Skip to main content
­

Автоматизація та зручність

Управління ролетними системами

Ручне управління великими та важкими ролокасетами може бути непростим завданням. У разі застосовуються системи управління, засновані на електроприводах.

Для відкриття та закриття ролокасет використовуються переносні або стаціонарні пульти. Сучасні технології дозволяють створювати якісні продукти за доступними цінами, надаючи можливість автоматичного керування ролокасетами.

Завдяки вбудованій електроніці, їх можна автоматично відкривати та закривати за заданим часом або залежно від яскравості сонячних променів.

У нашій компанії ви знайдете широкий вибір зручних багатофункціональних автоматичних приводів для керування конструкціями до ролокасет.

Ручне управління

Оптимальним вибором для дачних будиночків, невеликих офісів та інших об'єктів, де потрібна установка до 2 ролокасет середніх і малих розмірів, є ручні приводи. Вони також використовуються у випадках, коли є обмеження або інші труднощі із підключенням електроприводів.

Доступні чотири типи ручного керування: інерційний привід зі стрічковим механізмом - призначений для керування ролокасетою масою до 15 кг; редукторний привід із шнуром - який дозволяє керувати ролокасетою масою до 20 кг; комірний привід - що використовується для керування ролокасетою масою до 35 кг; кордовий привід - призначений для керування ролокасетою масою до 80 кг.

Конструкція ручних ролокасет включає гнучке полотно, що складається з окремих профілів (ламелів), що намотується на вал, закритий у короб. Для активації ролокасети використовується механізм, що приводить її у рух.

Ручні механізми мають наступні переваги:
- високий клас пожежної безпеки та відсутність необхідності у підключенні до електрики;
- надійність та незалежність від електропостачання, що дозволяє використовувати в будь-яких умовах;
- Простоту управління та експлуатації;
- Високу теплоізоляцію.

Механічні ролокасети, незважаючи на свою доступну ціну, не поступаються автоматичним приводам у захисних характеристиках. Вони забезпечують безпеку від зломів та проникнень, захищають від небажаних поглядів, ультрафіолетового випромінювання, холоду, вітру та дощу. Також вони оберігають скло від вандалізму і створюють спокійну обстановку, позбавляючи настирливих відвідувачів.

Зручність у керуванні

Ручне керування є оптимальним рішенням для приміщень з невеликою кількістю вікон та невеликими отворами.

Для інших видів та й для зручності керувати ролокасетами можна зі смартфона чи пульта. Система Smart дозволяє стежити за становищем ролокасет у режимі реального часу.

Одне натискання кнопки - і ваші ролети відкриваються і закриваються швидко і без зусиль.

Автоматичне управління

Дозвольте легко керувати ролокасетами для всіх членів сім'ї, друзів, гостей та домашнього персоналу.

Це незамінне рішення для тих, хто цінує комфорт. За допомогою електроприводів ви можете керувати кількома ролокасетами та ролетними воротами одночасно. Автоматичне керування ідеально підходить для приватних будинків, офісів, банків та торгових центрів.

Завдяки автоматичній системі управління, ви можете легко відкривати та закривати одну або кілька ролокасету одночасно. Тепер ви можете відкрити всі ролокасети на першому поверсі або закрити системи на сонячній стороні вашого будинку в кілька кліків. Задайте час, коли ролокасети повинні бути підняті або встановіть улюблене положення полотна. Ролокасети відкриються у встановлений час, впускаючи сонячне світло у спальню. Це допоможе вам бадьоро прокинутися і почуватися енергійним.

Спеціальний датчик визначає рівень освітленості та автоматично регулює ступінь відкриття ролокасет, забезпечуючи комфортну атмосферу у вашому будинку. Гладкий рух ролетного полотна забезпечується рухомими каретками, які знижують навантаження на елементи підвісу та продовжують термін служби конструкцій.

За допомогою пульта та вбудованих програм, ви можете налаштувати графік відкриття та закриття ролокасети. Компактний пульт-брелок, пульт або настінний вимикач - вибирайте те, що найбільше зручно для вас, щоб автоматично керувати ролокасетами.

При вітрі, дощі або граді ролокасети автоматично опустяться, захищаючи вікна та двері від можливих пошкоджень. Напруга від вуличних ліхтарів або шум з вулиць більше не заважатимуть вашому відпочинку. Можна налаштувати так, щоб щовечора ролокасети закривалися, у цьому випадку ви будете насолоджуватися самотою або спати спокійно всю ніч.

Під'єднайте свій будинок до мобільного додатку і система автоматично регулюватиме положення ролокасет залежно від погодних умов та ваших уподобань. Це захистить кімнати від перегріву, збереже меблі від вигоряння та допоможе знизити енерговитрати на кондиціювання приміщень.

Записатися на замір

Для запису на замір, заповніть контактну форму, або напишіть нам на viber

Виїзд фахівця – безкоштовно!

Тільки після проведення професійного вимірювання можна розрахувати точну вартість виробів. Залишіть заявку на безкоштовний замір зараз. Ми передзвонимо Вам для узгодження часу приїзду майстра.

Від правильного виміру залежатиме якість встановлення та термін подальшої служби виробів. За рахунок впевненості у високій кваліфікації наших фахівців, ми можемо гарантувати точність здійснених вимірів. Для вас це означає, що всі можливі нюанси будуть враховані. Це і конструктивні особливості будови, і кліматичні умови, і ваші побажання.

Для Вас персональний менеджер здійснить візит в будь-який зручний для Вас час, проведе всі необхідні виміри і зможе повністю оформити замовлення відразу ж, позбавивши Вас від необхідності відвідувати офіс. Більш того, сплативши замовлення в день виміру, Ви заощадите гроші, отримавши додаткову знижку - 3%

Компанія "Віконний дизайн" м.Львів вул. Антоновича 138 Б

+380931704730 +380673143804

Віконний дизайн

Я буду радий допомогти Вам із будь-яким питанням.

+380978713180