Skip to main content
­

Ролорешітки

Ролетні решітки Security — це оптимальне рішення для безпеки віконно-дверних отворів з можливістю цілодобової демонстрації продукції в торгових вітринах магазинів та доступу сонячного освітлення не піднімаючи ролетну решітку.

СУЧАСНИЙ ДИЗАЙН ТА ЗАХИСТ

Ролорешітки серії Security

Забезпечує надійну безпеку та естетичний вигляд

Ролорешітки для торгових центрів

Висока світлопроникність

Ролорешітки пропускають до 47% світла в приміщення. Навіть у неробочі години торгового об'єкту перехожі зможуть вивчити вітрини, щоб повернутися за покупками пізніше.

Безпека торгового об'єкту.

Ролорешітки  стійкі до злому та ураганного вітру. З ними ви будете впевнені в безпеці співробітників та безпеці майна.

Р3-Р4 класи зламстійкості

­

Під час багатьох випробувань було доведено, що саме алюмінієві профілі здатні забезпечити надійний захист приміщень, причому незалежно якої товщини вони будуть.  Хоч даний метал і вважається м'яким, менш зносостійким в порівнянні зі сталлю, але за рахунок застосування різноманітних технологій, обробок, він стає високоміцним.  У підсумку за експлуатаційними характеристиками алюміній нічим не поступатиметься, наприклад, стали.  Основні переваги після обробки укладатимуться в:

 • Підвищеній стійкості до погодних проявів.  Алюміній не піддається корозії, ефективно протистоїть атмосферних опадів.  Цим не відрізняються бюджетні марки стали.
 • Невеликій вазі.  Алюміній - м'який метал, тому вироби з нього трохи важать.  За рахунок такої якості установка і демонтаж конструкції не забирає багато часу.  При цьому зменшується навантаження на віконні рами.
 • Низьким шумовим ефектам.  При відкриванні алюмінієвих конструкцій практично не виникає шуму.  Завдяки цьому їх можна експлуатувати не тільки на промислових об'єктах, але і в домашніх умовах, наприклад, в звичайних квартирах.

Ось саме за такі переваги варто купити автоматичні ролетні решітки. Наш асортимент задовольнить Ваші потреби.

Ролорешітки ролетні грати

Широкий розмірний ряд

Ролетні грати Security можуть бути виготовлені під проріз шириною до 7 м і площею до 21 кв.м.
Ролорешітки ролетні грати

Надійний захист

У виробах серії Security використовуються посилені шини, що забезпечують конструкції максимальну зламостійкість.
ВИДИ МОНТАЖУ

Монтаж із прихованим коробом

Це рішення дозволить «приховати» короб у фасаді будівлі. Завдяки відсутності зайвих деталей екстер'єр виглядатиме лаконічно та стильно. Застосування прихованого короба при встановленні ролетних грат потрібно запланувати заздалегідь - на етапі проектування будівлі, підготувавши для нього нішу в отворі.

Прихований короб на ролокасеті та ролорешітці
Накладний монтаж

Накладний монтаж може бути зроблений на будь-якому етапі готовності отвору, а прихований - сховає короб ролет у фасаді будівлі.

монтаж ролорешітки, ролетних грат
Накладний монтаж ролорешітки
Монтаж в проєм

Монтаж в проєм вимагає підготовки укосів отвору. Такий монтаж підвищує безпеку та протизламність ролорешітки.

Монтаж в проєм ролорешітки

Ролорешітки виготовляються з якісних та надійних комплектуючих та можуть бути оснащені додатковими системами безпеки та функціями захисту.

Тримайте все під контролем

 • Захист від зловмисників

  При виробництві ролетних ґрат використовуються профілі товщиною до 19 мм. Це забезпечує конструкції підвищену стійкість до ударних навантажень.

 • Безпека в екстрених ситуаціях

  При відключенні електроенергії або при виході з ладу електроприводу інерційне гальмо захистить від падіння полотна, а система аварійного підйому дозволить відкрити ролетні грати вручну.

 • Турбота про персонал та майно

  Фотоелементи TWIN-SAFE зупинять рух полотна при виявленні перешкод, а також запобігають затягуванню сторонніх предметів у короб. Система безпеки «Чуттєвий край» забезпечить припинення руху полотна решітки у разі контакту з перешкодою.

 • Відсутність лазівок для сторонніх

  Автоматичне керування має унікальний динамічний код, який неможливо скопіювати. Електроприводи з вбудованим ручним підйомом можуть бути оснащені функцією блокування аварійного відкриття S-NHK для захисту від несанкціонованого проникнення.

 • Пожежна безпека

  При виробництві ролорешіток використовують матеріали, вогнестійкість яких підтверджена протоколом класифікації вогнестійкості CSTB (Франція) та сертифікатами відповідності ТОВ «НТЦ ПОЖ-АУДИТ».

Роло решітки - одна з різновидів ролокасет.  Виконують аналогічні захисні і декоративні функції.  Відрізняються від звичайних ролет особливостями конструкції.  На виробництво решіток використовується перфорований екструдований профіль з високоміцного алюмінію.  Він має безліч отворів визначеного розміру.  Може бути дво- або одно стінно, гратчастим.  Конструкції таких типів можуть бути наступних розмірів: 84 і 56мм.  У нас зможете придбати будь-які ролетні решітки, які знадобляться.  Вся продукція продається за прийнятними цінами, вам не доведеться за неї дорого платити.  Мають такі грати безліч незаперечних переваг.

Переваги ролетних решіток

Багато споживачів купують ролетні решітки.  Вони вже зуміли оцінити їх плюси.  Позитивні моменти використання такої продукції будуть в полягати наступному:

 • Рухливість  У порівнянні з виробами з металу такі конструкції здатні, як швидко опускатися, так і підніматися.
 • Захист.  За рахунок використання фіксуючого профілю дані вироби не можуть відкриватися мимовільно.  Завдяки цьому вдається забезпечувати надійний захист.
 • Хороша вентиляція.  Навіть, якщо ролетні решітки з алюмінію закриті, вони не стануть перешкодою на шляху проникнення в приміщення повітря.  Кімнати будуть відмінно провітрюватися.
 •  Демонстраційні якості.  Якщо поставити такі ролети на вікна бутиків, магазинів, то покупці зможуть бачити пропоновані товари в будь-який час дня і ночі.  При цьому не потрібно буде побоюватися за збереження майна.
 • Високий рівень безпеки.  Навіть, якщо виникнуть надзвичайні ситуації подібні решітки швидко піднімаються і люди можуть безперешкодно евакуюватися через вікна або двері, де встановлені такі конструкції.  Вироби швидко піднімаються і відкривають доступ.  Крім того, ролети можуть бути оснащені спеціальними датчиками.  Під час загоряння ролорешітки відкриваються автоматично.
 •  Привабливий вигляд.  Завдяки сучасним технологіям без проблем вдається підбирати конструкції під будь-які стилі, напрямки.  Вироби можуть бути пофарбовані відповідно до таблиці RAL, в які завгодно відтінки.

Незважаючи на те, що продукція володіє всіма перерахованими перевагами, багато її побоюються купувати, так як на її виробництво використовувався алюміній.  А дарма, цей метал краще за інших підходить для ролетних решіток.

Записатися на замір

Для запису на замір, заповніть контактну форму, або напишіть нам на viber

Виїзд фахівця – безкоштовно!

Тільки після проведення професійного вимірювання можна розрахувати точну вартість виробів. Залишіть заявку на безкоштовний замір зараз. Ми передзвонимо Вам для узгодження часу приїзду майстра.

Від правильного виміру залежатиме якість встановлення та термін подальшої служби виробів. За рахунок впевненості у високій кваліфікації наших фахівців, ми можемо гарантувати точність здійснених вимірів. Для вас це означає, що всі можливі нюанси будуть враховані. Це і конструктивні особливості будови, і кліматичні умови, і ваші побажання.

Для Вас персональний менеджер здійснить візит в будь-який зручний для Вас час, проведе всі необхідні виміри і зможе повністю оформити замовлення відразу ж, позбавивши Вас від необхідності відвідувати офіс. Більш того, сплативши замовлення в день виміру, Ви заощадите гроші, отримавши додаткову знижку - 3%

Компанія "Віконний дизайн" м.Львів вул. Антоновича 138 Б

+380931704730 +380673143804

Віконний дизайн

Я буду радий допомогти Вам із будь-яким питанням.

+380978713180