Skip to main content
­

Забезпечте неперевершений захист вашого майна

Ролокасети серії Security

Якщо ваш будинок потребує максимальної безпеки, виберіть ролокасети серії Security – ідеальне рішення. Ці конструкції ідеально стійкі до злому та сильного вітру. З ролокасетами серії Security ви завжди почуватиметеся спокійно та захищено.

З системами Security ролокасети виглядатимуть естетичніше та безпечніше

В залежності від архітектурних особливостей будівлі існує кілька варіантів монтажу ролокасет. Це може бути як зовнішній, так і внутрішній монтаж у віконні та дверні проєми.

Ролокасети з екструдованим профілем - ідеальне рішення, яке підходить для будь-якого фасаду будівлі. Прості у використанні конструкції забезпечать спокій, створюючи тишу та безпеку.

Ролокасети Security є рішенням, заснованим на застосуванні високоміцних екструдованих профілів. Завдяки посиленій товщині стінок і поперечним ребрам жорсткості, ці ролокасети мають високу стійкість до злому та вітрових навантажень. Вони користуються особливою популярністю серед власників котеджів з панорамним склінням, оскільки завдяки підвищеній міцності ці вироби можуть бути встановлені в отворах шириною до 5,3 метрів.

Ролокасети Security пропонуються з різними видами шин. Посилені шини забезпечують максимальний захист від злому, а здвоєні шини дозволяють об'єднати кілька ролокасет, знижуючи вартість конструкцій. Для виробництва ролокасет використовуються профілі товщиною до 14 мм, алюмінієва стрічка товщиною понад 0,33 мм та шини зі стінками товщиною 1,5 мм. Таке поєднання забезпечує максимальну стійкість до вітрових та ударних навантажень.

Ролокасетні полотна Security мають спеціальне покриття, яке запобігає вицвітанню та трісканню протягом усього терміну служби. Таким чином, ці вироби не тільки забезпечують захист вашого будинку, але й зберігають бездоганний зовнішній вигляд протягом багатьох років.

Крім того, ви можете налаштувати спеціальний таймер на автоматичне відкриття та закриття ролокасет у зручний для вас час. Це дозволить вам уникнути пробудження від яскравого сонця та створить додатковий комфорт у вашому житті.

Ролокасети профіль Security (Security AER)

Профіль 44 (Security AER)

Алюмінієвий екструдований профіль AER44 серії Security - посилений захист від зламу.
Висока стійкість, преміум класу до зламу, виготовлені з високоякісної алюмінієвої стрічки з унікальним лакофарбовим покриттям, що має високу зносостійкість.

Ролокасети профіль Security (Security AER)

Профіль 55 (Security AER)

Алюмінієвий екструдований профіль AER55 серії Security - посилений захист від зламу.
Висока стійкість, преміум класу до зламу, виготовлені з високоякісної алюмінієвої стрічки з унікальним лакофарбовим покриттям, що має високу зносостійкість.

Ролокасети Security (AER)

Сертифікована безпека

Рольставні відповідають стандартам Європейського союзу у сфері безпеки та якості продукції.

Ролокасети Престіж (AR)

Індивідуальне оформлення

Різноманітність форм коробів та палітри кольорів.

Ролокасети Престіж (AR)

Гарантований захист

Ідеальне рішення для банків, торгових центрів, середнього та великого бізнесу.

Ролокасети Престіж (AR)

Стійкість до деформацій та підвищених вітрових навантажень

Ролокасети Security витримають навіть ураган.

Ролокасети серії Security (AER44/AER55)

Кольори серії Security

Ролокасети серії Security (AER44/AER55)
Профіль ролокасети білий

Профіль ролокасети:

БІЛИЙ

Профіль ролокасети коричневий

Профіль ролокасети:

КОРИЧНЕВИЙ

Профіль ролокасети срібний

Профіль ролокасети:

СРІБНИЙ

Профіль ролокасети сірий

Профіль ролокасети:

СІРИЙ

Профіль ролокасети антрацит

Профіль ролокасети:

АНТРАЦИТ

Ролокасети серії Security пропонуються двома типами профілів (з твердим пінополістирольним наповненням та екструдованими профілями підвищеної міцності), п'ятьма типами захисних коробів, а також ці ролокасети можуть мати автоматичне або ручне управління.

Пропоновані ролокасети серії Security з твердим пінополістирольним наповненням профілів обладнані надійними системами безпеки, які зможуть забезпечити високий рівень захисту вашого приміщення. Твердий пінополістирольний наповнювач має високу тепло- та звукоізоляцію, що додає додаткових переваг цим ролокасетам.

Ролокасети серії Security з екструдованими профілями підвищеної міцності мають ще більшу стійкість до зовнішніх факторів, таких як погода або можлива спроба проникнення. Вони надають додатковий рівень безпеки та надійності.

Обираючи ролокасети серії Security, ви можете вибрати з п'яти типів захисних коробів, що дозволить вам підібрати ідеальний варіант для вашого приміщення.

Безпека та зручність управління також є важливими аспектами при виборі ролокасет серії Security. Ви можете обрати між автоматичним та ручним управлінням в залежності від ваших потреб та вимог.

Види монтажу ролокасет

Монтаж ролокасети: накладний
Монтаж ролокасети:

Короб ролети встановлюється на стіну фасаду, забезпечуючи максимальне використання світлового отвору.

НАКЛАДНИЙ
Монтаж ролокасети: в проєм
Монтаж ролокасети:

Короб ролети встановлюється всередині отвору, за рахунок чого на фасаді відсутні елементи, що виступають.

В ПРОЄМ
Монтаж ролокасети: проєм підготовлену нішу
Монтаж ролокасети:

Короб розташовується в ніші над отвором, забезпечуючи максимальне світло проникність та відсутність виступаючих елементів на фасаді.

В НІШУ
Монтаж ролокасети: коробом в середину
Монтаж ролокасети:

Короб ролети розташовується в ніші отвору передньої частини всередину. При такому монтажі опущена ролета зливається з фасадом, тому що знаходиться на одному рівні.

КОРОБ В СЕРЕДИНУ
Управління ролокасетами
Автоматичне керування

Автоматика  дозволить з легкістю та комфортом керувати ролокасетами одним натисканням кнопки або запрограмувати їхню роботу залежно від погодних умов та часу доби.

Основні переваги:

- Зручність та комфорт

- Управління ролетами та воротами з пульта

- Автоматизація на будь-якому етапі

Управління ролокасетами
Ручне керування

Ручні приводи оптимальні для приміщень з малою кількістю вікон та невеликими прорізами.

Широкий асортимент приводів  включає:

- Стрічковий привід;

- шнуровий привід;

- воротковий привід;

- пружинно-інерційний механізм.

Управління ролокасетами ручне
Ролокасети ролети замовити у Львові

Ролокасети ролети замовити у Львові

Ролокасети ролети замовити у Львові

Записатися на замір

Для запису на замір, заповніть контактну форму, або напишіть нам на viber

Виїзд фахівця – безкоштовно!

Тільки після проведення професійного вимірювання можна розрахувати точну вартість виробів. Залишіть заявку на безкоштовний замір зараз. Ми передзвонимо Вам для узгодження часу приїзду майстра.

Від правильного виміру залежатиме якість встановлення та термін подальшої служби виробів. За рахунок впевненості у високій кваліфікації наших фахівців, ми можемо гарантувати точність здійснених вимірів. Для вас це означає, що всі можливі нюанси будуть враховані. Це і конструктивні особливості будови, і кліматичні умови, і ваші побажання.

Для Вас персональний менеджер здійснить візит в будь-який зручний для Вас час, проведе всі необхідні виміри і зможе повністю оформити замовлення відразу ж, позбавивши Вас від необхідності відвідувати офіс. Більш того, сплативши замовлення в день виміру, Ви заощадите гроші, отримавши додаткову знижку - 3%

Компанія "Віконний дизайн" м.Львів вул. Антоновича 138 Б

+380931704730 +380673143804

Віконний дизайн

Я буду радий допомогти Вам із будь-яким питанням.

+380978713180