Skip to main content

Вікна з профілю REHAU

Як правило, всіх наших замовників цікавить одне і те ж питання: який вибрати профіль, склопакет, фурнітуру, та й взагалі, чим відрізняються всі ці пропозиції по вікнах і чому у всіх різні ціни? Ця сторінка нашого сайту для тих, кому треба швидко в усьому розібратися і зробити правильний вибір. І так, давайте по пунктах пробіжимося по всіх найважливіших складових вікон.

Старі вікна – джерело значних тепловтрат в оселі. Вони негерметичні, погано ізолюють і зазвичай є технічно застарілими, в результаті цього Ви втрачаєте зовсім недешеве тепло. Тому термо модернізацію в помешканні ми радимо розпочинати з заміни вікон – їх можна міняти як всі разом, так і по-черзі в різних кімнатах, а результат Ви відчуєте одразу.

Вибір вікон Рехау, вікна з профілю REHAU

Чому віконні системи Rehau - правильний вибір?

Концерн Rehau є першим виробником віконних ПВХ систем в світі. Перші металопластикові вікна Rehau були випущені з заводу понад 60-ти років тому. Без жодних перебільшень, Rehau незаперечний лідер з виробництва полімерів в Європі.

У компанії Rehau є кілька профільних систем, які відрізняються по дизайну, показником тепло- і шумоізоляції, а також, вартості. Детальний опис всіх пропонованих профільних систем є на нашому сайті в меню, але якщо коротко, то вибір системи залежить від Ваших пріоритетів:

Вікна Рехау. Rehau Віконний Дизайн

Якщо пріоритетним критерієм при виборі вікон є ціна - кращим вибором буде профільна система REHAU Euro-Design 60.

Якщо Ви шукаєте краще співвідношення ціни і якості - профільна система REHAU Euro-Design 70.

Якщо для Вас не так важлива вартість як вишуканий дизайн вікон - REHAU Brillant-Design.

Якщо Вам потрібно оптимальне рішення для засклення, тоді обирайте REHAU SYNEGO

Якщо Ви готові платити за найвищі показники теплоізоляції - для Вас існує профільна система REHAU Geneo.

В цілому, відмінна якість продукції, кращі показники тепло- і шумоізоляції, гарантія захисту від підробок, доступна цінова політика - все це дає підстави стверджувати, що вибираючи вікна з профільних систем Rehau, Ви робите правильний вибір!

Які склопакети найкращі?

На склопакети припадає 80% загальної площі вікон. Цього аргументу цілком достатньо для розуміння важливості вибору хорошого склопакета. Ми пропонуємо склопакети від світового лідера в області виробництва енергозберігаючих склопакетів.

Склопакет

Перше, давайте визначимо, що таке склопакет?

Склопакет складається з: двох або більше шибок, з'єднаних між собою дистанційним профілем, який заповнений пористим волого поглинаючим матеріалом (силікагель). Порожнина між склами заповнена інертним газом або повітрям. По периметру склопакет захищений герметиком.

Склопакет

Як замовити вікна?

Ми здійснюємо весь комплекс послуг: від виміру до сервісного обслуговування. Досвідчені консультанти і замірники допоможуть Вам вибрати оптимальну модель вікна з профілю Рехау для вашого інтер'єру і бюджету. Ви можете приїхати до нас в офіс, щоб ознайомитися з усім асортиментом віконних профілів, або замовити безкоштовний виклик замірника з каталогами матеріалів і фурнітури.

Ваше замовлення буде готове і встановлене в стислі терміни. Гарантія на матеріали і роботу становить до 12 років.

Авторизований партнер REHAU
Як замовити вікна

Записатися на замір

Для запису на замір, заповніть контактну форму, або напишіть нам на viber

Виїзд фахівця – безкоштовно!

Тільки після проведення професійного вимірювання можна розрахувати точну вартість виробів. Залишіть заявку на безкоштовний замір зараз. Ми передзвонимо Вам для узгодження часу приїзду майстра.

Від правильного виміру залежатиме якість встановлення та термін подальшої служби виробів. За рахунок впевненості у високій кваліфікації наших фахівців, ми можемо гарантувати точність здійснених вимірів. Для вас це означає, що всі можливі нюанси будуть враховані. Це і конструктивні особливості будови, і кліматичні умови, і ваші побажання.

Для Вас персональний менеджер здійснить візит в будь-який зручний для Вас час, проведе всі необхідні виміри і зможе повністю оформити замовлення відразу ж, позбавивши Вас від необхідності відвідувати офіс. Більш того, сплативши замовлення в день виміру, Ви заощадите гроші, отримавши додаткову знижку - 3%

Компанія "Віконний дизайн" м.Львів вул. Антоновича 138 Б

+380931704730 +380673143804

Віконний дизайн

Я буду радий допомогти Вам із будь-яким питанням.

+380978713180