Skip to main content

Відновлення зовнішніх та внутрішніх відкосів

Відновлення відкосів Львів

Відновлення зовнішніх та внутрішніх відкосів після монтажу металопластикових вікон постає дуже гостро. Потрібно памят'ати, що старі вікна мають ширшу раму ніж металопластикові, і тому, після їх демонтажу і встановленню ПВХ вікна, в віконному проємі залишається проміжок. Це легко усунути шляхом відновлення відкосів. У цьому Вам можуть допомогти спеціалісти компанії «Віконний дизайн», вони якісно і швидко виконають цю роботу.

Існує декілька видів їхнього відновлення з використанням різних технологій, наша компанія пропонує два види:

• Штукатурні відкоси – відновлення відкосів за допомогою спеціальних штукатурних розчинів. Таку роботу краще доручити спаціалісту, для запобігання потрапляння в конструкцію та рухомі частини фурнітури штукатурки, піску, шпаклівки і т. д. Це може призвести до пошкодження як самого ПВХ профілю так і до виходу з ладу фурнітури.

• Гіпсокартонні відкоси - найпоширеніший вид відкосів. Гіпсокартонний лист за допомогою спеціального клею монтується до поверхні відкосу. Потім наноситься шпатлівка, покраска.

Вартість ремонту розраховується майстром індивідуально, виходячи з певних характеристик об'єкту:

• глибини віконних відкосів;

• ступеня руйнування внутрішніх і зовнішніх відкосів і підвіконного простору в ході демонтажу старих вікон;

• обсягу робіт по утепленню відкосів;

• наявності аркових вікон і т.п.

Тому остаточну вартість можна назвати тільки фахівець після проведення вимірів, але, щоб Вас приблизно зорієнтувати в цінах, можна вказати, що:

• вартість відновлення відкосів після монтажу металопластикових вікон у будинках зі збірного й монолітного залізобетону перебуває в межах 250 - 350 гривень за середнє вікно;

• у цегельних будинках – 350 - 550 гривень і (у будинках польської, австрійської будівлі, з великою глибиною відкосів і криволінійних віконних перемичок) вище.

У зазначену орієнтовну вартість входить такий набір послуг "під ключ":

• відновлення внутрішніх і зовнішніх відкосів, а також підвіконного простору після монтажу металопластикових вікон з утепленням;

• фарбування відкосів водоемульсійной (або іншой, при необхідності) фарбою;

• всі необхідні матеріали (гіпсокартон, профілі, кріплення, металеві косинці, паро- і теплоізоляція, будівельні сухі суміші, ґрунтовки, фарби, поліетиленова плівка для захисту підлог і меблів);

• доставка цих матеріалів до місця монтажу;

• збирання будівельного сміття.

Роботи по відбудові відкосів можуть бути виконані наступного дня після монтажу металопластикових вікон. Відкоси на 1 – 3х середніх металопластикових вікнах можуть бути відновлені протягом одного робочого дня.

Записатися на замір

Для запису на замір, заповніть контактну форму, або напишіть нам на viber

Виїзд фахівця – безкоштовно!

Тільки після проведення професійного вимірювання можна розрахувати точну вартість виробів. Залишіть заявку на безкоштовний замір зараз. Ми передзвонимо Вам для узгодження часу приїзду майстра.

Від правильного виміру залежатиме якість встановлення та термін подальшої служби виробів. За рахунок впевненості у високій кваліфікації наших фахівців, ми можемо гарантувати точність здійснених вимірів. Для вас це означає, що всі можливі нюанси будуть враховані. Це і конструктивні особливості будови, і кліматичні умови, і ваші побажання.

Для Вас персональний менеджер здійснить візит в будь-який зручний для Вас час, проведе всі необхідні виміри і зможе повністю оформити замовлення відразу ж, позбавивши Вас від необхідності відвідувати офіс. Більш того, сплативши замовлення в день виміру, Ви заощадите гроші, отримавши додаткову знижку - 3%

Компанія "Віконний дизайн" м.Львів вул. Антоновича 138 Б

+380931704730 +380673143804

Віконний дизайн

Я буду радий допомогти Вам із будь-яким питанням.

+380978713180