Skip to main content

Підвіконня, які додають шарму вашому дому

Підвіконня Sauberg

Підвіконня від Sauberg преміальної бюджетної серії мають багато очевидних переваг, таких як:

  • Високі теплозахисні властивості завдяки наявності безліч камер у конструкції.
  • Здатність витримувати високі температури, що практично виключає можливість загоряння.
  • Стійкість до сонячних променів та механічних пошкоджень, корозії, гниття, навіть при контакті з агресивними хімічними реагентами.
  • Збереження форми та відсутність усадки.
  • Різноманітність колірного дизайну.
  • Легко  монтуються.
  • Довгий експлуатаційний термін без втрати вигляду.
Підвіконня, підвіконня з штучного каменю, Вибір підвіконників

Компанія «Віконний дизайн» пропонує широкий вибір підвіконня у Львові. Підвіконня преміум класу: з каменю Агломармур; з дерева Верзаліт (Werzalit), Топаліт (Topalit); з пластику (ПВХ) Данке (DANKE), Мюллер (Moller), підвіконня середнього цінового сегменту: Данке Стандарт (STANDARD), Кристалі (Crystalit), Пластоліт (Plastolit) також пропонуємо дешеві підвіконня з  пластику:  Данке Комфорт (KOMFORT), Крафт (KRAFT). Кожне з представлених нами підвіконь характеризується унікальними фізико механічними властивостями.

Немає сумніву, що гарне і міцне підвіконня є важливою складовою правильного і професійного оздоблення вікна. Найкраще, якщо підвіконня виготовлене з того самого матеріалу, що і саме вікно. Оскільки у багатьох випадках це пластик, то підвіконня з полівінілхлориду заслужено мають великий попит. Серед численних товарів від різних виробників найкращими є продукти бренду Sauberg за співвідношенням ціна-якість.

Бренд Sauberg успішно працює на ринку вже понад 14 років. Наявність свого виробництва, яке застосовує сучасне обладнання та якісну сировину, дозволяє команді досвідчених фахівців задовольнити потреби сучасного споживача. Підвіконня Sauberg спеціально адаптовані до кліматичних умов України. Bci моделі преміальної бюджетної серії відповідають найвищим стандартам якості, дизайну та технологічного наповнення. Крім чудових характеристик надійності, всі продукти мають низьку ціну, яка доступна для споживачів з невеликим рівнем доходу.

Варто зазначити, що виробник приділяє особливу увагу екологічності продукції та надійності, яка досягається завдяки багаторівневому тестуванню виготовлених підвіконь на фабриці. Для кожної партії проводиться контроль ряду важливих параметрів, таких як хімічний склад, питома вага, вологість, відповідність технологічній рецептурі підприємства. В результаті отримуються елітні підвіконня, які гармонійно поєднують у собі довговічність, вдосконалену естетику та практичність.

Якщо ви хочете придбати підвіконня з ПВХ від відомого бренду Open Teck за низькою ціною, то вам слід звернутися до нашої компанії "Віконний дизайн". Ми працюємо напряму з виробником, без додаткових посередників, що гарантує високу якість та доступність товару.

Підвіконня Sauberg антрацит матовий

Підвіконня Sauberg антрацит матовий

Підвіконня Sauberg білий дуб, глянець

Підвіконня Sauberg білий дуб, глянець

Підвіконня Sauberg білий дуб, матовий

Підвіконня Sauberg білий дуб, матовий

Підвіконня Sauberg білий, глянець

Підвіконня Sauberg білий, глянець

Підвіконня Sauberg білий, матовий

Підвіконня Sauberg білий, матовий

Підвіконня Sauberg мармур, глянець

Підвіконня Sauberg мармур, глянець

Підвіконня Sauberg мармур, матовий

Підвіконня Sauberg мармур, матовий

Підвіконня Sauberg горіх, глянець

Підвіконня Sauberg горіх, матовий

Підвіконня Sauberg горіх, матовий

Підвіконня Sauberg горіх, матовий

Підвіконня Sauberg темний дуб, глянець

Підвіконня Sauberg темний дуб, глянець

Підвіконня Sauberg вінчестер, матовий

Підвіконня Sauberg вінчестер, матовий

Підвіконня Sauberg золотий дуб, глянець

Підвіконня Sauberg золотий дуб, глянець

Підвіконня Sauberg золотий дуб, матовий

Підвіконня Sauberg золотий дуб, матовий

Записатися на замір

Для запису на замір, заповніть контактну форму, або напишіть нам на viber

Виїзд фахівця – безкоштовно!

Тільки після проведення професійного вимірювання можна розрахувати точну вартість виробів. Залишіть заявку на безкоштовний замір зараз. Ми передзвонимо Вам для узгодження часу приїзду майстра.

Від правильного виміру залежатиме якість встановлення та термін подальшої служби виробів. За рахунок впевненості у високій кваліфікації наших фахівців, ми можемо гарантувати точність здійснених вимірів. Для вас це означає, що всі можливі нюанси будуть враховані. Це і конструктивні особливості будови, і кліматичні умови, і ваші побажання.

Для Вас персональний менеджер здійснить візит в будь-який зручний для Вас час, проведе всі необхідні виміри і зможе повністю оформити замовлення відразу ж, позбавивши Вас від необхідності відвідувати офіс. Більш того, сплативши замовлення в день виміру, Ви заощадите гроші, отримавши додаткову знижку - 3%

Компанія "Віконний дизайн" м.Львів вул. Антоновича 138 Б

+380931704730 +380673143804

Віконний дизайн

Я буду радий допомогти Вам із будь-яким питанням.

+380978713180