Skip to main content

Відкатні ворота Алютех ADS400

alutech logoКомпанія «Віконний дизайн» пропонує Вам в'їзні ворота «Алютех» які поєднують в собі традиційно високу якість, сучасні технології, довговічність і естетичний дизайн. Покращений варіант зсувних воріт привертає доступною ціною, терміном експлуатації не менше 15 років, можливістю установки більше 20 варіантів заповнень полотна воріт різними матеріалами - алюмінієвим профілем суцільного або розрідженого заповнення, сендвіч-панеллю товщиною 45 мм, ролетних профілів AG / 77, листовим матеріалом (профлистом , дерев'яною дошкою), високою якістю комплектуючих і ремонтопридатністю.
Автоматичні відкатні ворота ADS400 являють собою вдосконалену версію в'їзних воріт і дійсно революційний продукт на ринку. ADS400 - ідеальні ворота для дачі або приватного будинку.
Нові автоматичні ворота серії ADS400 поставляються в настільки широкому асортименті, що підійдуть під будь-які запити і можливості. Ми впевнені, що серед моделей ADS400 кожен покупець підбере в'їзні ворота, що повністю відповідають його вимогам.
В'їзні ворота серії ADS400 поєднують в собі сучасні технології і традиційну якість Alutech (Алютех), що гарантує їм довговічність і привабливий зовнішній вигляд. Сучасна і постійна система контролю на кожному з етапів розробки і виробництва продукту забезпечує високу якість і тривалий термін експлуатації продукції.
Конструкція профілів серії ADS400 передбачає можливість встановлення більше 20 варіантів внутрішнього або накладного заповнень полотна автоматичних зсувних воріт. Використання різних заповнень дозволяє втілити в готових виробах різні за вартістю і виконанню конструкції - від елітних до економічних.
pic 1

Переваги відкатних воріт
Всі основні комплектуючі для виробництва відкатних воріт - профілі шини, профілі рами, верхній профіль, профілі штапика і імпоста, кутові з'єднувальні елементи, сендвіч-панелі, профілі роликової прокатки, профілі алюмінієвого заповнення - виробляються на підприємствах Групи компаній «АЛЮТЕХ» Сучасна і постійна система контролю на кожному з етапів розробки і виробництва продукту забезпечує високу якість ітривалий термін експлуатації продукції.
•Конструкція профілів серії ADS400 передбачає можливість встановлення більше 20 варіантів внутрішнього або накладного заповнень полотна pic 333333автоматичних зсувних воріт. Використання різних заповнень дозволяє втілити в готових виробах різні за вартістю і виконанню конструкції - від елітних до економічних.
•Всі основні елементи конструкції воріт виготовляються з алюмінієвого профілю з полімерним покриттям, яке надійно захищає полотно воріт від несприятливого впливу атмосфери, виключає корозію і збільшує термін експлуатації виробів.
•Універсальний алюмінієвий профіль шини 96х177 мм, поєднаний з профілем рами, забезпечує високу жорсткість, міцність і надійність конструкції зсувних воріт.
•Мінімальний робочий ресурс воріт становить 25 000 циклів відкривання і закривання воріт, що орієнтовно відповідає
pic 44444415 рокам експлуатації відкатних воріт (по чотири відкривання і закривання воріт щодня протягом усього
періоду).
•Сховане кріплення гарантує більш високий ступінь захисту від несанкціонованого доступу. Відсутність видимих елементів кріплення забезпечує більш естетичний зовнішній вигляд конструкцій.
•Безшумність роботи розсувних воріт забезпечується за рахунок використання опор з роликами з стеклонаполненного поліаміду і нейлонової зубчастої рейки.
•Конструкція воріт «АЛЮТЕХ» передбачає можливість швидко усувати різного роду ушкодження або міняти один вид заповнення на інший, не вдаючись до демонтажу конструкції.
pic 5

                         Конструкція відкатних самонесучих воріт
Відкатні ворота являють собою самонесучу конструкцію, в якій алюмінієва рама воріт із заповненням переміщається по роликовим опорам, встановленим на фундаменті поза зоною проїзду воріт (за прорізом).
konstrykcija1.Стовп прорізу
2.Забір
3.Полотно
4.Уловлювач верхній
5.Уловлювач нижній
6.Кронштейн кріплення
7.Опорна рама
8.Стовп утримує з роликами
9.Стовп додатковий з роликами
10.Розкіс
11.Двигун
12.Засов
Правильний монтаж розсувних воріт дозволяє без праці відкривати і закривати ворота вручну. Для замикання використовується засув, який входить в базову комплектацію.
                        Додаткова комплектація автоматичних в'їзних воріт
•рамою опорної для бетонування;
•товпом підтримуючим і розкосом;
•рейкою зубчастої.
Для додаткового комфорту відкатні ворота для дачі та промислових об'єктів можна доповнити стоїть окремо хвірткою, яка забезпечить зручний прохід на територію.
                       Типи заповнень відкатних воріт
•сендвіч-панелі;
•профілі роликової прокатки;
•алюмінієві екструдовані профілі різної ширини.
Використання профілів різної ширини і кольору для виготовлення відкатних воріт дозволяє втілити в готовій конструкції різні колірні рішення: від класичних білого і коричневого до оригінальних - червоний рубін, зелений мох, сріблястий металік. Сендвіч-панелі також можуть бути текстурними (білого, коричневого або синього кольору, відтінків «червоний рубін», «зелений мох» або «срібло»). Цінителі натуральних матеріалів можуть вибрати сендвіч-панелі, колір яких імітує деревину: вишня, темний або золотий дуб. Ворота для дачі та інших об'єктів можна втілити в будь-якому стилі по своєму смаку!
Крім того, в алюмінієву раму воріт (хвіртки) можна встановити профільований лист, дерев'яну дошку або будь-який інший листовий матеріал.
ти в електронному каталозі на сайті ГК «Алютех».

ADS400jpg

Записатися на замір

Для запису на замір, заповніть контактну форму, або напишіть нам на viber

Виїзд фахівця – безкоштовно!

Тільки після проведення професійного вимірювання можна розрахувати точну вартість виробів. Залишіть заявку на безкоштовний замір зараз. Ми передзвонимо Вам для узгодження часу приїзду майстра.

Від правильного виміру залежатиме якість встановлення та термін подальшої служби виробів. За рахунок впевненості у високій кваліфікації наших фахівців, ми можемо гарантувати точність здійснених вимірів. Для вас це означає, що всі можливі нюанси будуть враховані. Це і конструктивні особливості будови, і кліматичні умови, і ваші побажання.

Для Вас персональний менеджер здійснить візит в будь-який зручний для Вас час, проведе всі необхідні виміри і зможе повністю оформити замовлення відразу ж, позбавивши Вас від необхідності відвідувати офіс. Більш того, сплативши замовлення в день виміру, Ви заощадите гроші, отримавши додаткову знижку - 3%

Компанія "Віконний дизайн" м.Львів вул. Антоновича 138 Б

+380931704730 +380673143804

Віконний дизайн

Я буду радий допомогти Вам із будь-яким питанням.

+380978713180