Skip to main content
REHAU SYNEGO

REHAU SYNEGO

REHAU SYNEGO - профільна система європейського стандарту. Ця система Рехау з'явилася як результат роботи над питанням підвищення енергозберігаючих характеристик віконних профілів.

Кому підходять вікна з систем Рехау СІНЕГО?

Ідеально підходить для квартир і котеджів де до питання енергозбереження підходять професійно. Монтажна глибина профілю 80 мм, що ефективно застосовувати як в нових будинках так і при реконструкції старих споруд.

Європейський стандарт вікон з профілю REHAU

Вікна з профілю REHAU SYNEGO

"Вимкніть" шум та почувайтесь комфортно! Гучний транспорт, сусідська косарка – шум оточує нас повсюди... Останні дослідження доводять, що регулярний дискомфорт через транспортний шум може призвести до підвищення ризику захворювань серцево-судинної системи. Кажуть, що навіть зниження шуму в 5 децибел може зменшити поширеність високого кров'яного тиску на 1,4% і ішемічну хворобу серця на 1,8%. Одним з важливих кроків для зменшення цих ризиків є оцінка вікон і дверей у вашому домі. Заміна старих вікон або дверей на високопродуктивні системи REHAU може значно зменшити шум.

  Вікна з профільної системи REHAU SYNEGO "вимикають" шум. Перетворіть Вашу оселю на оазу спокою та затишку і почувайтесь комфортно! Забутьте про стрес, спричинений зовнішнім шумом.

REHAU SYNEGO

Більше чистоти завдяки інноваційній поверхні профілю

Завдяки високотехнологічній формулі поверхні профілю (HDF – High Definition Finishing) Ваші вікна щодня сяятимуть наче нові. Інноваційна формула захищає поверхню профілю та забезпечує неповторний блиск. Вікна з профільної системи REHAU SYNEGO не лише довше залишаються чистими – вони потребують набагато менше зусиль по догляду.

      Секрет HDF-формули полягає у спеціальній рецептурі та вдосконаленому способі виробництва, які були розроблені досвідченими інженерами REHAU в результаті інтенсивних досліджень. Поверхня профілю SYNEGO помітно гладкіша та вирізняється неперевершеним глянсом.

REHAU SYNEGO

Технічні характеристики системи REHAU SYNEGO
Конструктивна глибина

80 мм

Кількість камер

рама 7 камер, стулка 6 камер

Максимальна товщина склопакету

до 51 мм

Товщина пакету профілів (рама+стулка)

стандарт = 117 мм

Коефіцієнт теплопередачі*

з ущільненням притвору (SYNEGO AD): Uf = 1,0 Вт/м²K

з середнім ущільненням (SYNEGO MD): Uf = 0,94 Вт/м²K

Коефіцієнт опору теплопередачі**

з ущільненням притвору (SYNEGO AD): Rf = 1,0 м²K/Вт

з середнім ущільненням (SYNEGO MD): Rf = 1,06 м²K/Вт

Звукоізоляція*

до Rw,P = 46 дБ

Зламобезпека

до класу RC3

Повітропроникність

клас 4 згідно з EN 12207

Водопроникність

до клаcу 9A згідно з EN 12208

Ущільнення

RAU-PREN

Кількість контурів

2 (AD) / 3 (MD)

*Дані отримані з експертного висновку ift Rosenheim.

**Коефіцієнт опору теплопередачі профілю Rf отримано в ході випробувань, що підтверджено протоколами випробувань № 107с та № 108с від 11.06.2015р.


Заощаджуйте на енергоспоживанні, а не на вікнах!

Профільна система REHAU SYNEGO має 7 камер в рамі та 6 камер в стулці для підвищеної термоізоляції. 3 контури ущільнення надійно захистять від протягів та вологості.

Третє ущільнення (REHAU SYNEGO MD).

REHAU SYNEGO

Показники теплоізоляції вікна з профілю REHAU SYNEGO в комбінації з різними склопакетами та різними варіантами ущільнення:

 

Теплоізоляція склопакета (Rg)

SYNEGO AD (2 контури ущільнення)

SYNEGO MD (3 контури ущільнення)

1,25 м²К/Вт 1,06 м²К/Вт 1,08 м²К/Вт
1,42 м²К/Вт 1,14 м²К/Вт 1,16 м²К/Вт
1,66 м²К/Вт 1,23 м²К/Вт 1,26 м²К/Вт
2,00 м²К/Вт 1,35 м²К/Вт 1,38 м²К/Вт
2,50 м²К/Вт 1,49 м²К/Вт 1,51 м²К/Вт

Переваги

Дуже високі показники теплоізоляції і шумоізоляції. Це призводить до значного скорочення витрат на опалення і кондиціонування приміщень.

Революційні показники звукоізоляції - у Вашому домі пануватиме тиша і спокій.

Ущільнювачі системи Рехау СІНЕГО виключають можливість продування конструкцій.

На особливу увагу заслуговує поверхня профілю. Нова рецептура дозволяє вікнам виглядати як нові практично весь період експлуатації. Бруд не затримується на бездоганній поверхні Рехау.

Можливості в дизайну не мають обмежень. Декори та ламінація дозволять досягти бездоганного зовнішнього вигляду вікон з СІТС Rehau SYNEGO.

Рехау

Перше враження найважливіше – навіть, коли йдеться про вікна. Саме тому ми пропонуємо обирати вікна виключно за Вашим смаком.

Вікно не обов'язково має бути прямокутним. Велике, маленьке, прямокутне чи заокруглене – з профільною системою REHAU SYNEGO перед Вами відкриваються численні архітектурні можливості, а шпроси, елементи стилю чи креативні складові допоможуть розставити акценти. REHAU SYNEGO – ідеальний вибір як для новобудови, так і для реконструкції та ремонту.

Сертифікат відповідності на профільну систему REHAU Synego (Віттмунд)

19.10.2020

Сертифікат відповідності на профільну систему REHAU Synego (Шрем)

19.10.2020

Якщо пріоритетним критерієм при виборі вікон є ціна - кращим вибором буде профільна система REHAU Euro-Design 60.

Якщо Ви шукаєте краще співвідношення ціни і якості - профільна система REHAU Euro-Design 70.

Якщо для Вас не так важлива вартість як вишуканий дизайн вікон - REHAU Brillant-Design.

Якщо Вам потрібно оптимальне рішення для засклення, тоді обирайте REHAU SYNEGO

Якщо Ви готові платити за найвищі показники теплоізоляції - для Вас існує профільна система REHAU Geneo.

В цілому, відмінна якість продукції, кращі показники тепло- і шумоізоляції, гарантія захисту від підробок, доступна цінова політика - все це дає підстави стверджувати, що вибираючи вікна з профільних систем Rehau, Ви робите правильний вибір!

Як замовити вікна?

Ми здійснюємо весь комплекс послуг: від виміру до сервісного обслуговування. Досвідчені консультанти і замірники допоможуть Вам вибрати оптимальну модель вікна з профілю Рехау для вашого інтер'єру і бюджету. Ви можете приїхати до нас в офіс, щоб ознайомитися з усім асортиментом віконних профілів, або замовити безкоштовний виклик замірника з каталогами матеріалів і фурнітури.

Ваше замовлення буде готове і встановлене в стислі терміни. Гарантія на матеріали і роботу становить до 12 років.

Авторизований партнер REHAU
Як замовити вікна

Записатися на замір

Для запису на замір, заповніть контактну форму, або напишіть нам на viber

Виїзд фахівця – безкоштовно!

Тільки після проведення професійного вимірювання можна розрахувати точну вартість виробів. Залишіть заявку на безкоштовний замір зараз. Ми передзвонимо Вам для узгодження часу приїзду майстра.

Від правильного виміру залежатиме якість встановлення та термін подальшої служби виробів. За рахунок впевненості у високій кваліфікації наших фахівців, ми можемо гарантувати точність здійснених вимірів. Для вас це означає, що всі можливі нюанси будуть враховані. Це і конструктивні особливості будови, і кліматичні умови, і ваші побажання.

Для Вас персональний менеджер здійснить візит в будь-який зручний для Вас час, проведе всі необхідні виміри і зможе повністю оформити замовлення відразу ж, позбавивши Вас від необхідності відвідувати офіс. Більш того, сплативши замовлення в день виміру, Ви заощадите гроші, отримавши додаткову знижку - 3%

Компанія "Віконний дизайн" м.Львів вул. Антоновича 138 Б

+380931704730 +380673143804

Віконний дизайн

Я буду радий допомогти Вам із будь-яким питанням.

+380978713180