Skip to main content

Утворення конденсату на вікнах та як його уникнути

Як запобігти утворенню конденсату на вікнах ПВХ?

Віконні фірми часто стикаються з точкою роси - вічна проблема зимового конденсату (вікна "течуть", "плачуть" в мороз, рясно випадає конденсат на склі, на рамах) нікому не дає спокою. Особливо сильно ця проблема хвилює тих, хто ще не поставив собі вікна і дуже боїться зіткнутися з цією проблемою в майбутньому.

Точка роси – це температура, до якої повинно охолонути повітря, щоб водяна пара, що міститься в ньому, досягнувши стану насичення, почала конденсуватися в росу. Справа в тому, що в будь-якому випадку поверхня шибок і самих вікон - це найхолодніша поверхня в квартирі, тому при підвищеній вологості (а вона має становити не більше 45%) конденсат буде неминуче випадати і на вікнах, і на всіх внесених з вулиці холодних предметах. А при сильних морозах, можливе навіть замерзання води, що стікає із склопакету, на стику скла з ущільнювачем. І якщо на точку роси впливають два фактори (температура і вологість), то і способів боротьби з запотіванням вікон - два.

По-перше потрібно перевірити витяжку і переконатися, в її справності,  а також що вологість в приміщенні не перевищує допустимі 45%. Крім того, добре провітрюване приміщення і для здоров'я людини набагато корисніше, ніж задушливе повітря.

По-друге підвищувати температуру внутрішньої поверхні вікон. Можливо, ви невдало заощадили, і поставили собі тонкий холодний однокамерний склопакет, не рекомендований до використання в житлових приміщеннях нашого кліматичного поясу (Львів і Львівська область знаходяться в другому кліматичному поясі України). На жаль, тут допоможе тільки заміна склопакета на двокамерний. Заміну, до речі, можна зробити без демонтажу вікон. Ще - перевірте ваші батареї. Вони повинні бути під вікнами! І вони не повинні бути відділені широкими підвіконнями, екранами та іншими речами, що перешкоджає прямому надходженню теплого повітря до скла.

Якщо причина запотівання пов'язана з фурнітурою пластикового вікна або поганим ущільнювачем, то усунути дану проблему зможе тільки фірма, яка встановлювала вікна.

І пам'ятайте, при правильный експлуатації, вікна не повинні запотівати.

 

Записатися на замір

Для запису на замір, заповніть контактну форму, або напишіть нам на viber

Виїзд фахівця – безкоштовно!

Тільки після проведення професійного вимірювання можна розрахувати точну вартість виробів. Залишіть заявку на безкоштовний замір зараз. Ми передзвонимо Вам для узгодження часу приїзду майстра.

Від правильного виміру залежатиме якість встановлення та термін подальшої служби виробів. За рахунок впевненості у високій кваліфікації наших фахівців, ми можемо гарантувати точність здійснених вимірів. Для вас це означає, що всі можливі нюанси будуть враховані. Це і конструктивні особливості будови, і кліматичні умови, і ваші побажання.

Для Вас персональний менеджер здійснить візит в будь-який зручний для Вас час, проведе всі необхідні виміри і зможе повністю оформити замовлення відразу ж, позбавивши Вас від необхідності відвідувати офіс. Більш того, сплативши замовлення в день виміру, Ви заощадите гроші, отримавши додаткову знижку - 3%

Компанія "Віконний дизайн" м.Львів вул. Антоновича 138 Б

+380931704730 +380673143804

Віконний дизайн

Я буду радий допомогти Вам із будь-яким питанням.

+380978713180