різних розмірів, що дозволяє підібрати ролокасети до будь-якого типу будівлі.

Профілі роликової прокатки виконані з високоякісної алюмінієвої стрічки, що відрізняється високою зносостійкістю.

Завдяки пінному наповненню, вони мають теплоізоляційні та звукоізоляційні характеристики. Ідеально підходять для приватних квартир, котеджів, офісів.

Екструдовані профілі виходять з розплаву алюмінію, відрізняються підвищеною стійкістю до негативних зовнішніх факторів, що дозволяє їм зберігати зовнішній вигляд і функціональність на тривалий період.

Ролокасети використовуються для різних цілей та встановлюються в різних типах споруд, тому представлені в широкому асортименті.

ВАРІАНТИ МОНТАЖУ РОЛОКАСЕТ

Фахівці компанії «Віконний дизайн» можуть запропонувати вам різні варіанти монтажу. Ролокасети можна встановлювати на віконні та дверні прорізи як зовні, так і всередині приміщень, що дозволяє врахувати архітектурні та дизайнерські особливості фасаду будівлі.

Ролокасети з вбудованим коробом - це сучасне рішення для фасадів будівель. Вони гармонійно вписуються в екстер'єр споруди, не перевантажуючи його додатковими конструкціями. Ролокасети з вбудованим коробом призначені як для споруджуваних, так і для реконструйованих об'єктів.

 

СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ РОЛОКАСЕТАМИ

Компанія «Віконний дизайн» пропонує великий вибір систем управління: від класичних ручних приводів до сучасної автоматики.

Ролокасети з ручним приводом оптимальні для приміщень з декількома вікнами, з невеликими або середніми прорізами.

Летковий привід інерційного типу. Вантажопідйомність до 15 кг.

Шнуровий привід інерційного типу. Вантажопідйомність до 15 кг. Шнуровий привід редукторний. Вантажопідйомність до 20 кг.

Воротковий привід. Вантажопідйомність до 35 кг.

Кордовий привід. Вантажопідйомність до 80 кг.

Пружинно-інерційний механізм (ПІМ). Вантажопідйомність від 6 до 100 кг.

Ролокасети з автоматичним управлінням — це найбільш зручний варіант. Вони діють за допомогою електроприводів з механічними або електронними кінцевими вимикачами, з вбудованим радіоуправлінням, системою аварійного ручного підйому і системою розпізнавання перешкод.

Ми пропонуємо різні типи вимикачів, що дозволяє клієнту вибрати найбільш зручний для себе варіант виходячи з власних критеріїв комфорту. Таймери відкриють і закриють ролокасети в заданий час і забезпечать оптимальний рівень освітленості для кожного приміщення. Розумні датчики, якими обладнана наша продукція, візьмуть на себе контроль за зміною погоди та захистять ваші вікна і двері.

АВТОМАТИЧНА СИСТЕМА

Системи автоматичного управління ролокасетами #1
Системи автоматичного управління ролокасетами #2

РУЧНІ ПРИВОДИ

Системи ручного управління ролокасетами #1
Системи ручного управління ролокасетами #2

ПРИЗНАЧЕННЯ І ФУНКЦІОНАЛЬНІ ПЕРЕВАГИ ЗАХИСНИХ РОЛОКАСЕТ

Сучасні ролокасети надають значні переваги їх використання:

1. Захист від злому і сторонніх очей;
2. Захист від погодних умов;
3. Захист від шуму і пилу;
4. Енергозбереження;
5. Комфорт і зручність;
6. Естетичність;

Записатися на замір

Для запису на замір, заповніть контактну форму, або напишіть нам на viber

Виїзд фахівця – безкоштовно!

Тільки після проведення професійного вимірювання можна розрахувати точну вартість виробів. Залишіть заявку на безкоштовний замір зараз. Ми передзвонимо Вам для узгодження часу приїзду майстра.

Від правильного виміру залежатиме якість встановлення та термін подальшої служби виробів. За рахунок впевненості у високій кваліфікації наших фахівців, ми можемо гарантувати точність здійснених вимірів. Для вас це означає, що всі можливі нюанси будуть враховані. Це і конструктивні особливості будови, і кліматичні умови, і ваші побажання.

Для Вас персональний менеджер здійснить візит в будь-який зручний для Вас час, проведе всі необхідні виміри і зможе повністю оформити замовлення відразу ж, позбавивши Вас від необхідності відвідувати офіс. Більш того, сплативши замовлення в день виміру, Ви заощадите гроші, отримавши додаткову знижку - 3%

Компанія "Віконний дизайн" м.Львів вул. Антоновича 138 Б

+380931704730 +380673143804

Віконний дизайн

Я буду радий допомогти Вам із будь-яким питанням.

+380978713180