Skip to main content

ЦІНИ НА ВІКНА REHAU SYNEGO

Вікна Rehau SYNEGO

Нові вікна Rehau Synego (Рехау Сінего) - ідеальний спосіб заощадити! SYNEGO пропонує Вам до 50% підвищення теплоізоляції порівняно із звичайними вікнами. З SYNEGO Ви можете суттєво скоротити витрати на опалення, більше того: підвищити вартість свого житла – сьогодні, завтра та в майбутньому.

Старі вікна – джерело найбільших тепловтрат у будинку. Вони погано ізолюють і найчастіше технічно застаріли. В результаті через вікна губиться зовсім недешеве тепло. Завдяки відмінним теплоізоляційним характеристикам системи SYNEGO Ви можете скоротити енергоспоживання, і комунальні рахунки за опалення Вас більше не лякатимуть!

Вікна з профілю Рехау

Вікна Rehau SYNEGO

Якісні металопластикові системи від німецького виробника Рехау (REHAU) мають низку переваг у тому числі й вікна SYNEGO.

Головні з них:

 • Надійне потрійне ущільнення профілю Синього захистить приміщення від продувності, протягів, вогкості, вуличного пилу. До того ж відкривати профіль Синього простіше та легше, ніж звичайний.
 • У пластикового профілю поверхня ще гладкіша, ніж у інших моделей. Цього вдалося досягти завдяки спеціальній рецептурі та добавкам у ПВХ-профілі. Тому пил та бруд зовсім не затримуються на його поверхні. А вікна завжди сяють чистотою.
 • Великий вибір елементів декору та фурнітури пластикових вікон Синього дозволять клієнтам створити власний неповторний дизайн вікна. Також можна підібрати "стилістику" вікна, щоб воно чудово вписалося в інтер'єр.
 • Високий рівень теплоізоляції профілю Synego значно скорочує витрати на опалення.
 • Пластикові вікна Синього мають високу шумоізоляцію - 46 дБ. Коли вікно зачинене, то з вулиці не чути навіть найгучнішого галасу.
 • Профіль Синього досить надійний, що забезпечує високий рівень зламостійкості. Цей варіант віконного полотна дуже міцний та зносостійкий. Він прослужить вам багато років і не зміниться зовні.

Технічні характеристики системи:

Rehau Euro Design 60
 • кількість камер у профілі: Сім (стулка 6 камер);
 • глибина профілю - 80 мм;
 • максимальна товщина склопакета – не більше 51 мм;
 • коефіцієнт теплопередачі дорівнює 1,0 Вт/м2К (2 контури ущільнення (SYNEGO AD): Uf);
 • коефіцієнт теплопередачі дорівнює 0,94 Вт/м2К (3 контури ущільнення (SYNEGO MD): Uf);
 • рівень звукоізоляції відносять до 4 класу;
 • водо- та повітропроникність — клас «9А»;

Вікна повинні захищати нас від спеки та холоду, не пропускати шум, бути надійними та зручними в експлуатації. Вікна Rehau SYNEGO відповідають усім цим критеріям. Вони добре зберігають тепло, забезпечують надійну шумоізоляцію, не потребують фарбування і не вимагають якогось додаткового догляду. До них чудово підходять жалюзі або тканинні ролети. При цьому можна вибрати рами різних кольорів, так, щоб вікно гармонійно вписувалося в інтер'єр будинку або офісу. Інакше кажучи, вікна Rehau дозволять поглянути світ по-новому. Більш детально про REHAU SYNEGO

Ціни на вікна REHAU SYNEGO

Вікно
REHAU SYNEGO
поворотно-відкидне
REHAU EURO DESIGN поворотно-відкидне

Ціна - 10 963 грн
Розмір - 1300×1400 мм
Профіль - REHAU SYNEGO MD
Склопакет - до 51 мм
Фурнітура - GU

Вікно
REHAU SYNEGO
поворотно-відкидне
REHAU EURO DESIGN поворотно-відкидне

Ціна - 13 719 грн
Розмір - 1400×1400 мм
Профіль - REHAU SYNEGO MD
Склопакет - до 51 мм
Фурнітура - GU

Вікно
REHAU SYNEGO
тристулкове
Вікно REHAU EURO DESIGN тристулкове

Ціна - 16 550 грн
Розмір - 2100×1400 мм
Профіль - REHAU SYNEGO MD
Склопакет - до 51 мм
Фурнітура - GU

Якщо пріоритетним критерієм при виборі вікон є ціна - кращим вибором буде профільна система REHAU Euro-Design 60.

Якщо Ви шукаєте краще співвідношення ціни і якості - профільна система REHAU Euro-Design 70.

Якщо для Вас не так важлива вартість як вишуканий дизайн вікон - REHAU Brillant-Design.

Якщо Вам потрібно оптимальне рішення для засклення, тоді обирайте REHAU SYNEGO

Якщо Ви готові платити за найвищі показники теплоізоляції - для Вас існує профільна система REHAU Geneo.

В цілому, відмінна якість продукції, кращі показники тепло- і шумоізоляції, гарантія захисту від підробок, доступна цінова політика - все це дає підстави стверджувати, що вибираючи вікна з профільних систем Rehau, Ви робите правильний вибір!

Як замовити вікна?

Ми здійснюємо весь комплекс послуг: від виміру до сервісного обслуговування. Досвідчені консультанти і замірники допоможуть Вам вибрати оптимальну модель вікна з профіль Рехау для вашого інтер'єру і бюджету. Ви можете приїхати до нас в офіс, щоб ознайомитися з усім асортиментом віконних профілів, або замовити безкоштовний виклик замірника з каталогами матеріалів і фурнітури.

Ваше замовлення буде готове і встановлене в стислі терміни. Гарантія на матеріали і роботу становить до 12 років.

Авторизований партнер REHAU
Як замовити вікна

Записатися на замір

Для запису на замір, заповніть контактну форму, або напишіть нам на viber

Виїзд фахівця – безкоштовно!

Тільки після проведення професійного вимірювання можна розрахувати точну вартість виробів. Залишіть заявку на безкоштовний замір зараз. Ми передзвонимо Вам для узгодження часу приїзду майстра.

Від правильного виміру залежатиме якість встановлення та термін подальшої служби виробів. За рахунок впевненості у високій кваліфікації наших фахівців, ми можемо гарантувати точність здійснених вимірів. Для вас це означає, що всі можливі нюанси будуть враховані. Це і конструктивні особливості будови, і кліматичні умови, і ваші побажання.

Для Вас персональний менеджер здійснить візит в будь-який зручний для Вас час, проведе всі необхідні виміри і зможе повністю оформити замовлення відразу ж, позбавивши Вас від необхідності відвідувати офіс. Більш того, сплативши замовлення в день виміру, Ви заощадите гроші, отримавши додаткову знижку - 3%

Компанія "Віконний дизайн" м.Львів вул. Антоновича 138 Б

+380931704730 +380673143804

Віконний дизайн

Я буду радий допомогти Вам із будь-яким питанням.

+380978713180