Skip to main content

ЖАЛЮЗІ RETRO ШИРИНОЮ ЛАМЕЛЕЙ 50 мм

ЖАЛЮЗІ «RETRO» 50 ММ

Дерев'яні жалюзі Retro створені з натуральних матеріалів з ламелями шириною 50 мм. Вони мають природну теплоту, унікальну текстуру дерева, багатство кольорової гами і привабливий зовнішній вигляд. Ці жалюзі здатні надати інтер'єру особливого шарму, виступати як елемент декору або навіть непомітно вливатися в загальну композицію, виконуючи лише функціональну роль.

Особливістю жалюзі Retro є використання механізму, виконаного в стилі та кольорі, що нагадує жалюзі XIX століття. Цей механізм відкритий для погляду, дозволяючи спостерігати його плавне та стильне функціонування, що додає акценту акуратності та оригінальності всьому інтер'єру.

Дерев'яні жалюзі «RETRO» 50 мм

Механізм управління жалюзі Retro 50 мм

Механізм управління жалюзі Retro 50 мм

Ці жалюзі виконані в ретро-стилі: широкий дерев'яний карниз утримує ламелі, керовані шнуровим механізмом. Усі елементи механізму виконані у кольорі, що нагадує стару бронзу. Сам механізм суцільний, може бути встановлений як з лівого, так і з правого боку виробу. Стандартна довжина шнурів керування становить 2/3 висоти всього виробу.

Карнизи

bamboo, basswood, paulownia

Ламелі 50 мм

bamboo, basswood, paulownia

Декоративний валанс

не передбачений

Драбинка

звичайна (шнурова), тасьмова

Кріплення

на проєм, в проєм

Фіксація

нижня фіксація

Управління

шнури

Якщо ширина жалюзі Retro досягає 800 мм або більше, для запобігання провисанню ламелів на верхню та середню рейки встановлюється центральний підтримуючий супорт. У стандартному варіанті виготовлення дерев'яних жалюзі Retro включені декоративний валанс, ручка управління, драбини, шнури та дзвіночки, підібрані в тон ламелів. За бажанням зробити індивідуальний підбір кольору фурнітури, можна скористатися каталогом для дерев'яних жалюзі, доступним у нашому офісі. Усі зрізи дерев'яних елементів валансу, ламелів та нижньої рейки тонуються відповідно до вибраного відтінку (за винятком натуральних відтінків).

Рекомендовані розміри для натуральних горизонтальних жалюзі з дерева Retro 50 мм

Матеріал ширина, мм

висота,

мм

площа,

кв.м.

мінім.

можл.

макс.

можл.

макс.

реком.

макс.

реком.

бамбук
BAMBOO
400 1200 1200 1500 2
деревина
BASSWOOD
400 1200 1200 1500 2
деревина
PAULOWNIA
400 1200 1200 1500 2

Заміри та кріплення

В роботу необхідно подавати габаритні розміри жалюзі. При вимірюванні розмірів важливо врахувати висоту пакету жалюзі в закритому вигляді. Встановлені жалюзі не повинні заважати вільному відкриванню вікон. Допустиме відхилення від заданої висоти виробу: -5мм +15мм. Це обумовлено розміром драбинки, на якій збирається виріб.

Жалюзі Retro можуть виготовлятися на звичайній шнуровій драбинці або на тасьмовій (з доплатою по прайсу).

драбинка тасьмова

драбинка звичайна (шнурова)

Якщо ви вирішили купити жалюзі з натуральних матеріалів, важливо знати, як правильно за ними доглядати. Дерев'яні жалюзі в стилі ретро призначені для внутрішнього використання. Приміщення, в якому вони встановлюються, повинно добре провітрюватися, а вологість повітря повинна підтримуватися в межах 40-60%. Їх не слід встановлювати в приміщеннях, де проводяться вологі будівельні роботи, такі як штукатурка, затірка або поклейка шпалер.

Також важливо уникати сильних ударів і контакту з гострими предметами. Уникайте потрапляння прямих сонячних променів на дерев'яні поверхні, щоб запобігти зміні кольору. Не рекомендується розміщувати виріб поблизу джерел опалення. Встановлюйте його на відстані не менше 0,8 метра від будь-якого джерела тепла.

Уникайте різких перепадів температури в приміщенні, де встановлені дерев'яні жалюзі в стилі ретро. Не слід використовувати засоби для чищення, що містять абразивні, кислотні або агресивні сполуки, щоб пил та інші забруднення не пошкодили захисне покриття дерев'яних елементів. Рекомендується протирати жалюзі м'якою, злегка вологою тканиною, наприклад, фланеллю, плюшем або меткальфом. Якщо поверхня сильно забруднена, використовуйте вологу губку, щоб висушити поверхню. Для оновлення дерев'яних поверхонь рекомендується використовувати спеціальний засіб для догляду за меблями з поліроллю. Ретро дерев'яні жалюзі прослужать довгі роки, якщо ви будете дотримуватися цих рекомендацій і дбайливо ставитися до них!

Записатися на замір

Для запису на замір, заповніть контактну форму, або напишіть нам на viber

Виїзд фахівця – безкоштовно!

Тільки після проведення професійного вимірювання можна розрахувати точну вартість виробів. Залишіть заявку на безкоштовний замір зараз. Ми передзвонимо Вам для узгодження часу приїзду майстра.

Від правильного виміру залежатиме якість встановлення та термін подальшої служби виробів. За рахунок впевненості у високій кваліфікації наших фахівців, ми можемо гарантувати точність здійснених вимірів. Для вас це означає, що всі можливі нюанси будуть враховані. Це і конструктивні особливості будови, і кліматичні умови, і ваші побажання.

Для Вас персональний менеджер здійснить візит в будь-який зручний для Вас час, проведе всі необхідні виміри і зможе повністю оформити замовлення відразу ж, позбавивши Вас від необхідності відвідувати офіс. Більш того, сплативши замовлення в день виміру, Ви заощадите гроші, отримавши додаткову знижку - 3%

Компанія "Віконний дизайн" м.Львів вул. Антоновича 138 Б

+380931704730 +380673143804

Віконний дизайн

Я буду радий допомогти Вам із будь-яким питанням.

+380978713180