Skip to main content
­

Тим, кому потрібний максимум

Ролетні ворота серії Prestige

Ролетні ворота для гаражних воріт є алюмінієвими профілями, що згортаються в компактний рулон у верхній частині отвору. Вони є ідеальним рішенням, коли простір усередині гаража або перед ним обмежений. Ці конструкції відрізняються високим ступенем зламостійкості та забезпечують захист від вітру та опадів.

Естетичний вид та комфорт з ролетними воротами на довгі роки

Якісні та надійні ролетні ворота Prestige стійкі до злому та поривів вітру, допомагають підтримувати в гаражі комфортну температуру. Стильні конструкції успішно вписуються в будь-який інтер'єр.

Є широка палітра кольорів. Крім того, є можливість встановлення вентиляційних чи оглядових профілів для додаткового комфорту.

Ролетні ворота серії Prestige являють собою надійне та ефективне рішення, яке підходить для встановлення в гаражах з розмірами до 7 м. Ці ворота мають високу взломостійкість і захищають від атмосферних опадів та сонячного нагріву.

Конструкція ролетних воріт Prestige включає міцні алюмінієві профілі, які запобігають деформації та забезпечують довговічність. Для вибору колірної гами ролетних воріт Prestige пропонується великий вибір найпопулярніших відтінків. Полотно та короб воріт можуть бути забарвлені в один колір або комбінацію двох різних відтінків.

Ворота Prestige гарантують надійність та безвідмовну роботу. Вони ідеально підходять для приватних будинків та квартир, де не потрібний підвищений захист від злому. Ворота виготовляються із міцних матеріалів та комплектуючих та можуть бути доповнені різними системами для підвищення безпеки.

Для виробництва ролетних воріт використані профілі товщиною до 11 мм, алюмінієва стрічка товщиною 0,23-0,28 мм та шини зі стінками товщиною 0,9 мм. Це забезпечує високу стійкість до ударних навантажень.

Ролетні ворота Prestige пропонуються з унікальною системою електронних кодів, яка запобігає несанкціонованому доступу. Ворота із вбудованим ручним приводом можуть бути оснащені функцією блокування аварійного відчинення S-NHK, яка захищає від несанкціонованого проникнення.

За допомогою пульта можна налаштувати графік відкриття та закриття ролетних воріт. Ворота можуть відкриватися та зачинятися у певний час, створюючи ілюзію присутності господарів та забезпечуючи захист від потенційних грабіжників.

При виробництві використовуються вогнестійкі матеріали. Пожежна безпека виробів підтверджена відповідними сертифікатами.

­

Ролетні ворота серії Trend

Сучасні функціональні ролетні ворота Trend захистять ваш гараж і майно, що зберігається в ньому, від протягів, вуличного шуму, палючого сонця і негоди.

Естетичний вид та комфорт з ролетними воротами на довгі роки

Вітростійкі ролетні ворота з базовим антивандальним захистом. Безпечні та надійні у використанні, пропонуються у найпопулярніших відтінках.

Ролетні ворота Trend заслужено користуються популярністю. Використання алюмінію надає конструкції жорсткості та захищає від корозії. А рівномірне пінозаповнення перешкоджає деформації виробу у процесі використання.

Лакофарбове покриття ролетних воріт Trend стійке до стирання, розтріскування, відшаровування та корозії. Завдяки цьому конструкції довго зберігають привабливий вигляд. Рухливі каретки продовжують термін служби ролетних воріт, забезпечують більш плавне переміщення полотна по напрямних шинах, знижуючи навантаження на електропривід та елементи підвісу, зменшуючи стирання полотна по краях. Блокуючі ригелі знижують стирання верхніх ламелей полотна при намотуванні. Підсилювач коробу SBS300 надає додаткової жорсткості коробу, усуває ризик його прогину та нівелює ефект хвилі.

Ролетні ворота Trend надійні та прості у використанні. Вони допоможуть облаштувати комфортний гараж і при цьому не потребують особливого догляду. Ролетні ворота відкриваються і закриваються легко завдяки простим ручним або багатофункціональним автоматичним приводам. При виробництві ролетних воріт Trend використовуються профілі товщиною до 19 мм із рівномірним заповненням піною високої щільності та стандартні напрямні шини. Завдяки цьому конструкції мають хорошу вітростійкість, тепло-і звукоізоляцією. Ролетні ворота не займають місця перед в'їздом у гараж, ні всередині нього. Вони оптимальні для невеликих приміщень, а також для гаражів, в'їзд яких здійснюється прямо з тротуару.

При виготовленні ролетних воріт застосовують профілі товщиною до 19 мм і стандартні напрямні шини. Разом це робить конструкції стійкими до вітру та злому. При відключенні електроенергії або при виході з ладу електроприводу ви не залишитеся заблокованим у гаражі. Система аварійного підйому дозволить відчинити ворота вручну. В електроприводах ALUTECH передбачено унікальний динамічний код – зловмисники не зможуть проникнути у гараж, відкривши ворота своїм пультом. А приводи із вбудованим ручним підйомом можуть бути оснащені функцією блокування аварійного відкривання S-NHK, що захищає від несанкціонованого проникнення.

Ролетні ворота Trend надійні та безвідмовні в роботі. Основна їхня функція — захист від негоди. При цьому вироби даної серії забезпечують базовий антивандальний захист. При виробництві ролетних воріт Trend використовуються якісні комплектуючі, які забезпечують безпеку та тривалий термін служби виробів. Для максимального комфорту та спокою ворота можна обладнати додатковими системами захисту. При виробництві ролетних воріт використовуються вогнестійкі матеріали. Пожежна безпека виробів підтверджена протоколом класифікації вогнестійкості CSTB (Франція).

Записатися на замір

Для запису на замір, заповніть контактну форму, або напишіть нам на viber

Виїзд фахівця – безкоштовно!

Тільки після проведення професійного вимірювання можна розрахувати точну вартість виробів. Залишіть заявку на безкоштовний замір зараз. Ми передзвонимо Вам для узгодження часу приїзду майстра.

Від правильного виміру залежатиме якість встановлення та термін подальшої служби виробів. За рахунок впевненості у високій кваліфікації наших фахівців, ми можемо гарантувати точність здійснених вимірів. Для вас це означає, що всі можливі нюанси будуть враховані. Це і конструктивні особливості будови, і кліматичні умови, і ваші побажання.

Для Вас персональний менеджер здійснить візит в будь-який зручний для Вас час, проведе всі необхідні виміри і зможе повністю оформити замовлення відразу ж, позбавивши Вас від необхідності відвідувати офіс. Більш того, сплативши замовлення в день виміру, Ви заощадите гроші, отримавши додаткову знижку - 3%

Компанія "Віконний дизайн" м.Львів вул. Антоновича 138 Б

+380931704730 +380673143804

Віконний дизайн

Я буду радий допомогти Вам із будь-яким питанням.

+380978713180