Skip to main content

Відкатні ворота

vorota-otkatnye-Відкатні ворота (також їх називають відсувними або консольними) в останній час користуються все більшим попитом.Вони на сьогодні є найоптимальнішим вирішенням для в’їзду-виїзду на територію. Характерною рисою цих воріт є те, що рух відкатних воріт при відкриванні та закриванні здійснюється вздовж отвору, і як правило, паралельно внутрішній стороні огорожі.
Несумнівною перевагою відкатних воріт є економія простору і тому такі ворота по праву рахуються компактнішими в порівнянні з стулковими.
Ворота відкочуються вздовж огорожі і тому не загороджують територію ні перед вїздом ні за ним. Також відсутня необхідність очищення простору перед воротами. Для того, щоб ворота безперешкодно переміщалися у сніжну погоду між дорогою та нижньою частиною воріт повинно бути не менше 8-10 см. Це дозволяє також застосовувати ворота над нерівною поверхнею (трава, щебінь та ін.).
Основою відкатних воріт є, надійна та довговічна в експлуатації, консольно-роликова система.
                          Переваги відкатних воріт
Зручні і функціональні
•Легкість і плавність відкривання
•Економія простору
Довговічні в роботі
•Ми пропонуємо тільки конструкці, які мають відмінний досвід експлуатації
•По закінченню виготовлення всі ворота перевіряються службою Технічного контролю на спеціальному стенді
Гнучкі можливості виробництва
•Ворота виготовляються під індивідуальні виміри проєму
•Виготовлення воріт здійснюється тільки після проведення необхідних конструкторських розрахунків
•Можливість виготовлення нестандартних конструкцій
•Автоматизація надійними приводами найвідоміших виробників
Професійний супровід замовлення
•Консультації висококласних спеціалістів
•Безкоштоний виїзд інженера-консультанта на обєкт для проведенния замірів
•Найкоротші терміни виготовлення та встановлення воріт
•Своєчасне гарантійне і післягарантійне обслуговування
                    profnastulВідкадні ворота поділяють по типу їх заповнення, від чого і залежить їх «назва»:
• Відкатні ворота з профнастилу
. Один із найпоширеніших варіантів і це не просто так. Профнастил це універсальний матеріал, який розрахований на довгий термін експлуатації. Зазвичай має гарантію на естетичні властивості до 20 років, а на технічні до 50 років. Крім того при механічному пошкодженні легко замінити просто 1 лист зашивання. Всі листи пофарбовані в колір тільки з одного боку, так що найбільш популярним варіантом вважається двостороння зашивання воріт, яка виглядає більш естетично.
sendvich-panel• Відкатні ворота з сендвіч-панелей. Це зашиття воріт сендвіч-панелями, однак ми рекомендуємо і продаємо тільки заводські ворота з сендвіч-панелей. Головним достоїнством таких консольних воріт безумовно є навіть не самі сендвіч-панелі, такі ж як на секційних гаражних воротах, а алюмінієвий каркас в якому вони встановлені. Також варто відзначити, що заводські ворота поставляються і з фурнітурою відмінної якості. Ми пропонуємо Вам відкатні ворота з сендвіч панелей Алютех (Білорусь).
filonka1212• Фільонка-відкатні ворота. Найбільш поширеним варіантом є ворота з кованої фільонки, однак ринок такої продукції перевантажений і якщо Ви хочете якісні ворота за якими не буде вимагатися додатковий догляд, то доводиться розраховувати на досить велику суму. Фільончасті ворота можуть бути виготовлені також і з сендвіч-панелей.
kovka• Ковані відкатні ворота. Це досить велика категорія, яка включає в себе не тільки елементи кування, а й багато інші складові частини, наприклад підкладка з полікарбонату, листа металу та інше. Важливо враховувати метод виготовлення даних воріт, особливу увагу необхідно приділити фарбування. Купити ковані елементи, зварити все в купу і назвати це «кованими відкатними воротами» можливо де завгодно, але якісно пофарбувати ковані елементи навіть в нормально обладнаному цеху неможливо. З часом з кованих елементів почне витікати іржа, усунути яку вельми проблематично. Ми радимо або купувати якісні і, на жаль, дорогі ковані ворота, або вибрати інший варіант зашивання. Купити відкатні ворота з кованими елементами «недорого» означає придбати собі тільки головний біль у майбутньому.
derevjani• Ворота відкатів з дерева, скла та інших матеріалів. Зашиттям для консольних воріт може послужити практично будь-який матеріал, ми неодноразово бачили навіть ворота зашиті кахлем або тротуарною плиткою. При замовленні таких воріт головне врахувати їх вагу. Саме з розрахунку загальної ваги майбутніх консольних воріт необхідно вибрати фурнітуру, з запасом міцності, і підготувати посилені елементи кріплення на яких будуть триматися ворота. У даній ситуації необхідно перестрахуватися заздалегідь - безпека повинна стати важливіше естетичних уподобань або економії. Каркас під консольні відкатні ворота може бути звичайним зварним або заводським від Алютех. Останній варіант більш кращий тому не схильний до корозії.

 

Записатися на замір

Для запису на замір, заповніть контактну форму, або напишіть нам на viber

Виїзд фахівця – безкоштовно!

Тільки після проведення професійного вимірювання можна розрахувати точну вартість виробів. Залишіть заявку на безкоштовний замір зараз. Ми передзвонимо Вам для узгодження часу приїзду майстра.

Від правильного виміру залежатиме якість встановлення та термін подальшої служби виробів. За рахунок впевненості у високій кваліфікації наших фахівців, ми можемо гарантувати точність здійснених вимірів. Для вас це означає, що всі можливі нюанси будуть враховані. Це і конструктивні особливості будови, і кліматичні умови, і ваші побажання.

Для Вас персональний менеджер здійснить візит в будь-який зручний для Вас час, проведе всі необхідні виміри і зможе повністю оформити замовлення відразу ж, позбавивши Вас від необхідності відвідувати офіс. Більш того, сплативши замовлення в день виміру, Ви заощадите гроші, отримавши додаткову знижку - 3%

Компанія "Віконний дизайн" м.Львів вул. Антоновича 138 Б

+380931704730 +380673143804

Віконний дизайн

Я буду радий допомогти Вам із будь-яким питанням.

+380978713180