Skip to main content
kruzik-l121

KRUZIK — компанія, що знаходиться на ринку більше 26 років, і є визнаним лідером у виробництві секційних гаражних та промислових воріт.

Успішність на внутрішньому та європейському ринках підтверджена великим досвідом та регулярними поставками в 13 європейських країн. Застосування передових технологій виробництва гарантує сертифікацію TÜV, CSI та ISO 9001: 2015 для всіх продуктів, а також відповідність європейському стандарту EN 13241-1 щодо безпечної експлуатації.

Команда професіоналів забезпечує найвищу якість, безпеку та гнучкість у роботі з кожним клієнтом. Ми гарантуємо виробництво гаражних та промислових воріт, які точно відповідають розмірам проєму. Відповідно до наших стандартів, ми можемо створити ворота будь-якої форми та розміру, надаючи найвищу якість та індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Ми працюємо на ринку гаражних та промислових воріт більше 26 років і за цей час ми набули багатого досвіду. ©

kruzik-323
kruzik1
Design Hladky 1-1
Design Hladky 3-2
Design Kazeta-3

  СЕКЦІЙНІ ГАРАЖНІ ВОРОТА 

  На сьогодні секційні гаражні ворота є найпоширенішим типом гаражних воріт. Вони складаються з секцій висотою 500, 555 або 610 мм, які рухаються по направляючих рейках під стелею. Секційні гаражні ворота можуть бути додатково обладнані автоматикою з дистанційним керуванням та різноманітними аксесуарами, такими як вбудовані вхідні двері, різновиди вікон, ручки та інші деталі.

  Drazka Bila Hladka 2-1
  Hladky Bily 2-1
  Kazeta Bila-1
  V Profil 8 Mm Bila-1
  Lamela Bila Hladka 1-1
  V Profil 8 Mm Inox-1

   БОКОВІ ГАРАЖНІ ВОРОТА

   Бокові гаражні ворота представляють собою цікаву альтернативу стандартним секційним або двоскрипельним воротам. Вони надають можливість відкривати лише частину воріт для зручного проходу людей, що дозволяє значно економити енергію. Крім того, монтаж бокових гаражних воріт не зменшує чисту висоту отвору, забезпечуючи максимальний комфорт та функціональність.

   Drazka Bila Hladka 2-1
   Hladky Bily 2-1
   Kazeta Bila-2
   Lamela Bila Hladka 1-2
   Lamela Bila Woodgrain 2-2
   V Profil 8 Mm Bila-2
   V Profil 10 Mm-2
   V Profil 16 Mm-12
    kruzik-posuvna
    Posuvna Vrata 2-1
    Posuvna Vrata 3-1
     Vrata Lamela Imitace-1
     dvoukridla-garazova-vrat-1
     Dvoukridla Garazova Vrata 1-1
     Dvoukridla Garazova Vrata 2-2
     Dvoukridla Vrata S -1

      ДВОСТУЛКОВІ ГАРАЖНІ ВОРОТА

      Двостулкові гаражні ворота із тепловими мостами - альтернатива традиційним секційним, ролетним або боковим воротам. Ці ворота, використовують теплові мости, забезпечують ефективну теплоізоляцію та допомагають зберігати оптимальний мікроклімат у гаражному приміщенні. Додавши до цього стильний дизайн та можливість встановлення фіксованих вікон, ця конструкція поєднує у собі якість, енергоефективність та естетичний вигляд.

      Okno Ctvercove Do Sekce Var 4-1
      Okno Kulate Do Sekce Var 2-1
      Okno Kulate Do Sekce Var 3-1
      Okno Obdelnikove Do Sekce Hlinik-1
      Okno Obdelnikove Do Sekce Var 10-1
      Okno Obdelnikove Do Sekce Var 11-1

       СЕКЦІЙНІ ПРОМИСЛОВІ ВОРОТА

       У асортименті Kruzik ви знайдете ворота із сендвіч-панелей та алюмінієві секційні ворота. Секційні ворота відрізняються високими теплоізоляційними характеристиками і доступні у кількох стандартних кольорах без додаткової плати. Алюмінієві повністю скляні секційні ворота часто використовуються в сучасних засклених будівлях, наприклад, автосалонах.

       154 Prumysl Ral 9006-1
       154 Prumysl Ral 9007-1
       160 Prumysl Ral 5010-1
       161 Prumysl Ral 3000-1
       162 Prumysl Ral 8014-1
       163 Prumysl Ral 6005-1
       164 Prumysl Ral 7016-1
        prumyslova-sekcni-vrata-3
        Prumyslova Sekcni Vrata 2-1
        Prumyslova Sekcni Vrata 3-3
        Prumyslova Vrata Base S-1
         dvoukridla-garazova-vrat-13
         Rolovaci Garazova Vrata 212
         Rolovaci Garazova Vrata 313
         Rolovaci Vrata S Plnymi Lamelami34

          РОЛЕТНІ ГАРАЖНІ ВОРОТА

          Ролетні гаражні ворота Kruzik представляють собою легкі, міцні та багатофункціональні конструкції. Завдяки їхній компактності, вони ефективно використовують обмежений простір та не вимагають додаткового місця при відкриванні, що дозволяє встановлювати їх у будь-який гаражний проєм. Виробництво цих воріт включає використання високоякісних алюмінієвих ламелей з поліуретановим наповненням, щоб забезпечити надійність та оптимальну теплоізоляцію. Також компанія використовує передові приводи від виробників, таких як Somfy та Dooya, для автоматизації процесу відкривання та закривання ролетних воріт.

          DURA PRINT - ворота, які відповідають вашому стилю

          Гаражні ворота, які відповідають вашому стилю та виражають вашу індивідуальність - ось що ви знайдете в асортименті DURA PRINT. Багатий вибір дизайнів включає в себе можливість виготовлення гаражних воріт у стилі дерева, каменю чи навіть зі вставкою вашої улюбленої фотографії. З DURA PRINT, ваші гаражні ворота можуть стати не лише надійними елементами безпеки, але й виразниками вашого унікального смаку та стилю.

          Dpslide 16
          Dpslide 14
          Dpslide 17
          Dpslide 12
          Dpslide 13
          Dpslide 15
           kruzikcontent01
           kruzikcontent02
           kruzikcontent03
           kruzikcontent04

           Записатися на замір

           Для запису на замір, заповніть контактну форму, або напишіть нам на viber

           Виїзд фахівця – безкоштовно!

           Тільки після проведення професійного вимірювання можна розрахувати точну вартість виробів. Залишіть заявку на безкоштовний замір зараз. Ми передзвонимо Вам для узгодження часу приїзду майстра.

           Від правильного виміру залежатиме якість встановлення та термін подальшої служби виробів. За рахунок впевненості у високій кваліфікації наших фахівців, ми можемо гарантувати точність здійснених вимірів. Для вас це означає, що всі можливі нюанси будуть враховані. Це і конструктивні особливості будови, і кліматичні умови, і ваші побажання.

           Для Вас персональний менеджер здійснить візит в будь-який зручний для Вас час, проведе всі необхідні виміри і зможе повністю оформити замовлення відразу ж, позбавивши Вас від необхідності відвідувати офіс. Більш того, сплативши замовлення в день виміру, Ви заощадите гроші, отримавши додаткову знижку - 3%

           Компанія "Віконний дизайн" м.Львів вул. Антоновича 138 Б

           +380931704730 +380673143804

           Віконний дизайн

           Я буду радий допомогти Вам із будь-яким питанням.

           +380978713180