Skip to main content

Купити автоматичні гаражні ворота ALUTECH Львів

Секційні ворота Алютех

Гаражні ворота Алютех

Секційні ворота є одним з найбільш поширених типів воріт в Європі. Їх конструкція являє собою з'єднані петлями панелі, що пересуваються по напрямних шин , які надійно прикріплені до країв отвору і заведені під перекриття будови. При відкриванні воріт панелі одна за одною розміщуються під стелею , не вимагаючи додаткового простору перед воротами.

Секційні ворота « Алютех » мають широке застосування. Вони можуть встановлюватися в приватних будинках , підземних гаражах і паркінгах , на промислових об'єктах , автомийках і автосервісах . При цьому вони чудово доповнюють і підкреслюють архітектуру будь-якої будівлі .

 

 

УправлінняВорота Алютех

Управляти секційними воротами можна вручну або за допомогою електроприводу з використанням пульта стаціонарного або дистанційного керування.

За запитом клієнта встановлені раніше ворота можуть бути додатково оснащені системою автоматичного управління . На випадок відключення електроенергії передбачений спеціальний механізм для розблокування електроприводу.

 

 

 

 

Ресурс експлуатації Ворота Гаражні Алютех

Секційні ворота розраховані на 25 тисяч циклів підйомів - опускань . При використанні воріт до семи разів на день їх гарантійний ресурс буде вичерпаний після 10 років . Після цього термін служби конструкції секційних воріт можна продовжити просто замінивши пружини.

При необхідності більш інтенсивної експлуатації воріт можна оснастити їх пружинами з ресурсом до 100 тисяч циклів .

 

 

 

Конструкція і матеріалиВорота Алютех у Львові

Сендвіч - панелі секційних воріт « Алютех» виготовляються з листової сталі , спеціальним чином обробленої і стійкою до різних впливів. Панель заповнена екологічно чистим пінополіуретаном , що робить її використання безпечним для людини і озонового шару Землі . Лицьова поверхня панелі має тиснення woodgrain ( текстура дерева) , яке приховує на полотні воріт дрібні подряпини, що з'являються в процесі експлуатації. Спеціальне несмінаемой ущільнення з EPDM - полімеру зберігає еластичність панелей при низьких температурах , підвищує їх стійкість до атмосферних впливів , забезпечує надійну повітронепроникність полотна воріт і додаткову теплоізоляцію . Конфігурація панелей « Алютех » забезпечує їх самоцентруванню і виключає люфт відносно один одного , що істотно спрощує монтаж секційних воріт , на швидкість і простоту якого впливають також заздалегідь підготовлені при виробництві отвори під деталі.

По всьому периметру секційні ворота оснащені гумовими ущільнювачами , які перекривають стики і в поєднанні з направляючими забезпечують надійну герметизацію отвору .

Секційні ворота легко протистоять вітровим і ударних навантажень . При установці секційних воріт у приміщеннях з підвищеною вологістю стійкі до корозії матеріали і покриття продовжують термін служби воріт.

Безпека використанняНадійні ворота Алютех у Львові

Компанія «Алютех » приділяє велику увагу безпеці випускається. Секційні ворота « Алютех » відповідають всім вимогам Європейських стандартів безпеки (EN 12604 , EN 12453 ) .

Особлива форма сендвіч - панелей і шарнірів виключає будь-яку можливість потрапляння пальців між панелями , а також між полотном воріт і вертикальною направляє .

Кожні ворота оснащені спеціальним механізмом, що забезпечує захист від поломки пружини.

Промислові секційні ворота додатково оснащені спеціальними кронштейнами , які блокують полотно воріт при обриві троса.

Для захисту від несанкціонованого проникнення можлива установка системи захисту від піддомкрачування .Також ворота обладнані особливою системою безпеки. У разі зіткнення з перешкодою відбудеться їх повна автоматична зупинка.

Стандарти якостіЯкісні ворота цу Алютех

Передові конструкторські розробки , використання сучасного високотехнологічного обладнання та постійний контроль якості на всіх стадіях виробництва дозволяють випускати секційні ворота , що відповідають світовим стандартам.

ТОВ « Алютех Воротні Системи» сертифікувало систему менеджменту якості в області проектування , розробки , виробництва захисних і огороджувальних конструкцій і комплектуючих до них на відповідність вимогам Міжнародного стандарту ISO 9001:2008 в системі TUV CERT , що підтверджується відповідними сертифікатами. Даний стандарт визнаний більш ніж у 120 країнах світу.

 

Пропонований асортиментВорота для гаражних воріт Алютех у Львові

За бажанням замовника секційні ворота « Алютех » можуть бути виготовлені з панелей з малюнками «мікрохвиль » , «горизонтальний гофр » , « фільонка ».
Широка палітра пропонованих кольорів дає можливість зберегти і підкреслити стиль як приватного будинку , так і промислового підприємства . Ворота « Алютех » можна забарвити в будь-який колір , що має близьке відповідність шкалою RAL ​​.
Для зручності використання секційні ворота можуть поставлятися з вбудованою хвірткою або бічними дверима , дизайн якої відповідає дизайну основної конструкції . У всі ворота з хвірткою встановлені вбудовані датчики її положення . Вони відключають електропривод , якщо хвіртка відкрита.
Для додаткового освітлення приміщення в секційних воротах і хвіртки можуть розташовуватися акрилові вікна .
Секційні ворота від «Алютех» - це зручно , надійно , безпечно і довговічно !
 

Ключеві слова тега
для цієї сторінки сайту:

гаражні ворота, ворота Алютех, ворота Львів, ціни на ворота, ворота, замовити ворота, Алютех, Львів, секційні ворота, ворота для гаражу.

 

Записатися на замір

Для запису на замір, заповніть контактну форму, або напишіть нам на viber

Виїзд фахівця – безкоштовно!

Тільки після проведення професійного вимірювання можна розрахувати точну вартість виробів. Залишіть заявку на безкоштовний замір зараз. Ми передзвонимо Вам для узгодження часу приїзду майстра.

Від правильного виміру залежатиме якість встановлення та термін подальшої служби виробів. За рахунок впевненості у високій кваліфікації наших фахівців, ми можемо гарантувати точність здійснених вимірів. Для вас це означає, що всі можливі нюанси будуть враховані. Це і конструктивні особливості будови, і кліматичні умови, і ваші побажання.

Для Вас персональний менеджер здійснить візит в будь-який зручний для Вас час, проведе всі необхідні виміри і зможе повністю оформити замовлення відразу ж, позбавивши Вас від необхідності відвідувати офіс. Більш того, сплативши замовлення в день виміру, Ви заощадите гроші, отримавши додаткову знижку - 3%

Компанія "Віконний дизайн" м.Львів вул. Антоновича 138 Б

+380931704730 +380673143804

Віконний дизайн

Я буду радий допомогти Вам із будь-яким питанням.

+380978713180