Skip to main content

«Ніколи не зупинятися на досягнутому!» Besta©

BESTA - це інноваційна сімейна компанія, заснована в 1983 році, яка з самого початку своєї діяльності спеціалізується на точній обробці пластмаси, а з часом розпочала розробку власних сонцезахисних тканинних ролет. Компанія має 35-річний досвід у виробництві сонцезахисних систем для вікон, що дозволяє їй пропонувати інноваційні рішення в галузі технологій, функціональності та естетики продукції, адаптуючи її до вимог сучасного споживача. Новаторство компанії Besta полягає в нетрадиційному підході до конструювання систем, який базується на ідеї конструктора Lego - поєднанні елементів, з яких можна створювати різні типи та види жалюзі та рулонних штор. Починаючи з 2013 року, після смерті чоловіка Станіслава, Бернадета Томкув продовжує розвиток компанії BESTA, розширюючи та збільшуючи її потенціал за рахунок нових інвестицій, залишаючись вірною технологією, запатентованої інженером Станіславом, завдяки якій компанія отримала своє сучасне обличчя. Лідерство, силу та інтуїцію Бернадети наразі підтримують сучасний підхід її обох дочок - Лідії та Малгожати Томкув. Вони всі разом займаються плануванням виробництва та впевнено дивляться в завтрашній день.

bestaart

Основний принцип роботи компанії Besta:

 • Станки з числовим програмним управлінням, які не вимагають обслуговування, забезпечують високу якість та точність відтворення компонентів.

 • Використання сировини від відомих європейських постачальників гарантує найвищу якість продукції, а також задоволення очікувань найвибагливіших клієнтів.

 • Основною метою Besta є інноваційні рішення, збереження високого рівня якості та постійне поповнення асортименту новими привабливими продуктами.

 • Комплексна взаємодія комплектуючих у системах BESTA надає значущі переваги у вигляді мінімізації витрат та чіткого обліку складських запасів, а також можливості негайного задоволення потреб замовників. 

Ідея взаємозамінності ґрунтується на головному принципі:

– один елемент => багато застосувань,

– одна система => багато застосувань.

besta-переваги

Каталог ролетніх систем Besta

Система RS

Система RS - це інноваційна рулонна система, розроблена на основі системи MINI та призначена для труби діаметром 17 мм. Завдяки новаторським рішенням, рухомий елемент механізму та використання нового монтажного профілю для тканин День-Ніч роблять систему високофункціональною і сучасною за дизайном. За рахунок меншої ширини видимих частин механізму система вирізняється компактною та модульною конструкцією, що помітно покращує естетику готової рулонної штори.

  mgII1-3

  Система MG II

  Система MG II - призначена для встановлення вільно підвішених ролет на трубу ø24 або ø28 мм, які можуть бути закріплені на стіні чи стелі. У цій системі використовується новий механізм з великою силою тормозження і ланцюговим приводом т-6. Комплект постачання системи MG II включає металеві і пластикові кріплення, що забезпечує можливість монтажу в будь-яких площинах з можливістю регулювання як по горизонталі, так і по вертикалі.

  System MGII 1-1
  System MGII11-1
   mini-besta-aluminium

   Ролетна система MINI BESTA – день-ніч

   Система MINI BESTA розроблена для рулонних штор день-ніч, які можна вільно підвісити на віконну раму без необхідності свердлити отвори. У цій системі використовуються два типи самозатискних механізмів: t-4,2 і t-6, які монтується на трубу з діаметром ø17 мм. Це надзвичайно проста, функціональна та надійна система, яка має різноманітні можливості кріплення, не потребуючи свердління в рамі. Сумісність із системою MG II дозволяє виготовляти ролети завдовжки до 400 см.

   System Mini Besta1-1
   System Mini Besta1-2
    Be-system-mini

    Ролетна система MINI BESTA

    Система MINI BESTA призначена для вільнопідвішених ролет, які монтуються на віконну раму без свердління. Система включає два типи самозатискних механізмів: t-4,2 і t-6, які кріпляться на трубу діаметром ø17 мм. Це дуже проста, практична та надійна система з різними можливостями кріплення без свердління рами. Сумісність з системою MG II дозволяє виготовляти ролети довжиною до 400 см.

    System-mini-b
     B-system-w1

     Вільновисна система із пружинним механізмом

     Високотехнологічна система із пружинним механізмом для вільнопідвішених рулонних штор. Це унікальне рішення дозволяє застосовувати пружину типу multi-stop на трубі діаметром 20 мм для рулонних штор малих і середніх розмірів. Система відзначається високою точністю та стабільністю роботи у циклах, що робить її ідеальним вибором для надійного та ефективного використання.

      B-system-small

      Ролетна система SMALL BESTA

      Касетна система SMALL BESTA із компактними профілями та мініатюрним валом діаметром 15 мм відповідає сучасним тенденціям декору вікна. Лаконічний набір елементів, включаючи два типи коробів та направляючих, один тип вкладок і механізм із ланцюжковим управлінням, надає широкі можливості для монтажу з використанням стандартних тканин і тканин типу "День-Ніч". Короби та направляючі виготовлені з алюмінію, що додає системі SMALL BESTA особливий шарм.

      S 3-1
      S 2-1
      S 1-3
       B-system-smal-2

       Ролети, що кріпляться на віконну раму з пружинним механізмом

       Ролетна система UNI BESTA II - основана на ключових елементах системи UNI та новому пружинному механізмі, ця система представляє новий тип рішення. Механізм на пружині дозволяє зупиняти ролету в будь-якому положенні, що є невід'ємним у випадку часткового затемнення вікна. Ролети з приводом на пружині є альтернативою системі гальмування "multi stop", дозволяючи фіксувати ролету в будь-якому положенні.

        Кольори профілів компанії BESTA

        колір2
        колір3
        колір4
        колір5
        колір6
        колір7
        колір8
        колір9
        колір10
        колір11
        колір12
        колір13
        колір15
        колір16
         bestaart9
         bestaart1
         bestaart2
         bestaart3
         bestaart4
         bestaart5
         bestaart6
         bestaart7
         bestaart8

         Записатися на замір

         Для запису на замір, заповніть контактну форму, або напишіть нам на viber

         Виїзд фахівця – безкоштовно!

         Тільки після проведення професійного вимірювання можна розрахувати точну вартість виробів. Залишіть заявку на безкоштовний замір зараз. Ми передзвонимо Вам для узгодження часу приїзду майстра.

         Від правильного виміру залежатиме якість встановлення та термін подальшої служби виробів. За рахунок впевненості у високій кваліфікації наших фахівців, ми можемо гарантувати точність здійснених вимірів. Для вас це означає, що всі можливі нюанси будуть враховані. Це і конструктивні особливості будови, і кліматичні умови, і ваші побажання.

         Для Вас персональний менеджер здійснить візит в будь-який зручний для Вас час, проведе всі необхідні виміри і зможе повністю оформити замовлення відразу ж, позбавивши Вас від необхідності відвідувати офіс. Більш того, сплативши замовлення в день виміру, Ви заощадите гроші, отримавши додаткову знижку - 3%

         Компанія "Віконний дизайн" м.Львів вул. Антоновича 138 Б

         +380931704730 +380673143804

         Віконний дизайн

         Я буду радий допомогти Вам із будь-яким питанням.

         +380978713180