Skip to main content

Кредит на вікна по програмі енергозбереження

Як замовити вікна в кредит у місті Львові та Львівській області.

Компанія «Віконний дизайн» за підтримки Львівської ОДА та за участі Банку «Львів» і кредитної спілки «Анісія» пропонує Кредит по програмі "Енергозбереження" Які видаються на вікна тадвері.

Резиденти Львова та Львівської області мають можливість скористатись кредитною програмою „Енергозбереження" із частковим відшкодуванням відсотків за користування кредитними коштами.

Схема кредиту:

Переплата по кредиту для резидента становить 30% в рік.

Головне управління економіки відшкодовує 15% (виплачує кошти на ваш особистий рахунок) на цілі:

• встановлення та заміна вікон, вхідних дверей та віконно – балконних конструкцій

• утеплення стін будинків, підлоги, горищ, та дахів

• встановлення рекуператорів тепла

• встановлення та реконструкція електроопалення за енергоощадними технологіями

• встановлення та реконструкція індивідуальних систем опалення

Отож, Ваша переплата складатиме 15% в рік.

Термін кредитування до 3-х років.

Кредити надаються фізичним особам:
• Які мають постійну реєстрацію у Львові та Львівській області
• Мають постійну роботу та постійний дохід.
Документи, які необхідні від Позичальника :
1. Довідка про зарплату за останні 6 місяців з місця роботи (обов'язково ввказати "Заборгованості по виплаті зарплати немає");
Для людей пенсійного віку - виключно довідка про розмір пенсії;
2. Ідентифікаційний код: оригінал та копія;
3. Паспорт: оригінал та його копії докуметну (стор. 1, 2, 10, 11) ;
4. Документ, що підтверджує цільове використання кредиту  (рахунок на оплату товару; накладна на отримання товару та акт виконаних робіт).
Памятайте!
Перший внесок становить не менше 10% вартості товару.
Відшкодовування відсотків Львівською облдержадміністрацією (в розмірі 15 % річних) розпочинається після надання підтвердження цільового використання кредитних коштів.
Всю відповідальність за часткове відшкодування відсотків несе облдержадміністрація!
Ви відповідаєте за своєчасне та систематичне погашення кредиту, незалежно від початку надходження коштів на відшкодування!
Більш докладніше про програму «Енергозбереження» у Львові та Львівській області.
Цього року мешканці Львова знову зможуть скористатись можливістю взяти кредити для покращення свого помешкання на пільгових умовах. В рамках обласної програми «Енергозбереження» у бюджеті передбачено 3,5 мільйона гривень для відшкодування відсотків по кредитах. Якщо мешканець Львова бере кредит, до прикладу, під 30%, то 15 відсотків повертає держава.

«Зараз, коли ціни на газ та інші енергоносії ростуть, потрібно робити конкретні дії не тільки владі, а й від мешканців багато залежить. Тому мешканці Львова і встановлюють енергозберігаючі вікна, двері, системи опалення», – зазначає начальник відділу енергозбереження та ефективного використання енергоресурсів Володимир Магула.
Процедура отримання кредиту доволі проста – резидент Львова чи Львівської області приходить безпосередньо у банк і укладає угоду на кредит. Перелік документів, як звичайно, для отримання кредиту і документ, що засвідчує цільове використання кредиту. Роботи можна замовити у будь-якої організації чи підприємства.
«Оскільки частина банків видавали дуже мало кредитів на енергозберігаючі заходи, то цього року ми звузили їх перелік. Це Ощадбанк, Банк Львів, УБРП, а також кредитні спілки «Вигода», «Бойківщина», «Анісія». Зараз ми укладаємо з банками додаткові угоди і вже з березня мешканці Львова та Львівської області зможуть брати кредити. Якщо раніше мешканці брали кредити на 3 - 5 тис. гривень. То тепер ці суми зросли в середньому до 5 - 8 тис. Все частіше бувають випадки, коли мешканці взяли один кредит, виплатили його і приходять брати другий», – каже начальник відділу з питань енергозбереження Львівської облдержадміністрації Назарій Романчик.
Програма «Енергозбереження» 2006 - 2008 рр. була розроблена вперше в Україні на теренах Львівщини. За цей час мешканці Львова та області отримали 5 тис. кредитів на загальну суму понад 44 мільйони гривень, прогнозована сума компенсації за якими становить близько 5,5 мільйонів гривень.
Торік мешканцям Львова та області було компенсовано 2,8 млн гривень. Приблизно 40% мешканців, які звертаються за кредитами, це жителі Львова.
Наша компанія "Віконний дизайн" активно співпрацює з такими фінансовими установами:

Як замовити вікна в кредит лише за 5 кроків - алгоритм дій:

1. Зателефонуйте до нас, наш майстер безкоштовно зробить замір вікон та фотографії ваших старих вікон (необхідно для подальшої видачі кредиту)

2. Завітайте до нас в офіс, наш менеджер підготує рахунок та договір для представлення до банку або кредитної спілки

3. Завітайте до банку або кредитної спілки з пакетом докуметів

4. Отримайте позитивне рішення від банку, через два - три тиждні ваші вікна встановлені!

5. За три роки або скоріше сплатіть кредит маленькими частками, одразу заощаджуючи на опаленні від 40 до 70 відстоків!

 Кредитний калькулятор розрахунок разових витрат та щомісячних платежів по кредиту

Записатися на замір

Для запису на замір, заповніть контактну форму, або напишіть нам на viber

Виїзд фахівця – безкоштовно!

Тільки після проведення професійного вимірювання можна розрахувати точну вартість виробів. Залишіть заявку на безкоштовний замір зараз. Ми передзвонимо Вам для узгодження часу приїзду майстра.

Від правильного виміру залежатиме якість встановлення та термін подальшої служби виробів. За рахунок впевненості у високій кваліфікації наших фахівців, ми можемо гарантувати точність здійснених вимірів. Для вас це означає, що всі можливі нюанси будуть враховані. Це і конструктивні особливості будови, і кліматичні умови, і ваші побажання.

Для Вас персональний менеджер здійснить візит в будь-який зручний для Вас час, проведе всі необхідні виміри і зможе повністю оформити замовлення відразу ж, позбавивши Вас від необхідності відвідувати офіс. Більш того, сплативши замовлення в день виміру, Ви заощадите гроші, отримавши додаткову знижку - 3%

Компанія "Віконний дизайн" м.Львів вул. Антоновича 138 Б

+380931704730 +380673143804

Віконний дизайн

Я буду радий допомогти Вам із будь-яким питанням.

+380978713180