Підвіконня, які додають вашому вікну шику та статусу
Підвіконня KaschPro
Внутрішні підвіконня KaschPro належать до преміальної серії підвіконь з ДСП, які не тільки відповідають сучасним тенденціям у сфері житла, але і задовольняють високим вимогам до якості, дизайну і ціни.
Компанія «Віконний дизайн» пропонує широкий вибір підвіконня у Львові. Підвіконня преміум класу: з каменю Агломармур; з дерева Верзаліт (Werzalit), Топаліт (Topalit); з пластику (ПВХ) Данке (DANKE), Мюллер (Moller), підвіконня середнього цінового сегменту: Данке Стандарт (STANDARD), Кристалі (Crystalit), Пластоліт (Plastolit) також пропонуємо дешеві підвіконня з пластику: Данке Комфорт (KOMFORT), Крафт (KRAFT). Кожне з представлених нами підвіконь характеризується унікальними фізико механічними властивостями.
Чеське підвіконня виготовлене з екологічно чистого матеріалу - дерева. Воно представлене в 6 кольорах.
У нас ви можете обрати один з шести модних дизайнів - білий глянець або матовий, горіх, золотий дуб, темний дуб, а також сучасний сірий графіт.
Передній капінос має ширину 4 см, а максимальна довжина може складати 5,4 метра. Виробляються підвіконня будь-якого розміру за вашим бажанням.
Підвіконня KaschPro має монолітну основу, яка забезпечує стійкість до вологи, і дозволяє встановлювати його навіть у басейнах.
Підвіконня KaschPro складається з якісної ДСП виробництва Kronospan (Австрія), покритої плівкою ПВХ провідної компанії Renolit (Німеччина) товщиною 0,6 мм. Покриття надає підвіконню захист від механічних пошкоджень, ударів, подряпин, а також робить його стабільним до температурних коливань (від -50 ° C до +90 ° C).
Підвіконня KaschPro добре утримують тепло, не вигоряють, а також не мають шкідливих речовин, що підтверджено європейськими сертифікатами. Ці підвіконня сертифіковані й в Україні. При стандартній ширині підвіконня KaschPro виробляється за будь-яким розміром, краї можуть бути оброблені як меламіновою стрічкою, так і посиленим пластиком. Також можна замовити закруглення країв, що актуально для балконного блоку.
Вологостійке ДСП забезпечує міцну основу, а німецьке покриття преміум-класу надає розкішного вигляду.
Це фронтальний зведений край підвіконня. Якщо подивитися уважно, то можна побачити, що цей край трохи опускається, що візуально робить підвіконня ширшим; саме цей опущений край найбільше зазнає різних навантажень.
Капінос не тільки прикрашає підвіконня, але й дає можливість вибрати різні форми його виконання - з його допомогою ви можете зробити інтер'єр унікальним і додати приміщенню особливого шарму.
Капіноси можуть впливати на:
кількість місця на підвіконні;
загальне сприйняття віконної системи;
функціональні характеристики;
зручність у користуванні.
Особливості підвіконня KaschPro:
• чудова стабільнiсть кольорiв декорiв, опiр до УФ-випромiнювання;
• Велика мiцнiсть, стабiльнiсть за розмiрами - Ви оцiните їх при бiльш високому навантаженнi;
• Високий опiр верхньої ламiнацiї;
• Тривалий термiн служби;
• низьке теплове розширення;
• опiр до хiмiчних речовин, якi зазвичай використовуються в побутi;
Підвіконня KaschPro – це якiсть i дизайн без компромiсiв.
Виробники пропонують підвіконня з одним капіносом, але також існують підвіконня з двома капіносами, які розташовані по обидва боки полотна: у такому разі, під час монтажу потрібно розпилити його навпіл, і потім працювати з ним як зі звичайним однокапіносним підвіконням.
Вимірювання внутрішніх підвіконь
1. Спочатку виміряйте глибину підвіконь - необхідно виміряти глибину з лівого боку вікна та з правого боку вікна.
До більшої глибини для підвіконь з ДСП додаємо мінімум 3 см та 2 см для пластикових підвіконь. Нахлест може бути більшим за бажанням замовника.
2. вимірювання довжини підвіконь - вимірюємо довжину стулки вікна. Ми можемо встановлювати підвіконня точно між ламелями (зверніть увагу, що потрібне точне складання, включаючи підгонку підвіконня в конус для відкритих ламелей), або вмонтовуючи їх у штукатурку (довжина за бажанням клієнта). Ми рекомендуємо установку між планками.
Увага, після встановлення накладок підвіконня подовжується на 5 мм.
Монтаж внутрішніх підвіконь (Технологічний порядок встановлення внутрішніх підвіконь)
Для монтажу внутрішніх підвіконь необхідно дотримуватися будівельної готовності, яка передбачає міцну, цілісну і рівну поверхню основи, на яку ми будемо їх встановлювати. Плоска і міцна основа повинна бути на 20-25 мм нижче верхнього краю віконної рами, в яку ми вставляємо підвіконня. Не можна встановлювати підвіконня на вологу або незрілу основу, де може вбиратися волога і, таким чином, псуватися виріб.
Допустима вологість повітря 50-70%, а оптимальна температура під час монтажу повинна бути в діапазоні 10-25°C і не повинно бути різких перепадів температури.
Установку підвіконня можна починати після того, як буде виконана штукатурна робота і вона дозріла. Ми завжди підсовуємо підвіконня під віконну раму, щоб зафіксувати його від витягування. Якщо ми не можемо вставити підвіконня, рекомендуємо прикріпити до віконної рами металевий або пластиковий профіль у формі «L» або «U», який буде використовуватися для фіксації підвіконня від вириву. Підвіконня встановлюються так, щоб між бічним краєм підвіконня та стулкою був прозір 2 мм, за умови квадратної форми стулки, який буде зачищений акриловим герметиком. Залиште мінімальний прозір між стінкою та внутрішнім краєм носа 5 мм.
Ми обробляємо підвіконня звичайними деревообробними інструментами, наприклад, фрезою, лобзиком тощо. Під час обробки ми дбаємо про те, щоб якомога менше пошкодити шар ламінату, який захищає несучий матеріал від вологи. На підготовлену та очищену основу наноситься монтажна піна з низьким коефіцієнтом розширення (макс. 40%), в яку поміщається підготовлене підвіконня, яке відразу ж вирівнюється за допомогою рівня до ухилу 2º і закріпляємо на 10-15 хвилин.
Після застигання монтажної піни заповнюємо стики між віконною рамою і підвіконням силіконовим герметиком, а також між кладкою та підвіконням, акриловим герметиком відповідного відтінку. Після завершення складання проводиться зовнішній огляд (без подряпин, пошкоджень) підвіконня, перевірка зачищення стиків. Після укладання підвіконня не можна проводити будівельні роботи, які вимагають мокрого процесу, що спричинило б перенесення вологи на підвіконня. Для поздовжніх з’єднань ми рекомендуємо використовувати розширювальні смуги, які поставляються в тих же відтінках, що і бічні заглушки.
Забороняється створювати тиск на встановлених підвіконнях та використовувати їх як робочу поверхню для інших будівельників.