Skip to main content

Підвіконня, які роблять ваше життя світлішим і кращим

ШТУЧНИЙ КАМІНЬ

Підвіконня зі штучного каменю будь-якої складності виробляються за спеціальною технологією, яка дозволяє отримувати цільні шматки без будь-яких швів та стиків. Поверхня може бути матовою або глянцевою. Немає ніяких обмежень по обробці та отриманні потрібних розмірів, геометрії, товщини, профілю крайки. Підвіконня зі штучного каменю з успіхом використовуються та експлуатуються в сучасних інтер'єрах, торгових і розважальних центрах, офісних центрах, тобто там, де особливо важлива привабливість інтер'єру. Гарантія надається виробником терміном на 1 рік.

Підвіконня зі штучного каменю
Красу та натуральний ефект природного каменю можуть передати й штучні матеріали, зокрема підвіконня зі штучного каменю. Ці підвіконня також представлені у нашому асортименті.

Компанія «Віконний дизайн» пропонує широкий вибір підвіконня у Львові. Підвіконня преміум класу: з каменю Агломармур; з дерева Верзаліт (Werzalit), Топаліт (Topalit); з пластику (ПВХ) Данке (DANKE), Мюллер (Moller), підвіконня середнього цінового сегменту: Данке Стандарт (STANDARD), Кристалі (Crystalit), Пластоліт (Plastolit) також пропонуємо дешеві підвіконня з  пластику:  Данке Комфорт (KOMFORT), Крафт (KRAFT). Кожне з представлених нами підвіконь характеризується унікальними фізико механічними властивостями.

Такі підвіконня мають ряд переваг:

 • Дають можливість використовувати різні розміри та форми.
 • Для виготовлення підвіконня використовуються екологічно безпечні матеріали (не радіоактивні) та допущені до контакту з харчовими продуктами;
 • Легші за природний камінь у кілька разів, але від того не менш міцні, добре витримують вагу дорослої людини;
 • Прості в обробці;
 • Стійкі до зовнішніх впливів;
 • Стійкі до дії хімічних речовин (на відміну від натурального мармуру);
 • Легкі у догляді;
 • Мають високу волого та морозостійкість;
 • Стійкі до стирання;
 • Мають високі ізоляційні властивості;
 • Широка кольорова гама;
Підвіконня штучного зі штучного камню - Львів
Характеристика підвіконня зі штучного каменю: виробництво Україна м.Львів, матеріал виготовлення: полімерні смоли, барвники, наповнювачі; товщина підвіконня 25 мм, 35 мм; типи фасок — стандартна(на фото), фігурна, пряма; орієнтовна вага 25-35 кг метру квадратного; виготовляємо прямі підвіконня, а також підвіконня з радіусами, П, Г — образні; призначені для використання всередині та зовні приміщення.
Штучний камінь Silver Gray

Штучний камінь Silver Gray

Штучний камінь Baltic Gray

Штучний камінь Baltic Gray

Штучний камінь Breccia Oniciata

Штучний камінь Breccia Oniciata

Штучний камінь Rosso Assiago

Штучний камінь Rosso Assiago

Штучний камінь Rasotica

Штучний камінь Rasotica

Штучний камінь Nordic Black

Штучний камінь Nordic Black

Штучний камінь Misty White

Штучний камінь Misty White

Штучний камінь Botticino

Штучний камінь Botticino

Штучний камінь Beige Luna

Штучний камінь Beige Luna

Штучний камінь Fiorito

Штучний камінь Fiorito

Штучний камінь Carrara Micro

Штучний камінь Carrara Micro

Штучний камінь Polare

Штучний камінь Polare

Штучний камінь New Marfil

Штучний камінь New Marfil

Штучний камінь Breccia Aurora

Штучний камінь Breccia Aurora

Штучний камінь Arabescato Bianco

Штучний камінь Arabescato Bianco

Штучний камінь White Pearl

Штучний камінь White Pearl

Штучний камінь Perlato Royal

Штучний камінь Perlato Royal

Штучний камінь Olympo

Штучний камінь Olympo

Підвіконня зі штучного каменю виготовляються під замовлення по ваших індивідуальних розмірах. Виготовляємо підвіконня різної форми — наприклад напівкруглі, П - образні, Г- образні. Термін виготовлення підвіконня 7 робочих днів, після отримання оплати. Запишіться на замір, наші працівники погодять з вами зустріч за вказаним номером телефону.

Записатися на замір

Для запису на замір, заповніть контактну форму, або напишіть нам на viber

Виїзд фахівця – безкоштовно!

Тільки після проведення професійного вимірювання можна розрахувати точну вартість виробів. Залишіть заявку на безкоштовний замір зараз. Ми передзвонимо Вам для узгодження часу приїзду майстра.

Від правильного виміру залежатиме якість встановлення та термін подальшої служби виробів. За рахунок впевненості у високій кваліфікації наших фахівців, ми можемо гарантувати точність здійснених вимірів. Для вас це означає, що всі можливі нюанси будуть враховані. Це і конструктивні особливості будови, і кліматичні умови, і ваші побажання.

Для Вас персональний менеджер здійснить візит в будь-який зручний для Вас час, проведе всі необхідні виміри і зможе повністю оформити замовлення відразу ж, позбавивши Вас від необхідності відвідувати офіс. Більш того, сплативши замовлення в день виміру, Ви заощадите гроші, отримавши додаткову знижку - 3%

Компанія "Віконний дизайн" м.Львів вул. Антоновича 138 Б

+380931704730 +380673143804

Віконний дизайн

Я буду радий допомогти Вам із будь-яким питанням.

+380978713180