Skip to main content

Підвіконня які притягують увагу

Підвіконня Топаліт

Сучасні або класичні. Елегантні або екстравагантні. Topalit підвіконня є ідеальним рішенням для будь-якого типу установки і вимогам клієнта. Вони високо стійкі до стирання. З високим опором будівельної вологи доступні в численних декорах і структурі поверхні. Завдяки нашому індивідуальному підходу обслуговування, сучасної логістики і широкому асортиментному пропозицією, наші підвіконня N ° 1 при виборі для будівельних компаній і власників будівель, що будуються.

Топаліт підвіконня

Компанія «Віконний дизайн» пропонує широкий вибір підвіконня у Львові. Підвіконня преміум класу: з каменю Агломармур; з дерева Верзаліт (Werzalit), Топаліт (Topalit); з пластику (ПВХ) Данке (DANKE), Мюллер (Moller), підвіконня середнього цінового сегменту: Данке Стандарт (STANDARD), Кристалі (Crystalit), Пластоліт (Plastolit) також пропонуємо дешеві підвіконня з  пластику:  Данке Комфорт (KOMFORT), Крафт (KRAFT). Кожне з представлених нами підвіконь характеризується унікальними фізико механічними властивостями.

Topalit Mono - Не зраджуючи класиці

Висока стійкість до стирання, будівельної вологи, гниття і з захисним декоративним покриттям. Mono являє собою внутрішній класичний дизайн. Підвіконня мають висоту капіноса 40 мм і випускаються в стандартній довжині 5,6 м. Ширина варіюється від 100 до 500 мм і доступні з інтервалом 50 мм.
Топаліт Моно можуть поставлятися в двох варіантах, з Капінос на одній або обох сторонах. Край підвіконня безшовний і покритий захисним покриттям.


Topalit Slimline - Нова конячка в табуні

Slimline поєднує в собі всі переваги підвіконь Topalit - як чудового продукту.

Підвіконня мають висоту капіноса 25 мм і стандартну довжину 5,6 м. В якості стандарту вони доступні шириною від 100 до 500 мм з кроком 50 мм.

Slimline є безшовним і доступні з одним або двома Капіносами.

XD Surface На теперішній час всі декори виробляються з інноваційної XD поверхнею.

Кольори, показані на цьому веб сайті можуть відрізнятися від оригінальних тонів.


Якість яка немає аналогів

Переваги

Ми раді представити новинку українського ринку якісних оздоблювальних матеріалів - підвіконня для внутрішнього використання Topalit.

Підвіконня Топаліт

Зроблено в Австрії

Виробляється на власному заводі Ампфльванг / Верхня Австрія

Сертифікація за стандартом PEFC

Деревина від постачальників, сертифікованих за стандартом PEFC

Поверхня XD (більш довговічна)

Всі декори відповідають стандарту з інноваційної поверхнею XD

30 років гарантії

На всі внутрішні підвіконня Topalit 30 років гарантії!

Сертифікація за стандартом Е1

Підвіконня Topalit відповідають найвищим стандартам міцності

Незавдають шкоди навколишньому середовищу

Підвіконня Topalit є натуральним продуктом

Опір до вологи

Стійкі до деформацій завдяки спресованому матеріалу основи

Стійкі до зламів і ударам

Нечутливі до най сильнішим навантаженям та
 подряпинам

Жаростійкі

Підвіконня Topalit термостійкий до + 180 ° С

Стійкі до УФ-випромінюванню

Матеріал не вигорає на сонці

Цигарковий попіл

Жар цигарок не залишає слідів на поверхні

Не вимагають спеціального догляду

Просто підтримувати чистоту і гігієнічність

Дизайн підвіконня Topalit

Відчуйте індивідуальність. Наші структурні поверхні зроблять Ваші підвіконня неповторними на дотик і з смаком передадуть характер кімнати. Дайте простір Вашій уяві з нашим великим вибором привабливих дерев'яних, кам'яних і кольорових декорів підвіконня Топаліт.

Записатися на замір

Для запису на замір, заповніть контактну форму, або напишіть нам на viber

Виїзд фахівця – безкоштовно!

Тільки після проведення професійного вимірювання можна розрахувати точну вартість виробів. Залишіть заявку на безкоштовний замір зараз. Ми передзвонимо Вам для узгодження часу приїзду майстра.

Від правильного виміру залежатиме якість встановлення та термін подальшої служби виробів. За рахунок впевненості у високій кваліфікації наших фахівців, ми можемо гарантувати точність здійснених вимірів. Для вас це означає, що всі можливі нюанси будуть враховані. Це і конструктивні особливості будови, і кліматичні умови, і ваші побажання.

Для Вас персональний менеджер здійснить візит в будь-який зручний для Вас час, проведе всі необхідні виміри і зможе повністю оформити замовлення відразу ж, позбавивши Вас від необхідності відвідувати офіс. Більш того, сплативши замовлення в день виміру, Ви заощадите гроші, отримавши додаткову знижку - 3%

Компанія "Віконний дизайн" м.Львів вул. Антоновича 138 Б

+380931704730 +380673143804

Віконний дизайн

Я буду радий допомогти Вам із будь-яким питанням.

+380978713180