Skip to main content

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА! БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ І БУДЬТЕ ЖИВІ!

Будемо на зв'язку

Зв'яжіться з нами

Наші консультанти зроблять кваліфікований підбір за Вашою потребою і допоможуть Вам зорієнтуватися в нашій продукції, щоб забезпечити для Вас найкращий результат. Будемо раді Вам допомогти і зробити правильний вибір!

Місцезнаходження

м. Львів

вул. Антоновича 138 б офіс №5 вхід з фасаду

контакти

Робочий час

  • Пн – Пт 9:00 – 18:00 
  • Субота 10:00 –14:00
  • Неділя вихідний

Запишіться на замір

Від правильного виміру залежатиме якість встановлення та термін подальшої служби виробів.

Записатися на замір

Як підготуватися до виміру

Залишити заявку на замір на сайті або зателефонувати. Узгодити з менеджером дату приїзду спеціаліста. В дану дату залишатися на зв'язку за вказаним контактним телефоном. У погоджений час за адресою проведення виміру має бути хтось, хто зустріне нашого фахівця. Так як майстер буде не тільки проводити вимірювання, а й уточнювати важливі нюанси, то якщо замість вас зустрічатиме його ще хтось, то слід заздалегідь уточнити точну конфігурацію вікна. Для проведення вимірювань необхідно надати доступ до віконного отвору чи проєму. Місце виміру має бути звільнено від предметів інтер'єру на відстані півметра від вікна. Так як замір проводиться і з зовнішнього боку, то повинна бути можливість відкрити вікна для проведення виміру для всіх вікон, що заміняються, навіть якщо вони виглядають однаково. Якщо на вікнах встановлена сітка від комарів, її слід зняти до приїзду фахівця. Фахівцеві може знадобитися драбини або стілець для вимірювання висоти вікна. Якщо в квартирі проходить капітальний ремонт або щось подібне планується незабаром, слід уточнити величину виступу підвіконня і чи нарощуватиметься внутрішня товщина стін, оскільки це вплине на ширину укосів і підвіконня. Вимірювання - це непроста процедура, і якщо ви встановлюєте велику кількість вікон, ролокасет чи рулонних штор або замовляєте щось нестандартне та незвичайної форми, то, будь ласка, надайте інженеру достатньо часу. За результатами проведеного виміру буде сформовано документ, у якому будуть зазначені розміри конструкцій, систем, види продукції та їхні точні розміри. Ви разом із майстром підписуєте цей документ і надалі він буде додатком до договору поставки. Ми несемо повну відповідальність за правильність здійснених вимірів!

Віконний Дизайн Контакти

Сервісна служба

Гарантійне та не гарантійне обслуговування: вікно, ролокасет, гаражних воріт. Ремонт вікон та заміна склопакетів, відновлення ущільнення на вікнах. Ремонт ролокасет, заміна замків та полотна ролокасети, ремонт автоматики.

Що нам потрібно для оперативного усунення недоліків

Для оперативного розв'язання проблеми чи усунення недоліку нам потрібно фото і відео зламаної чи непрацюючої частини виробу. Це потрібно для того щоб можна було підібрати запасні частини ще перед ремонтом

Записатися на замір

Для запису на замір, заповніть контактну форму, або напишіть нам на viber

Виїзд фахівця – безкоштовно!

Тільки після проведення професійного вимірювання можна розрахувати точну вартість виробів. Залишіть заявку на безкоштовний замір зараз. Ми передзвонимо Вам для узгодження часу приїзду майстра.

Від правильного виміру залежатиме якість встановлення та термін подальшої служби виробів. За рахунок впевненості у високій кваліфікації наших фахівців, ми можемо гарантувати точність здійснених вимірів. Для вас це означає, що всі можливі нюанси будуть враховані. Це і конструктивні особливості будови, і кліматичні умови, і ваші побажання.

Для Вас персональний менеджер здійснить візит в будь-який зручний для Вас час, проведе всі необхідні виміри і зможе повністю оформити замовлення відразу ж, позбавивши Вас від необхідності відвідувати офіс. Більш того, сплативши замовлення в день виміру, Ви заощадите гроші, отримавши додаткову знижку - 3%

Компанія "Віконний дизайн" м.Львів вул. Антоновича 138 Б

+380931704730 +380673143804

Віконний дизайн

Я буду радий допомогти Вам із будь-яким питанням.

+380978713180